Ciekawe oferty z Allegro / Otomoto

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
Awatar użytkownika
Łasica
Posty: 783
Rejestracja: 19 lis 2009, 11:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

haha qcyk dał sie nabrać :-P
Obrazek ::BIKEPICS:: | XT660X -> BMW F800GS
Awatar użytkownika
qcyk
Posty: 122
Rejestracja: 13 cze 2012, 16:31
Lokalizacja: Kraków

Łasica pisze:haha qcyk dał sie nabrać :-P
wpadłem jak śliwka w kompot :)
Powodzenia w sprzedaży, widać, że moto doinwestowane. Szkoda tylko, że w Polsce nie przekłada się to na szybką sprzedaż, bo cena adekwatna do stanu :)
Awatar użytkownika
SayTen
Posty: 347
Rejestracja: 02 mar 2011, 22:16
Lokalizacja: Warszawa

Co to dokładnie za model szybki tego Piuga ?

ps. widać, że motocykl po wypadku, koła ma jakieś okrągłe.
mariusz.malczyk
Posty: 29
Rejestracja: 27 lip 2012, 14:35
Lokalizacja: Szwecja

SayTen pisze:Co to dokładnie za model szybki tego Piuga ?

ps. widać, że motocykl po wypadku, koła ma jakieś okrągłe.
naprawdę fajna szybka szkoda że nie troszkę wyższa
ale i tak namiary by sie przydały
Awatar użytkownika
qcyk
Posty: 122
Rejestracja: 13 cze 2012, 16:31
Lokalizacja: Kraków

Szyba jest dedykowana do xt rocznik 2007-2012 jest tylko jeden model.
Co do właściwości to gorąco polecam. Nie żałuję ani złotówki wydanej na ten kawałek plastiku. Podnosi komfortową przelotową do 130 km.h przy moim niewielkim 175 wzrostu.
Odgina strugę i zdejmuje napór powietrza z barków. Co ważne nie powoduje wibracji na kasku. Z czego nie wątpliwie bardzo się cieszę.
Do tego jest na tyle wysoka że mieści się za nią nawigacja dla ochrony przed deszczem.
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Każde bite jest pucowane! Moje jest normalnie użytkowane, przez normalnego użytkownika i nie trzeba pucować ;-) .
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
czarnuch
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2010, 9:57
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

Jak sobie pomyślę o Twoim koniu, to aż żal mi dooope ściska, że mój nie jest tak ładnie utrzymany ;-)
Normalnie użytkowany - dobrze prawisz ... lepiej tak niż pisać "nigdy nie katowany", "terenu nie widział" lub "jeżdżony rekreacyjnie do Kościoła i zuruck" :-P ;-)
Doświadczenie przychodzi z wiekiem...najczęściej jest to wieko od trumny ;-)
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

No tak wielu mi zazdrości :mrgreen:
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
marider
Posty: 339
Rejestracja: 22 paź 2012, 13:40
Lokalizacja: Bialystok

Jak ktoś chce zadbanego x'a, to oddam swoja niebieską 2007 XT660x za 12,5kzl zanim się sezon zacznie- siadać i latać. Szczegóły na PW. PS: ciśnienia na sprzedaż nie mam, także za "dam dychę"- dziękuję, latem wystawię sprzęt za 14 w górę a patrząc na to co ludki wrzucają z XT'ków na Allegro, to szkoda gadać.. ;)
marider
Posty: 339
Rejestracja: 22 paź 2012, 13:40
Lokalizacja: Bialystok

Swój AD 2007 kupiłem w Anglii (osobiście), drożej to drożej bo tanio nie było ale wolę mieć pewny sprzęt po wymianach niż jakiegoś regenerowanego padalca z Polski. Sami widzicie ile jest sztuk wartych uwagi do kupienia na Allegro (ze wszystkich 15 używanych), w porównaniu do np. R1 to XT jest tyle co kot napłakał więc wybór jest powiedziałbym w Polsce marny i ograniczony biorąc pod uwagę choćby podstawowy stan techniczny czy popularność. Cenę pomijam - za wszystko powyżej 2005 w dobrym stanie (a nie zakatowane) - 15 tys zl. Nie oszukujmy się - te yamaszki lekkiego życia nie mają ale są za to pancerne skoro tyle wytrzymują pod warunkiem porządnego serwisowania a nie rzezbienia w g....

Generalnie to moja obserwacja jest taka, że analizując ceny i stan ogólny jakoś dziwnie tanie te motocykle w Polsce w porównaniu do cen tych samych modeli na Zachodzie, aż dziwne że Niemcy, Francuzi, Holendrzy i cała reszta tu nie kupuje skoro takie tanie..
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Dokładnie Marider- szukamy z bratem jeszcze w stanach i nic "taniego", co po sprowadzeniu do PL było by okazją nie znaleźliśmy :-/
Są ale po szlifach i to solidnych, ale ja nie mam tam na to czasu- muszę mieć sprawne moto do jeżdżenia.
Super Tenera, to co prawda dość nowe moto i może dlatego ;-)
Awatar użytkownika
mik1046
Posty: 655
Rejestracja: 11 paź 2011, 0:10
Lokalizacja: Mazańcowice
Kontakt:

Hmm
To co ja mam powiedzieć .
Mój XT gdzie by nie popatrzał to praktycznie 0 oryginału :roll:
Rama i zbiornik malowany.
Plastiki oklejane
Inna kiera
Inny układ wydechowy
Bi Xenon.
I cała masa innych pierdół .
Jak bym miał sprzedawać moje moto to nawet nikt by na niego nie popatrzał
a jak dla mnie to mój XT jest lepszy niż nowy fabryczny. :mrgreen:
A potencjalny klient powie że po ładnym dzwonie :-/
XTR/BMW w 3 odmianach / Mt09 Tracer / Ktm 1090 co następne nie wiem może T7
Awatar użytkownika
Kristof
Posty: 61
Rejestracja: 02 sty 2013, 19:29
Lokalizacja: Kraków

Jeśli chodzi o sprowadzenie motocykla ze stanów to biorąc pod uwagę koszty transportu, cło (nie jest to wewnątrzwspólnotowy zakup) i "trudności" w obejrzeniu motocykla na żywo, to nie wydaje się rozsądny pomysł - chyba że ściągamy motocykl o wartości >30tys.

Co do zakupu używanego motocykla w Polsce, biorąc pod uwagę tendencję handlarzy do kręcenia liczników i innych zabiegów mających na celu przekonać kupującego, że motocykl jak nówka, ciężko znaleźć warty ceny egzemplarz.

[ Dodano: 2013-01-22, 18:11 ]
...szukamy z bratem jeszcze w stanach i nic "taniego", co po sprowadzeniu do PL było by okazją nie znaleźliśmy...
może to nic odkrywczego, ale warto wg mnie poszperać tutaj:
http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/motocykl/

jest tu zdecydowanie większy wybór, zwłaszcza jeśli chodzi o niszowe w Polsce modele.
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Kristof pisze:Jeśli chodzi o sprowadzenie motocykla ze stanów to biorąc pod uwagę koszty transportu, cło (nie jest to wewnątrzwspólnotowy zakup) i "trudności" w obejrzeniu motocykla na żywo, to nie wydaje się rozsądny pomysł - chyba że ściągamy motocykl o wartości >30tys.
Kristof ja tam po prostu jadę pojeździć a mój brat tam mieszka od ponad 20lat.
Chciałem upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu- pozwiedzać swoim motocyklem i przy okazji go przywieźć ;-)
Super Tenera za 30tyś to zaraz biorę tylko tam w USA a cena po przywiezieniu ze wszystkimi kosztami tutaj :-P

Mi na razie Super Tenere nie jest potrzebna - jeszcze daje radę latać na Husce a co dopiero na mojej R-ce :lol:
Ale w stanach na ich drogi byłaby jak znalazł a w domu służyłaby na niedzielne przejażdżki i asfaltowo/szutrowe wyprawy :-P
Awatar użytkownika
Kristof
Posty: 61
Rejestracja: 02 sty 2013, 19:29
Lokalizacja: Kraków

Kristof ja tam po prostu jadę pojeździć a mój brat tam mieszka od ponad 20lat.
Chciałem upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu- pozwiedzać swoim motocyklem i przy okazji go przywieźć ;-)
... to całkiem dobry pomysł, zwłaszcza jeśli chodzi o zwiedzanie stanów na motocyklu, mój kolega w odstępie 3 lat, miał dwukrotnie tego typu wypady (zakup motocykla w usa, zwiedzanie i przywiezienie do polski), za każdym razem wracał z bagażem doświadczeń do pozazdroszczenia...
ODPOWIEDZ