Ciekawe oferty z Allegro / Otomoto

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Dobry motocykl będzie kosztował . Nie ma się co oszukiwać że kupisz okazję za pół ceny no chyba że kogoś bank ściga za raty to może mając nóż na gardle sprzeda tanio. Ale ile jest takich przypadków?
Ja czy to motocykl czy samochód zwracam uwagę na cenę jak każdy, ale wolę od razu zapłacić 3 tyś więcej niż potem dołożyć 6. W ten sposób oszczędzam i czas i pieniądze.
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
marider
Posty: 339
Rejestracja: 22 paź 2012, 13:40
Lokalizacja: Bialystok

Dokładnie, wychodzę z tego samego założenia. A i nerwy nie poszarpane gdy się jedzie wraki "w idealnym stanie" oglądać na drugim końcu Polski (w ubiegły wtorek oglądałem kumplowi po prośbie GSX-R 750 z 2006 roku w okolicy Stalowej Woli, masakra co to za złom był ale sportowe moto to deko inna bajka..).
Awatar użytkownika
BarteQ
Posty: 335
Rejestracja: 20 gru 2009, 21:18
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

marider pisze: Generalnie to moja obserwacja jest taka, że analizując ceny i stan ogólny jakoś dziwnie tanie te motocykle w Polsce w porównaniu do cen tych samych modeli na Zachodzie, aż dziwne że Niemcy, Francuzi, Holendrzy i cała reszta tu nie kupuje skoro takie tanie..
Nie kupują z tego samego powodu z którego my nie szukamy w Rosji, w Ukrainie, czy innych krajach na wschodzie

[ Dodano: 2013-01-22, 22:08 ]
XTZ 660 08 za 13 500 zł

http://tablica.pl/oferta/yamaha-xt660z- ... 4e32e;r:;s:
Yamaha DT 125 X > Husqvarna SM 125 RR > Yamaha XT 660 X > Aprilia Dorsoduro 750 > Suzuki DRZ 400 SM > KTM 690 SM > KTM 690 SMC > Husqvarna 701 SM + Aprilia SRV 850 > Husqvarna Norden 901
marider
Posty: 339
Rejestracja: 22 paź 2012, 13:40
Lokalizacja: Bialystok

Ehe, zobacz ile aut do Polski z Litwy jedzie ;)
Awatar użytkownika
crazyrider12
Posty: 1459
Rejestracja: 04 mar 2010, 7:49
Lokalizacja: Krk/Siemianowice Śl

mik1046 pisze:Hmm
To co ja mam powiedzieć .
Mój XT gdzie by nie popatrzał to praktycznie 0 oryginału :roll:
mam tak samo :) na wiosnę moja Jadźka z oryginałem będzie miała niewiele wspólnego i dla tego ma u mnie dożywocie :) (nie wiem kto pierwszy-czy ja czy ona ;) )
Nikt mi tych pieniędzy ani nakładu pracy włożonego w to moto nie wróci...
Kupujący "laik" nie doceni, "znawca" weźmie i zapłaci bez szemrania.
Dla tego czasami lepiej dopłacić lub dalej pojechać żeby trafić dobrą sztukę bo często w PL "co tanie to drogie"..., a jak mawiają "lakierem się nie jeździ" ;)
...bo każda okazja jest dobra by zjechać z utartej ścieżki i poszukać własnej ;)
marider
Posty: 339
Rejestracja: 22 paź 2012, 13:40
Lokalizacja: Bialystok

Ja mam XT 660x z 2007 do oddania za 12,5 tys zl i ani grosza mniej. Niestety slepy tepak wjechal mi w auto niedawno i musze kupic nowy samochod, inaczej bym nawet supermotka nie sprzedawal zwlaszcza ze zadbany sprzet w Polsce kupic, to jak strzal 6 w Lotto ale majac do wyboru sprzedaz mojej R1 a XT, to wole sprzedac XT- R1 za wiele pracy mnie kosztowala i drugiej takiej w Polsce na 100% nie ma (same dodatki to jakies 28 tys zl). Foty i opis XT na priv, moto do obejrzenia w Bialymstoku.
Awatar użytkownika
Kristof
Posty: 61
Rejestracja: 02 sty 2013, 19:29
Lokalizacja: Kraków

2009 rok - 4400km :mrgreen: to Polska właśnie...
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Panowie a może zanim skrytykujecie warto pojechać i obejrzeć :roll:
Mało było u nas takich, co kupili- przejechali 2-3tyś i już sprzedawali :-P
Przebieg motocykla łatwo ocenić a przynajmniej wykluczyć czy przejechał 4400 czy 44000 :-/

Tak patrzę i z podnóżków oraz pokrywy sprzęgła wygląda faktycznie na mało jeżdżony zwłaszcza, że to R-ka i na oponach karoo a więc latał chyba w terenie ;-)
Jedno co mnie niepokoi to brak jakiegokolwiek foto z lewej strony moto :-(
Awatar użytkownika
PG
Posty: 257
Rejestracja: 07 sie 2010, 17:37
Lokalizacja: KRK

akurat na przebiegi nie patrze jak dla mnie może i mieć 400.000km a jak przy oględzinach stan będzie ok to i tak go wezmę bez względu na przebieg... ;)
powoli się zaczynam rozglądać za czymś do lasu, Rka to jeden z typów zobaczymy co się trafi, ten czerwony po zdjęciach dość ok ale zapytałem bo myślałem ze właśnie go ktoś oglądał;)
michalll
Posty: 5
Rejestracja: 23 kwie 2012, 14:20
Lokalizacja: Szczecinek

Witam,
wczoraj pojechałem na oględziny xtx'a do miejscowości Kozielice koło Pyrzyc w województwie zachodniopomorskim. Xtek rok 2005, cena na allegro za jaką był wystawiony to 11 300zł. Na miejscu zastałem motocykl w stanie zbliżonym do tego co widać na zdjęciach, więc niby ok. Teraz minusy:
- przepalona żarówka świateł mijania (niby nic, ale jednak)
- motocykl nie był w stanie zapalić bo jak to gosciu powiedział nie zapalał go od października(!), a akumulator jest słaby bo stał w domu na zimnej podłodze :lol:
- no i najważniejsze, po zapaleniu silnika dochodziły ze środkowej części silnika głośne głuche stuki, które po rozgrzaniu się silnika trochę przycichły, ale w dalszym ciągu były doskonale słyszalne. Facet który go sprzedawał próbował się głupio tłumaczyć "pewnie się coś tam poluzowało, mi się w tym motorze cały czas coś rozkręca, luzuje) :lol:

W efekcie końcowym dałem sobie spokój nawet z jazdą próbną bo nie miała najmniejszego sensu no i ponad 2 stówki za paliwo poszły się .... Przestroga dla innych kupujących

Oto kilka fotek jakie otrzymałem od niego na maila:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
uziel2
Posty: 540
Rejestracja: 22 lut 2010, 13:01
Lokalizacja: Iwonicz
Kontakt:

co do twojego opisu minusów to nic szczególnego nie znalazłeś. wg. mnie to żadna mina. Aku po zimie padaka - norma, zapalenie w takim stanie - norma , stuki - norma zimny , ssanie- zwłaszcza jak zacznie łapać temp. to efekt cichnie. a i jeszcze żarówka - :lol:


według mnie ty się nie znasz !!! , i nie jest to miejsce (mina) na ten sprzęt. :-/
Ostatnio zmieniony 14 lut 2013, 15:47 przez uziel2, łącznie zmieniany 1 raz.
...nie umiem jeździć... ale lubię !!!
Awatar użytkownika
wit
Posty: 901
Rejestracja: 17 cze 2009, 18:48
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Na drugim zdjęciu ewidentnie coś stuka ;-)
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

A powiedz mi Michalll czy Ty jeździłeś wcześniej na XT660 :?:
Albo ile sztuk osłuchałeś.
Jak dla mnie to klient faktycznie motocykla nie przygotował, ale to może i dobrze zobaczyć go w normalnym stanie a nie odpicowany na sprzedaż. :-/
Reszta tak jak napisał Uziel i raczej usuwam tą minę z tego tematu do ogólnych opinii.
Awatar użytkownika
pietrek
Posty: 85
Rejestracja: 03 lut 2012, 19:45
Lokalizacja: ostrzeszów

wiadoma sprawa, żaden motor nie bedzie hulał tak jak latem przy normalnych temperaturach.. takie uroki zimy, zanim sie to wszystko ruszy i nagrzeje to troche potrwa ;) dla mnie to nie minusy ;) powodzenia w dalszym szukaniu ;)
mario79
Posty: 185
Rejestracja: 12 kwie 2011, 20:33
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp
Kontakt:

Jak stuka to stuka. Jak mam wydać swoje djengi, ciężko zarobione to jak mam wątpliwości to nie biorę. Jak ja kupowałem swoją to nie miałem wcześniej styczności z xt 660 jakimkolwiek. Wiedziałem jednak, że liczy się stan techniczny/ mechaniczny a nie stan wizualny.

Zresztą po kilku minutach pracy silnika przy obecnych temperaturach wszystko powinno się uspokoić. Jeśli się tak nie stało to znaczy, że cosik nie gra.

Jednak żeby mieć pewność, że to szrot to jazda powinna być obowiązkowo. Przepalona żarówka to drobiazg. Wibracje jakie generuje silnik mogą się ku temu przyczynić.
ODPOWIEDZ