Ciekawe oferty z Allegro / Otomoto

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
mod
Posty: 45
Rejestracja: 25 mar 2014, 9:18
Lokalizacja: internet

ta yamaha była glegiona i na lewo i na prawo . na pewno była dość normalna ( nie parkingowa ) gleba. na prawo. ciężarek tylko został z orginalnych handbarów ( handbar pewnie sie połamał dlateo zdjęte( a acerbisa orginały kosztują chyba z 300zł. ) przekrzywiona / skoszona nóżka hamulca ( zresztą od biegów też ) a takie rzeczy nie dzieją się na parkingu . Ale za to prawie jest penie nowe / nowsze osłony tłumika , bo te przy glebie też powinien sie porysować/ połamać .
Tylna lampa pęknięta .
brak błotnika ? nad kołem przednim .
kierunki przednie ? tylne ? ( jak faceta nie stać na kierunkowskazy to ciekawe jest jak dbał o resztę. ) a jak sprowadzony to ciekawe jaka historia .
jakaś zielona plma na piecu ? co to jest .
pokrywa filtra zdaje sie mieś różne śruby .
przednie szprychy- korozja ? odpadająca farba ? a może tylko złe foto ?
No i standardowy przebieg 32 000. Teraz to pewne że od handlarza . To bardzo modny przebieg motocyklów wPL/ Cena też jest chyba adekwatna do wyglądu z fotek a online .... pewnie z 7000


( tak se dziś pisze bo po paru jestem )
VestUN
Posty: 33
Rejestracja: 08 wrz 2014, 20:03
Lokalizacja: Tu, tam

Phantom
Posty: 105
Rejestracja: 10 sie 2013, 13:52
Lokalizacja: Św-ce

Ahh te przebiegi. Widać makaroni robił 115km miesięcznie :)
VestUN
Posty: 33
Rejestracja: 08 wrz 2014, 20:03
Lokalizacja: Tu, tam

Moto na zdjęciach wygląda przyzwoicie. Nie można w 100% stwierdzić, że przebieg jest oryginalny, ale też nie można powiedzieć, że jest kręcony choć może być takie prawdopodobieństwo.
Phantom
Posty: 105
Rejestracja: 10 sie 2013, 13:52
Lokalizacja: Św-ce

Chcesz mi powiedzieć, że przez 8lat facet jeździł tylko 115km/mc (3km/dzień)? :) litości.
Moja kosiarka robi więcej. Podobno piec w XT przebiegu się nie boi ale tu bym jednak przyjrzał się dokładniej jak pojedziesz.
Awatar użytkownika
SayTen
Posty: 347
Rejestracja: 02 mar 2011, 22:16
Lokalizacja: Warszawa

A mi tam się wydaje całkiem spoko.
1) oryginalne opony i to w niezłym stanie.
2) czyste kolektory od przodu motocykla - bardzo trudno to utrzymać, jeżeli się jeździ w deszczu. Trzeba by jeszcze zobaczyć, czy nie poobijane
3) wydechy od wewnętrznej strony wyglądają bardzo czysto. To miejsce jest na ogół poobtłukiwane przez kamienie lecące spod koła.
4) zielona kropka na silniku jest fabryczna. Miałem taką samą.
5) brak lusterek. Niby nic, a jednak potrafi wkurzyć ;-)
6) przebieg nie świadczy o stanie motocykla. Są tacy, co jeżdżą tysiąc rocznie i tacy, co zrobili 9k od początku kwietnia.
7) też miałem 2007. To są naklejki tego rocznika. Trzeba by zobaczyć, czy nie są poprzycierane etc.
mod
Posty: 45
Rejestracja: 25 mar 2014, 9:18
Lokalizacja: internet

Phantom dobrze prawisz
VestUN
Posty: 33
Rejestracja: 08 wrz 2014, 20:03
Lokalizacja: Tu, tam

Lusterka ma tylko zostały odkręcone przy transporcie.
Opony chyba zmieniane bo w 2007 nie było czasem Pirelli?
Przebieg? To tylko cyfry... liczy się stan silnika.
mod
Posty: 45
Rejestracja: 25 mar 2014, 9:18
Lokalizacja: internet

SayTen pisze:
6) przebieg nie świadczy o stanie motocykla. Są tacy, co jeżdżą tysiąc rocznie i tacy, co zrobili 9k od początku kwietnia.
poprzycierane etc.
Masz racje ale jak takiemu sprzedającemu wierzyć Jak kręci licznik to ciekawe co jeszcze ukrywa.
VestUN
Posty: 33
Rejestracja: 08 wrz 2014, 20:03
Lokalizacja: Tu, tam

Czyli ciężko znaleźć coś wartego uwagi :-P
mario79
Posty: 185
Rejestracja: 12 kwie 2011, 20:33
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp
Kontakt:

A tak swoją drogą to jak w xt skręcić licznik? Nie żebym chciał czy coś tylko z ciekawości pytam bo chyba nie ma gdzie się podpiąć, czy guziczkami na blacie?? ;-)
Awatar użytkownika
mik1046
Posty: 655
Rejestracja: 11 paź 2011, 0:10
Lokalizacja: Mazańcowice
Kontakt:

mario79,

Ostatnio na Aledrogo widziałem usługę i w zdjęciach mieli licznik z xt "chwaląc" się jaki liczniki "naprawili"
XTR/BMW w 3 odmianach / Mt09 Tracer / Ktm 1090 co następne nie wiem może T7
Awatar użytkownika
deny
Posty: 67
Rejestracja: 26 sie 2014, 12:12
Lokalizacja: Katowice

mik1046 pisze:mario79,

Ostatnio na Aledrogo widziałem usługę i w zdjęciach mieli licznik z xt "chwaląc" się jaki liczniki "naprawili"
Oooo np oni naprawiają liczniki naszych Yamah :-P

Tutaj Proszę klikać coby okienko wyskakujące otworzyć hjehe
Wydech tłucze w ucho jak lokomotywa - napędzana singlem - to właśnie Yadwiga.

Dyndyryndryndyn - jednocylindrowy młyn :)
mod
Posty: 45
Rejestracja: 25 mar 2014, 9:18
Lokalizacja: internet

no i tam zrobia taki stan licznika jaki Pan sobie rzeczy . Znaczy naprawią licznik bo wskazywał błędnie A Pan będzie zadowolony :)
KrystianLBN
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2015, 20:18
Lokalizacja: Lublin

szukam takiego motorka ale ze względu na odległość chiałbym żeby ktoś coś zasugerował, motor zarejestrowany wiec może znacie kierownika :) http://olx.pl/oferta/yamaha-xt660z-tene ... 677899582c
ODPOWIEDZ