Ciekawe oferty z Allegro / Otomoto

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
nakiel
Posty: 201
Rejestracja: 01 gru 2015, 20:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

może ktoś widział słyszał oglądał???

http://olx.pl/oferta/yamaha-xt-660r-ide ... 40a3376cf5

Sprzedający podobno na codzień handluje KTMami ktoś może coś wie na temat tego motocykla?

Z góry dzięki za info.

Nakiel
Awatar użytkownika
crazyrider12
Posty: 1459
Rejestracja: 04 mar 2010, 7:49
Lokalizacja: Krk/Siemianowice Śl

Na zdjęciach wygląda dość dobrze-dobrze wypucowany pod handelek ;)
Na "+" handbary i płyta pod silnikiem.
Wygląda na oryginał, dekle nie powycierane od butów, oponki jeszcze ok... trzeba by się bliżej przyjrzeć czy klocki jeszcze brembo a łańcuch DID VP lub VP2, czy brak rantów na tarczach,czy manetki i klamki nie powycierane i oryginalne, podnóżki etc...
Jak cena rozsądna to trzeba by się przejechać i dokładnie obejrzeć bo jak mawiają-nie wszystko złoto co się świeci ;)
Edit: Przy tak małym przebiegu punkty styku kanapy ze zbiornikiem i kanapy z ramą,przy normalnym użytkowaniu, nie powinny mieć poprzecieranego lakieru.
...bo każda okazja jest dobra by zjechać z utartej ścieżki i poszukać własnej ;)
nakiel
Posty: 201
Rejestracja: 01 gru 2015, 20:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Dziękuję za podpowiedzi :)

Nakiel
mihoo
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2015, 14:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Awatar użytkownika
crazyrider12
Posty: 1459
Rejestracja: 04 mar 2010, 7:49
Lokalizacja: Krk/Siemianowice Śl

Niebieski zachowany prawie w oryginale , na "+" kufer i płyta pod silnikiem, a tak to golasek na oponach na jakich wychodził seryjnie z fabryki.

Biały ma bardzo dużo drogich dodatków-jeśli prawdą jest co pisze sprzedawca o przeprowadzonych pracach serwisowych, to przyjrzał bym się dokładniej temu egzemplarzowi-właśnie ze względu na dodatki.
Wiem z doświadczenia ile kasy musiałem wyłożyć by dozbroić moto pod siebie: tłumik, PC etc.
EDIT: I obydwie maszynki wyglądają jakby były użytkowane zgodnie z przeznaczeniem czyli "teren też widziały" ;) Obu do "nufki sztuki" już sporo brakuje ;)
...bo każda okazja jest dobra by zjechać z utartej ścieżki i poszukać własnej ;)
mihoo
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2015, 14:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

crazyrider12 pisze:Niebieski zachowany prawie w oryginale , na "+" kufer i płyta pod silnikiem, a tak to golasek na oponach na jakich wychodził seryjnie z fabryki.

Biały ma bardzo dużo drogich dodatków-jeśli prawdą jest co pisze sprzedawca o przeprowadzonych pracach serwisowych, to przyjrzał bym się dokładniej temu egzemplarzowi-właśnie ze względu na dodatki.
Wiem z doświadczenia ile kasy musiałem wyłożyć by dozbroić moto pod siebie: tłumik, PC etc.
EDIT: I obydwie maszynki wyglądają jakby były użytkowane zgodnie z przeznaczeniem czyli "teren też widziały" ;) Obu do "nufki sztuki" już sporo brakuje ;)
wielkie dzięki za info
nakiel
Posty: 201
Rejestracja: 01 gru 2015, 20:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

obie widziałem.

1. Niebieska w stanie dobrym+ . Widać, że bez żadnych przygód. Sam się nad nią zastanawiałem....

2.Biały to patentowa maszyna. Niby ma wszystkie graty, ale leżała na obu bokach, popękane plastiki, przedni błotnik - pozszywany. Dokumentów na wymianę wszystkich el. brak. Mili ludzie dla mnie to nie to ;-)
fincher
Posty: 13
Rejestracja: 21 cze 2014, 15:11
Lokalizacja: Bełchatów

Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Dziwny ten motocykl z ogłoszenia.

OT : Przepraszam nie mogłem się powstrzymać
http://demotywatory.pl/990928/Powoli-mi ... jaj-kalisz
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
mik1046
Posty: 655
Rejestracja: 11 paź 2011, 0:10
Lokalizacja: Mazańcowice
Kontakt:

fincher,
Bajros,

Cena sama mówi za siebie.
XTR/BMW w 3 odmianach / Mt09 Tracer / Ktm 1090 co następne nie wiem może T7
fincher
Posty: 13
Rejestracja: 21 cze 2014, 15:11
Lokalizacja: Bełchatów

Wiem, dlatego pytam czy jest ktoś z okolicy co by go obejrzeć i stwierdzić czy jest sens myśleć o kupnie i samodzielnym doprowadzeniu do dobrego stanu.
janina
Posty: 6
Rejestracja: 22 paź 2015, 19:31
Lokalizacja: Malbork

A tego ktoś oglądał? Zna? Znalazłem 1 różnicę boczne plastyki przy lampie są czarne a powinny być niebieskie. Reszta wygląda dobrze, przynajmniej mam takie wrażenie.
Awatar użytkownika
crazyrider12
Posty: 1459
Rejestracja: 04 mar 2010, 7:49
Lokalizacja: Krk/Siemianowice Śl

janina trzeba by mu się lepiej przyjrzeć, a dokładniej lagom, półce i główce ramy.
Przód wygląda bardzo świeżo tak jakby ktoś zmienił czachę, szybkę i górny błotnik-trzeba zapytać właściciela co było powodem wymiany czachy.
Moto ma blachy krakowskie... gdybym miał więcej czasu to bym podjechał i oblukał... było by to możliwe ale dopiero po nowym roku.
Na forum jeden z naszych kolegów z okolic Krakowa miał niebieską R-kę, ale się jej pozbył bo się okazało że ma rozciągnięte (jajowate) gniazdo łożyska w główce ramy + zamontowany dodatkowy reflektor w szybie -nie przypuszczam żeby to był ten sam egzemplarz...ale nigdy nic nie wiadomo.
...bo każda okazja jest dobra by zjechać z utartej ścieżki i poszukać własnej ;)
janina
Posty: 6
Rejestracja: 22 paź 2015, 19:31
Lokalizacja: Malbork

Dzięki za info crazyrider12. :mrgreen: Zadzwonie do gościa. Napiszę co powie, będzie wiadomo czy warto go oglądać. Gdybym miał bliżej pewnie bym go obejrzał samodzielnie.

Z ciekawości poszperałem trochę na mobile.de. Znalazłem model z 2008 o dziwo wygląda tak samo, może jednak nie był bity?

Pozdrawiam
Pozdrawiam : )
ODPOWIEDZ