Zegary / licznik XT660

Huberto82
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2024, 1:17

Na sprzedaż używane zegary do Yamahy XT660R / XT660X.

Po przeprowadzce do UK musiałem zmienić na model wyświetlający wartości w milach.

Zdemontowane z mojego XT660R z 2006r, przebieg 32772km.

Zegary w pełni sprawne, stan jak na zdjęciach. Mogę wysłać więcej na maila dla zainteresowanych.

Cena do dogadania ale chciałbym uzyskać podobną cenę do tej którą zapłaciłem za licznik w milach czyli ok 600zł.
Załączniki
share_4879902393428365515.png
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Ale wiesz, że nie trzeba zmienić licznika. W ustawieniach zmieniasz na km/h
A przebieg idzie do licznika z ECU i nie jst zapisywany do zegarów.
h e d o n i z m
Huberto82
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2024, 1:17

To nie do końca prawda.

W wersji europejskiej motowane są często wyświetlacze pokazujące wskazania tylko w kilometrach i nie da się przestawić. Uwierz mi próbowałem i się nie dało.

Zresztą jak się odpowiednio podświetli wyświetlacz latarką LED to widać wszystkie możliwe wskaźniki i w moich nie było mil. Ten który kupiłem na zmianę już miał wskaźniki w milach i kilometrach i po zamontowaniu mogę zmieniać z mil na kilometry i odwrotnie znanym sposobem.

Niestety Yamaha zamiast montować wszędzie jeden model licznika z jakiegoś powodu w wielu europejskich wersjach montowała ten który wskazuje tylko w kilometrach.

Co do przebiegu to też się coś nie zgadza z tym zapisywaniem w ECU bo licznik który kupiłem po zamontowaniu wskazywał przebieg 7800mil więc ewidentnie nie pobrał danych z mojego ECU tylko wskazuje przebieg zapisany z ECU dawcy.
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Ciekawe, ja jak przepinałem liczniki to zawsze mi pokazywał przebieg z ECU.
h e d o n i z m
ODPOWIEDZ