dawca narządów?!

Masz filmik warty uwagi? Postuj tutaj!
Awatar użytkownika
darth0s
Posty: 245
Rejestracja: 04 mar 2009, 10:09
Lokalizacja: Warszawa

niezla rybe zlapal w pewnym momencie :D
Awatar użytkownika
starostek
Posty: 477
Rejestracja: 02 gru 2008, 20:47
Lokalizacja: Konin/Poznań
Kontakt:

szok! ale też ruch nie był za duży poza tym widać że umiał zapanować nad maszyną
Czasami na drodze spotykam wielu wariatów, którzy jadą bardzo niebezpiecznie... Aż ciężko ich wyprzedzić
http://starostek.fotosik.pl/zdjecia
Awatar użytkownika
Mario
Posty: 25
Rejestracja: 29 sty 2009, 16:09
Lokalizacja: Biłgoraj
Kontakt:

takie filmy coraz bardziej skłaniają mnie do kupienia sporta, na XTX odkręcem gaz do oporu na każdym biegu i spac sie chce........
xtFILIPx
Posty: 29
Rejestracja: 12 mar 2009, 19:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Przekozak. Tak jak wyzej Mario napisał.. Mam tak samo, z tym pragnieniem hardkoru. Ale wczoraj, 20m przede mną gość skasował plastika koło starówki..

http://www.zw.com.pl/artykul/284828,350 ... isty_.html

I to wspomnienie widoku dzwona mi przygasza to pragnienie..
Kiedy wsiadasz na motocykl, czasami nie masz pojęcia, że możesz juz z niego nie zsiąść..
Awatar użytkownika
Silent_BoB
Posty: 280
Rejestracja: 07 lut 2009, 10:43
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Coś wam powiem szanowni Kozacy,
To nie prędkość zabija tylko brawura i głupota.

Niestety po waszych wn. postach muszę stwierdzić, iż nie powinniście sobie kupować jeszcze litra.
Widać, że ten koleś ma spore doświadczenie...a co wy byście zrobili na jego miejscu w momencie złapania tej "ryby"?
ps.
Młodość ma swoje prawa ale nie zwalnia z obowiązku myślenia.

PRZEPRASZAM, jeżeli się wymądrzam, ale chciałbym jeszcze z wami kiedyś polatać :lol:

[ Dodano: 2009-04-06, 22:30 ]
Generalnie chodzi mi o to, jeżeli macie na tyle umiejętności, doświadczenia i wewnętrznej siły aby nie przegiąć , to tylko latać ......

Jeżeli jednakże którejś z tych rzeczy brakuje to...nie od razu Rzym zbudowano.. :lol:
do ludzi stawaj przodem...bo zawsze znajdzie się ktoś kto chce cię wydymać...
Awatar użytkownika
toudi
Posty: 697
Rejestracja: 10 gru 2008, 8:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

kazdego ciagnie do czego innego, mnie do lekkiego terenu i turystyki
a co do filmiku to krzyzyk mu na droge, bo jazda z takimi predkosciami to nie tylko odpowiedzialnosc za siebie ale za kazdego wokolo
Z plecaczkiem w świat...
już bez Yadwigi...
ale z DoctoR BIGiem
xtFILIPx
Posty: 29
Rejestracja: 12 mar 2009, 19:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

"PRZEPRASZAM, jeżeli się wymądrzam"

Przeprosiny przyjęte . . .

1) Nie masz zielonego pojęcia, kto ile jeździ, wiec nie masz najmniejszych podstaw, aby cokolwiek komuś tutaj doradzać. To, że mam 18 lat, nie wyklucza tego, że na motorze przesiedziałem większą część życia.

2) Plastik nie równa sie litr

3)Brawura nie bierze sie tylko z głupoty ludzkiej, czasami to co ma sie pod dupą kusi swoimi właściwościami. Wiec na logike, do kiedy nie ma sie rakiety pod dupą, jest mniejsze prawdopodobieństwo dzwona.
Kiedy wsiadasz na motocykl, czasami nie masz pojęcia, że możesz juz z niego nie zsiąść..
Awatar użytkownika
Silent_BoB
Posty: 280
Rejestracja: 07 lut 2009, 10:43
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

AD.1
xtFILIPx pisze:1) Nie masz zielonego pojęcia, kto ile jeździ, wiec nie masz najmniejszych podstaw, aby cokolwiek komuś tutaj doradzać. To, że mam 18 lat, nie wyklucza tego, że na motorze przesiedziałem większą część życia.
dlatego napisałem:

Generalnie chodzi mi o to, jeżeli macie na tyle umiejętności, doświadczenia i wewnętrznej siły aby nie przegiąć , to tylko latać ......


JESTEŚ KOLEŚ PORYWCZY, WIĘC POTWIERDZASZ MOJE SŁOWA

AD.2
Mówimy o 300km/h nie opowiadaj mi tu o 600-tkach ok, umówmy się nie o to chodziło

AD3.
Niestety znowu potwierdzasz moje słowa...to o czym piszesz to właśnie brawura

PS. NIE MIAŁEM ZAMIARU NIKOGO OBRAŻAĆ, JEŻELI MÓJ PUNKT WIDZENIA CIĘ DOTKNĄŁ TO PRZEPRASZAM, ALE TAK TO WIDZE I MAM DO TEGO PRAWO.
do ludzi stawaj przodem...bo zawsze znajdzie się ktoś kto chce cię wydymać...
xtFILIPx
Posty: 29
Rejestracja: 12 mar 2009, 19:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Mój post odnosił sie do wypowiedzi kolegi Mario, do chęci posiadania sporta, nie filmu i latania litrem. Na litra jeszcze długo sie nie porwe.

Powiem szczerze, ze nienawidze, jak ktos, słuchając młodej osoby, która mówi o plastiku myśli sobie "Daj sobie spokój młody człowieku, pojeździj, dorośnij, dotrzyj sie jeszcze pare lat". Zgodze sie, dotknęło mnie to ;)

Mi w głowie juz siedzi od jakiegos czasu plastik, ale w moim mniemaniu, wyzbyłem sie juz przez ładnych pare lat jazdy, doświadczenia na drodze, tego siana z głowy, które najczęsciej kończy sie dzwonem. Czuje do motocykla respekt, wiem na co mnie stac, czego mi jeszcze brakuje. Moze dlatego zdjęcie mojego motocykla po dzwonie nie widnieje na stronie Życia Warszawy (nie zapeszać, puk puk puk)
Kiedy wsiadasz na motocykl, czasami nie masz pojęcia, że możesz juz z niego nie zsiąść..
Awatar użytkownika
Silent_BoB
Posty: 280
Rejestracja: 07 lut 2009, 10:43
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

To widzę, że się dokładnie rozumiemy. W gruncie rzeczy mamy podobne zdanie.
Fajnie, że się dogadaliśmy,
Ps. nie sprawdzałem ile masz lat. dla mnie każdy tu jest równy
do ludzi stawaj przodem...bo zawsze znajdzie się ktoś kto chce cię wydymać...
xtFILIPx
Posty: 29
Rejestracja: 12 mar 2009, 19:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

No i gra muzyka. Pzdr.
Kiedy wsiadasz na motocykl, czasami nie masz pojęcia, że możesz juz z niego nie zsiąść..
ODPOWIEDZ