Wiosna..

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
toudi
Posty: 697
Rejestracja: 10 gru 2008, 8:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Hmmm jest 7 luty, wstałem o godzinie 12,30 patrze za okno a Tam wiosna. Otwieram okno, już czuje jej zapach. Bez wachania wsiadłem w auto i czym prędzej popędziłem po XTXa. Wiec dziś rozpoczął się dla mnie sezon :D Popędziłem szybciutko po Plecaczek i w drogę :D. Banan na twarzy trzyma sie zawzięcie jutro też zapowiada sie pogoda w miarę wiec jeszcze jutro polatamy :D, zatem jak ktoś miałby ochotę sie jutro po południu przewietrzyć to zapraszam :D
Awatar użytkownika
jabba
Posty: 85
Rejestracja: 20 sty 2009, 17:13
Lokalizacja: Milanówek

Ha...
ja też wczoraj porwałem z garażu moto i pognałem...i chyba wszystkich tak wywiało na powietrze bo koło południa rozbolała mnie ręka od pozdro :mrgreen: ...pogoda super i oby tak juz zostało. w niedziele zapowiadają jakieś 9 st. i mam nadzieje że bez opadu...
...że tak nieśmiało zapytam...może jakiś stołeczny spocik...co koledzy na to??
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Rodman
Posty: 580
Rejestracja: 17 gru 2008, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

Ja tez wczoraj latałem po Wawie i po Pruszkowie. Lacznie jakies 100km nawinałem. Pogoda była super. Niestety dzisiaj nie bede mógl sie ustawic, ale mam nadzieje że bedzie jeszcze nie jedna okazja.
xtFILIPx
Posty: 29
Rejestracja: 12 mar 2009, 19:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Ludzie! Ustawiamy sie gdzies w okolicach wawy? Piękna pogoda, nic tylko palic xtx'y i rura:)
Kiedy wsiadasz na motocykl, czasami nie masz pojęcia, że możesz juz z niego nie zsiąść..
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

ja właśnie wróciłem z porannej przejażdzki :D pogoda piękna
ostrożnie bo jeszcze sporo piasku po drogowcach ;)
xtFILIPx
Posty: 29
Rejestracja: 12 mar 2009, 19:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Ja własnie wróciłem, byłem polatac z kumplem na nsr 125. Bylismy nad wisłą w okolicach Góry Kalwarii, zajebista opcja. Idzie ktos polatac koło 17-18?
Kiedy wsiadasz na motocykl, czasami nie masz pojęcia, że możesz juz z niego nie zsiąść..
Awatar użytkownika
Kefir
Posty: 122
Rejestracja: 18 mar 2009, 10:18
Lokalizacja: Wroclaw / Piaseczno

Elou!
Chcialbym oglosic ze zle Zimsko zostalo utopione w trakcie 12 edycji TBSZ (Topienia Burej Suki Zimy). Dzialo sie to 21 Marca w okolicach Kampinosu (zbiorka miejscowosci Granica). Po uraczeniu sie kilbaskami i kolezenskich pogaduchach Suczysko zostalo zawleczone z pomoca motocykla Organizatora nad rzeke, tam polane benzyna, podpalone i wrzucone do wody. Poplynelo do morza we wtorze huku zainstalowanych w srodku petard. Jest nieco fotek, podlinkuje po powieszeniu w Necie.
Przy okazji nasluchalem sie od kolegow o moim XT-ciaku, moto okazalo sie byc bardzo kontrowersyjne, ale to juz zupelnie inna historia :)

--
Pozdrawiam, Artur vle Kefir
Znajdowanie slabych punktow jest moja najmocniejsza strona
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Kefir wyrazy uznania dla Ciebie i kolegów za ten piękny i jakże potrzebny rytuał! :-)
Żałuję bardzo, że nie mogłem tam być...
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Kefir pisze:Chcialbym oglosic ze zle Zimsko zostalo utopione w trakcie 12 edycji TBSZ (Topienia Burej Suki Zimy).
Kefir pisze:Jest nieco fotek,
Kefir dawaj foty muszę zobaczyć ciało, czy czasem nie trzeba dobić :mrgreen:
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
Kefir
Posty: 122
Rejestracja: 18 mar 2009, 10:18
Lokalizacja: Wroclaw / Piaseczno

Elou!
bonzocis pisze:Kefir dawaj foty muszę zobaczyć ciało, czy czasem nie trzeba dobić
Czekam na linki. Dymiace szczatki splynely rzeka, choc to co sie dzieje za oknem wskazuje na jakis glos zza grobu. Zimsko, widac, takze uzywa wyrafinowanej techniki :)

Tutaj linka do strony kolegi Rogala ktory byl i widzial. Dalej "Zdjecia ?" -> "TBSZ 2009 - czasoprzestrzen: 21.03.2009"
Przy okazji mozna poczytac o braniu winkli i inne wypociny gdyz autor jest niezle zakrecony ;)

--
Pozdrawiam, Artur vel Kefir
Ostatnio zmieniony 24 mar 2009, 13:42 przez Kefir, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

bonzocis pisze:Kefir dawaj foty muszę zobaczyć ciało, czy czasem nie trzeba dobić :mrgreen:
No właśnie Kefir chyba nie załatwiliście jej na amen bo coś wiosny nie widać ;)
Awatar użytkownika
Beret
Posty: 279
Rejestracja: 29 lis 2008, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

elo

chlopaki...co sie dzieje?
dzis 25 marzec a za oknem jak w wigilie...no jakies jaja:/

Kefir...jak ją spaliliscie i topiliscie to sprawdziliscie czy napewno juz nie oddycha???
trzeba bylo jej dla pewnosci nogi jeszcze polamac co by tu nie doszla:)
Awatar użytkownika
arrasq
Posty: 770
Rejestracja: 06 lut 2009, 15:04
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Torun wrecz zasypany... a juz zaczynalo ladnie splukiwac piasek i sol z asfaltu a tu znow sie suka obudzila i drogowcy beda znow syf sypac.
Awatar użytkownika
Kefir
Posty: 122
Rejestracja: 18 mar 2009, 10:18
Lokalizacja: Wroclaw / Piaseczno

Elou!
Przy okazji ostatnich anomalii pogodowych, warto pamietac ze motocykle znosza sol duzo slabiej niz auta. Pare lat temu mialem okazje sie przekonac - lozyska, elektryka. Jesli wiec widzicie ze w okolicy sola jak wsciekli, a zazwyczaj sola pod koniec akcji zimowej by pozbyc sie zapasow, warto wstrzymac sie z jazda pare dni.
Druga rzecz: z uzyciem myjki cisnieniowej mozna wtloczyc osadzona sol glebiej, np pod uszczelnienia lancucha, w lozyska piast czy w zaciski hamulcowe.
Znajdowanie slabych punktow jest moja najmocniejsza strona
Awatar użytkownika
darth0s
Posty: 245
Rejestracja: 04 mar 2009, 10:09
Lokalizacja: Warszawa

Kefir pisze:, np pod uszczelnienia lancucha, w lozyska piast czy w zaciski hamulcowe.
i przy okazji pozegnac sie z oringami w lancuchu :->
ODPOWIEDZ