Co zrobiłem w swoim moto??

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
gatewayfl
Posty: 81
Rejestracja: 05 paź 2015, 21:45
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Gilu pisze:gatewayfl, o i Grzywacką widzę ;)
Wyjeżdżając z Krempnej zauważyłem ten krzyż i postanowiłem go obejrzeć z bliska...
Pod sklepem u podnóża góry rozpytałem miejscowych o możliwości wyjazdu.... I zamiast wybrać ten "główny", którym przeprowadza się drogę krzyżową, pojechałem pod zakaz z drugiej strony.. Glina, kamienie i spływająca woda w połączeniu ze stromym podjazdem dały mi i teresie wycisk.
Miejscowy gość na KTM nawet widząc to wybrał się z pomocą dla mnie, ale Teresa dała radę :-)
kalina
Posty: 215
Rejestracja: 02 mar 2015, 17:39
Lokalizacja: Malbork

A te piękne okrągłe lusterka ta gdzie i jak ?😀
Awatar użytkownika
gatewayfl
Posty: 81
Rejestracja: 05 paź 2015, 21:45
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

kalina pisze:A te piękne okrągłe lusterka ta gdzie i jak ?😀
Były z moto przy zakupie. Wizualnie może nie są najpiękniejsze, ale widać w nich bardzo dużo bez gimnastykowania się.
kalina
Posty: 215
Rejestracja: 02 mar 2015, 17:39
Lokalizacja: Malbork

Moźe ktoś podrzuci gdzie zakupić. Podobają mi się ...
Awatar użytkownika
gatewayfl
Posty: 81
Rejestracja: 05 paź 2015, 21:45
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Mówisz masz ;-)
Mam na nich napis "FAR" i jakieś numerki pewnie do homologacji czy coś.
Wygląda na to, że to te same:
lusterka FAR
a tu masz u Olka te same w 4 rozmiarach/długościach do wyboru, nie mierzyłem swoich ale jak coś to Ci podam, strona 6/7:
lusterka FAR 2
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Po sportach to cieszy zjazd z drogi ;) Niech daje dużo frajdy.
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
kalina
Posty: 215
Rejestracja: 02 mar 2015, 17:39
Lokalizacja: Malbork

Bardzo proszę zmierz. I czy Ty masz wkręcane w oryginalne adaptery gwintem czy też takie które maja swoje indywidualne mocowania. Super 😎
Awatar użytkownika
koncik
Posty: 28
Rejestracja: 07 maja 2014, 8:44
Lokalizacja: Toruń

gatewayfl Mam kilka pytań: jak się spisuje ta kanapa Kahedo? To jest ta 4cm wyższa? ile masz wzrostu? jeździłeś wcześniej na seryjnej? jest lepiej, warta jest tych pieniędzy?
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

gatewayfl, Fajne mody i serwis. Nie myślałeś o zamontowaniu GPSa wyżej, nie przeszkadza Ci ze jest nisko skoro jeszcze tankbag stosujesz?
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
gatewayfl
Posty: 81
Rejestracja: 05 paź 2015, 21:45
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

kalina pisze:Bardzo proszę zmierz. I czy Ty masz wkręcane w oryginalne adaptery gwintem czy też takie które maja swoje indywidualne mocowania. Super 😎
Są wkręcane w ori adaptery i mają dł. 230mm mierzyłem tak jak mierzą na tych fotografiach w linkach. Nie widziałem w ofertach 230mm ale wziałbym te 243mm na Twoim miejscu.
koncik pisze:gatewayfl Mam kilka pytań: jak się spisuje ta kanapa Kahedo? To jest ta 4cm wyższa? ile masz wzrostu? jeździłeś wcześniej na seryjnej? jest lepiej, warta jest tych pieniędzy?
Miałem wcześniej ori kanape ale obniżoną, tzn. ktoś wyciął z niej część gąbki i obszył ponownie oraz zniwelował część dla pasażera więc raczej jeździł w pojedynkę.
Tak to wyglądało:
Obrazek

Obrazek
Mam ok. 182cm wzrostu, Kahedo jest komfortowa i dużo wyższa od tej poprzedniej min. 10cm z tego co pamiętam ale nie mam porównania do oryginalnej. Kanapy nie kupowałem nowej, tu na forum się zamieniłem po prostu za poprzednią (gość miał problem bo Kahedo była dla niego za wysoka).
Bajros pisze:gatewayfl, Fajne mody i serwis. Nie myślałeś o zamontowaniu GPSa wyżej, nie przeszkadza Ci ze jest nisko skoro jeszcze tankbag stosujesz?
Pierwsze co chciałem, to wcisnąć ją przy szybie wyżej ale wtedy szyba blokowała mi możliwość swobodnego otwarcia mocowania na navi i jego zamykania. Chwilowo dałem na kierę ale będę zmieniał szybę ori bo jest lekko pęknięta na jednym z boków i kupię akcesoryjną chyba givi (10cm wyższa) dam gumowe podkładki odsunę ją i wcisnę nawigację z mocowaniem. Masz rację wtedy się lepiej z niej korzysta podczas jazdy.
kalina
Posty: 215
Rejestracja: 02 mar 2015, 17:39
Lokalizacja: Malbork

Super. Dzieki
Awatar użytkownika
koncik
Posty: 28
Rejestracja: 07 maja 2014, 8:44
Lokalizacja: Toruń

Również dziękuje za odpowiedź.
Phantom
Posty: 105
Rejestracja: 10 sie 2013, 13:52
Lokalizacja: Św-ce

Na 2016:
- nowa kierownica Renthal fatbar
- mocowania kierownicy Accel
- nowe lusterka
- nowe klamki regulowane
- wymiana oleju i filtra (41 000km)
Awatar użytkownika
gatewayfl
Posty: 81
Rejestracja: 05 paź 2015, 21:45
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

No to jeszcze ja ;-)
Dołożyłem wczoraj mojej niuni nową świecę irydową, kufer centralny z dostosowaną płytą.
Sprawdziłem też naciąg łańcuszka rozrządu i jest na 8 ząbku więc ok.
Awatar użytkownika
crazyrider12
Posty: 1459
Rejestracja: 04 mar 2010, 7:49
Lokalizacja: Krk/Siemianowice Śl

Chciałem mitasa E09 dostałem C02... chciałem CST 755 na przód dostałem dunlopa d952.... dobrze że chociaż olej dostałem jaki chciałem Ipona 15W50 :) Tak to jest jak się zakupy robi na dwa dni przed wyjazdem.
Teraz Jadźka na nowych kapciach ze świeżym olejem zwiedza Dolny Śląsk (again ) ;) Tukan wzywa ;)
...bo każda okazja jest dobra by zjechać z utartej ścieżki i poszukać własnej ;)
ODPOWIEDZ