Śmiać się czy płakać?

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Obrazek

a tutaj drugie pismo z miasta obok.

Cały temat na forum śląskich motocyklistów

Jeszcze wzmianka w prasie http://polskalokalna.pl/wiadomosci/slas ... li,1372791

What the fuck?
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

O co tu w ogóle chodzi?
Mobilizują siły motocyklowe przed jakimś konfliktem zbrojnym? :)
Zrozumiałem z tego tyle, że typują, wzywają i jeśli się skutecznie nie odniesiesz w terminie 7 dni to przejmują sprzęt???
Michał to pierwsze pismo przyszło na Twój adres???
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

No właśnie o co tu chodzi.....?

Według ustawy jakiejś tam w czasie konfliktu zbrojnego mogą ci zająć: dom i zrobić tam szpital polowy, samochód terenowy i jak widać motocykl też. Podobno kiedyś to było popularne, ale żeby teraz takie akcje odstawiać.
Najlepsze jest to że ten motocykl to Honda Shadow VT1100C '86 czyli na froncie nijak się sprawdzi (nie to co nasze XT :-) )
Chłopcy zaczęli się też zastanawiać czy to nie czasem zemsta za protesty motocyklistów na autostradzie A4.

Od rana trąbią o tym w radiu http://www.rmf.fm/fakty/?id=162250 szykuje się też materiał w tvp

Ps. Na szczęście nie przyszło to na mój adres. Pancio strzeż się ty masz kufry ze skrzyń na amunicję :twisted:
Awatar użytkownika
laif
Posty: 393
Rejestracja: 24 mar 2009, 18:15
Lokalizacja: Turek
Kontakt:

Bajros pisze:jeśli się skutecznie nie odniesiesz w terminie 7 dni to przejmują sprzęt???
Wyłącznie w wypadku wybuchu wojny lub ogłoszenia mobilizacji!
"Biere każde auto z boku"
... droga nie prowadzi mnie do domu, ona jest moim domem....
XT 660 X 05rED Obrazek
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Ustawa to ustawa. Nudzi się urzędnikom to wysyłają pisma. No nie mogę honda shadow 1100 do działań militarnych :mrgreen:
Musi sobie koleś pomalować na moro i wszystkie chromy prysnąć czarnym matem, założyć TKC80 wtedy będzie się nadawać :twisted:
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Parę cytatów z innego forum:
Na wszelki wypadek spuśc troche powietrza z kół- podobno z płaskostopiem nie biora
napisz im ze wsteczny nie działa i na nim nie ma odwrotu
Powiedz, że generałów nie biorą albo wyjmij żarówkę z przodu i staraj się wmówić, że jest ślepy
Kocham Polskę za te absurdy smile.gif Tylko czekać jak zobaczymy twojego sprzęta w Afganistanie smile.gif Idealny do jazdy po piachu, cichy, zwrotny i jest gdzie lufę czołgową zamontować smile.gif Taliby na jego widok zaraz się poddadzą
Powinineś być dumny i koniecznie jechać do serwisu żeby był tip top w razie powołania do służby smile.gif
Mamy Armie zawodowan a Moto z Poboru
info z tvp3 Katowice, zaczyna się od 14:25 http://ww6.tvp.pl/19825,20090924932409.strona
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

hahah no świetne :D
Awatar użytkownika
starostek
Posty: 477
Rejestracja: 02 gru 2008, 20:47
Lokalizacja: Konin/Poznań
Kontakt:

mojego i tak by nie wzięli bo mam chyba trochę mało kamuflujący kolor ;P
Czasami na drodze spotykam wielu wariatów, którzy jadą bardzo niebezpiecznie... Aż ciężko ich wyprzedzić
http://starostek.fotosik.pl/zdjecia
Awatar użytkownika
arrasq
Posty: 770
Rejestracja: 06 lut 2009, 15:04
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

jakies 2 lata temu przysylali cos takiego odnosnie aut ciezarowych... ile jest w firmie, w jakim stanie, jakiego rodzaju towary moga przewozic... Nikt z firmy nie stawil sie na wezwanie a ciezarowki jak jezdzily tal jezdza i nikt wiecej sie nie upomnial o nic.
ODPOWIEDZ