XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

Spotkanie przy Promie - zalew Koronowski

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
soniq2
Posty: 162
Rejestracja: 08 wrz 2014, 12:30
Lokalizacja: Niemcz
Kontakt:

Witam.... w dniu wczorajszym tj. niedziela, ok. godz 13:30 spotkałem przy promie przy zalewie koronowskim kolegę na Tenerce. Padło tylko cześć i każdy pojechał w swoją stronę. Odpłynięcie promu nie dało czasu by pogadać... Gdyby jednak kolega miał ochotę na jakieś małe spotkanie i polatanie po kujawsko-pomorskich bezdrożach to proszę o kontakt na pw.
Pozdrawiam i do usłyszenia. :-D :-D :-D
pawel
Posty: 248
Rejestracja: 21 paź 2015, 7:04
Lokalizacja: Kraków

soniq2, hehe, widać, że w innych miejscach niż Kraków, ciężko jest pogadać z innymi będąc na drodze :-)
Awatar użytkownika
soniq2
Posty: 162
Rejestracja: 08 wrz 2014, 12:30
Lokalizacja: Niemcz
Kontakt:

Pawel u nas w Bydgoszczy jakoś mało jest enduraków. Z forum dwie osoby, z którymi można polatać, a tak okrutna bieda. Jak człowiek spotka kogoś na drodze, to z wrażenia zapomni języka w gębie i .... prom odpłynie.... ;-) ;-)
Myślałem, że może kolega z tenerki gdzieś na forum naszym wisi i może się spotkamy, byłoby już 4-ech do latania i choć i tak czasami zebrać trójkę jest ciężko. No cóż - słabo się jeździ samemu, ale lepiej słabo niż wcale.....
Pozdrawiam.... :-D :-D
Awatar użytkownika
koncik
Posty: 28
Rejestracja: 07 maja 2014, 8:44
Lokalizacja: Toruń

Czy Tenerka była koloru niebieskiego?
Awatar użytkownika
soniq2
Posty: 162
Rejestracja: 08 wrz 2014, 12:30
Lokalizacja: Niemcz
Kontakt:

Hmmm..... teraz mnie zastrzeliłeś Koncik. Coś chyba bardziej czarno szara, lecz nie dam sobie głowy urwać Pamiętam tylko że kierownik miał na głowie biały kask, czarny kombinezon i kamizelkę. Nie zwróciłem uwagi na numery rejestracyjne :-( :-( Oponki miał w 100% kostki. Coś Ci przychodzi do głowy????
Awatar użytkownika
koncik
Posty: 28
Rejestracja: 07 maja 2014, 8:44
Lokalizacja: Toruń

Mam kolegę z Bydgoszczy, który lubi jeździć w tamtych rejonach tylko, że na niebieskiej Tenerce. Ogólnie jeśli szukasz kompanów do jazdy off w okolicach Bydgoszczy to proponuje zajrzeć na Kujawsko-Pomorskie Forum Motocyklowe c-moto.pl Przeniosła się tam m.in. ekipa bagienno-błotnych z Motobydzi. Dość często zbiera się tam ekipa do jazdy po miękkim.
Awatar użytkownika
soniq2
Posty: 162
Rejestracja: 08 wrz 2014, 12:30
Lokalizacja: Niemcz
Kontakt:

Koncik dzięki za odpowiedź. Jeśli chodzi o moje jeżdżenie to daleki jestem od bagienno-błotnych polatań. Interesuje mnie typowo szutrowo-asfaltowe latanko z podziwianiem walorów naszego pięknego kraju niż upalanie litrów benzyny na brodzeniu w błocie czy lasach. To już nie te lata... ;-) ;-) Mi już wystarczy spokojna pojazdówka bez odcięcia - bardziej można to nazwać turystyką off-ową.

W przypadku kolegi na tenerce - jak możesz i masz kontakt z tym swoim kolegą, to zapytaj się go czy to czasami nie on przepływał promem w tym czasie. Problem byłby rozwiązany... :-D :-D
Awatar użytkownika
koncik
Posty: 28
Rejestracja: 07 maja 2014, 8:44
Lokalizacja: Toruń

Tak na promie widziałeś się z Marcinem (niebieska Tenerka), pamięta Cię i pamięta że byłeś na XT-ku ;). Co do bagienno-błotnych to nazwa rzeczywiście może sugerować taplanie się w błocie na lekkich liściach i oranie lasów.
Jednak w rzeczywistości myślę, że jeśli się zarejestrujesz to nie pożałujesz. Większość spotkań to właśnie szutrowo-asfaltowae latanie z podziwianiem widoków. Na zachętę dwa filmiki:
https://www.youtube.com/watch?v=8284B79lWEY
https://www.youtube.com/watch?v=fKiKXndueR8
gajowy
Posty: 470
Rejestracja: 27 maja 2014, 23:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

soniq2, polatanko? trzebabyło pod Olsztyn podjechać tak na 12,00 to byśmy razem wracali. Zrobiliśmy 500km z noclegiem w sobote.
Czasem trzeba trochę właciwości naszych motocykli wykorzystać, a bagienno błotni to nie tylko zawodowcy bo jak z nimi jeżdziłem na przełomie roki 2014 i 15 to był nawet koleś który dopiero co zaczynał jazdę na swoim 1-szym poważniejszym moto, sa motocykle cięższe od naszych, wiec nie ma co sie zastanawiać tylko trzeba w tę jesień kontakty odświeżyć. Nie ma sie co bać od czasu do czasu lekkiego offiku, zwłaszcza jesienią, jak juz na szosie jest zimno.
Awatar użytkownika
soniq2
Posty: 162
Rejestracja: 08 wrz 2014, 12:30
Lokalizacja: Niemcz
Kontakt:

Koncik - faktycznie nazwa pojmowana dosłownie może troszku zmylić człowieka, ale mi to nie przeszkadza. Każdy robi to co lubi i jeżeli koś ma takowe upodobania to może je realizować. Obejrzałem filmiki.... się już zarejestrowałem. Jeśli chodzi jednak o mnie mam małe ograniczenia jeśli chodzi o poruszanie się w pewnych obszarach, ale o tym kiedy indziej, Może na jakimś spotkaniu.
Marcin się odezwał i już robimy jakąś małą ustawkę... :-D :-D Dzięki za pomoc w ustaleniu kolegi :-) :-)

Gajowy Ty wiesz, że ja nie mam mocy by latać tyle kilosów na moto.... Kiedyś jak człowiek był młodszy i zdrowszy byłoby inaczej, teraz dupa zbita... :-( :-( Lecz takowe spotkania jak ostatnio całkiem mile widziane.
PS. Ostatni odcinek naszej trasy z Tobą dał nam w kość. Stwierdziliśmy razem ze Sławkiem, że jednak my już stare dziady i nie potrzebujemy tyle adrenaliny. Ty się pewnie umęczyłeś czekając na nas co skrzyżowanie... heheheeh :-D :-D :-D :-D Październik mam zawalony i może jakoś mi się uda wyjechać jeszcze w tą niedzielę i może następną, później już kicha. To jednak zależy od tego jak się będę czuł i pogody.... Jak na razie mam pełne ręce roboty. Listopad natomiast mam już bardziej wolny więc jest szansa, by polatać. W zeszłym roku jeszcze jeździliśmy w grudniu więc mamy jeszcze z jakieś dwa miechy przed końcem sezonu jak dobrze pójdzie.... Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ