Gadżety XT660

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
Arachne
Posty: 153
Rejestracja: 16 mar 2009, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Okej zlot wiadomo gdzie i kiedy.
Niektórzy pamiętają koszulki z pierwszego zlotu: projekt Beret a zrobiliśmy je przez moją firmą.
Informuję, że pracuję w Składnicy do końca marca i jest to ostatni moment na zrobienie koszulek u mnie póki mam jeszcze sporą zniżkę pracowniczą. Potem nie będę miała już tej zniżki.

Więc może warto pomyśleć o koszulkach już teraz.
Podnoszę temat.
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Teraz tylko pytanie , kto zrobi projekt do koszulki i naklejki?
i druga sprawa koszulka uniwersalna czy zlotowa ?
Moim zdaniem z kilku propozycji wybrać w szybkiej (1 tydzień) ankiecie. :-D
Awatar użytkownika
toudi
Posty: 697
Rejestracja: 10 gru 2008, 8:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Osobiście uważam że zlotowe powinny być tylko koszulki, a reszta uniwersalna. A może dodać do gadżetów Naszywki?? Musze połatać kilka dziur w kombi ;p
Z plecaczkiem w świat...
już bez Yadwigi...
ale z DoctoR BIGiem
Awatar użytkownika
Arachne
Posty: 153
Rejestracja: 16 mar 2009, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

U mnie w pracy na pewno możemy zrobić:
- koszulki
- kubki
- plakietki
- naklejki (tak na 80%)

a i w razie czego jakby ktoś chciał jakiś sprzęt turystyczny plecak, menażka, termos, kubek termiczny itp, to też mogę zakupić na zniżkę swoją:) (do końca lutego:/
www.4zywioly.pl
W razie czego pytajcie.
Ostatnio zmieniony 15 sty 2010, 12:19 przez Arachne, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DocoFx
Posty: 317
Rejestracja: 01 maja 2009, 11:20
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
Kontakt:

-naszywki
-naklejki na motór i puszkę
-koszulki zlotowe i ogólne
-może smycze albo coś w tym stylu
-africa twin ma jeszcze kalendarz na ściane, na koniec roku trzeba zrobić plebiscyt na najciekawsze zdjecia z wypraw i ogólne. wybrać tych 12 i zrobimy taki kalendarz
Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych. Tylko są ci pozamykani w zakładach i Ci którzy nie zostali przebadani.
Awatar użytkownika
BarteQ
Posty: 335
Rejestracja: 20 gru 2009, 21:18
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

Jak potrzeba jakies naklejki to polecam się :), moge zrobic wszystko co jest do ogarnięcia metodą ploterową,

teraz troche bedzie wiecej czasu to moze przestawie jakies swoje pomysły na logo XT660.pl :)
Yamaha DT 125 X > Husqvarna SM 125 RR > Yamaha XT 660 X > Aprilia Dorsoduro 750 > Suzuki DRZ 400 SM > KTM 690 SM > KTM 690 SMC > Husqvarna 701 SM + Aprilia SRV 850 > Husqvarna Norden 901
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Ciekawe pomysły tylko potrzeba nam loga. To które było na koszulkach na I zlot u Wojtka które wykonał Beret było bardzo fajne. Trzeba się zastanowić czy robić nowe czy pozostać przy tym. Jeśli nowe to kto podejmie się jego zrobienia? Kubki fajna sprawa ja już chcę taki mieć ;-)
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

bonzocis pisze: Kubki fajna sprawa ja już chcę taki mieć ;-)
a może kieliszki albo od razu szklanki ? :D
Czekamy w takim razie BartQ'u za propozycjami :)
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

raczek_ pisze:a może kieliszki albo od razu szklanki ? :D
No na zlot jak nic by się nadały bo ostatnio były plastikowe kubki bez loga :mrgreen:
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

BarteQ pisze: moze przestawie jakies swoje pomysły na logo XT660.pl
Tak jak piszesz tylko zobacz logo istniejące.
Ja bym się tego trzymał z małymi zmianami- bardziej wyraźnie kask.
A na koszulkach o wiele większe logo zwłaszcza na plecach.
Co do naklejek to myślałem o foto naszego XT660 połączone z logo, oczywiście nie zwykłe zdjęcie stojącego motocykla tylko z riderem w ruchu ;-) No i w miarę duże.
A naklejki z samym logo nie wycinane tylko w całości.
To są oczywiście tylko moje uwagi i propozycje- co o tym myślicie :?:
Awatar użytkownika
BarteQ
Posty: 335
Rejestracja: 20 gru 2009, 21:18
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

A co do loga xt660.pl myśle ze mozna zostać przy tym z ostatniego zlotu z małym jego udoskonaleniem,


Mam propozycje na naklejke na nasze puszki :P Mianowicie naklejka z obrysem XTX

Mam kilka typów: tylko że 3 z nich jestem w stanie sam wykonać (mam możliwość wycięcia naklejek metodą ploterową przez co w przypadku wzorów 4 5 6 jest duzo małych elementów które mogą sie odklejać (w okolicach kół itd.) z wzorami 1 2 3 nie ma takiego problemu) małe we wzorze białe elementy moga być naklejone na czarną folie lub też tłem dla nich moze byc karoseria pojazdu, kolorów folii jest bardzo wiele, co myślicie? Jakies propozycje zmian mile widziane, jak by mi ktos podesłał logo z XT600.pl z ostatniego zlotu w pliku CDR (w krzywych) to mozna by coś z nim tez wymyśleć,

Obrazek
Yamaha DT 125 X > Husqvarna SM 125 RR > Yamaha XT 660 X > Aprilia Dorsoduro 750 > Suzuki DRZ 400 SM > KTM 690 SM > KTM 690 SMC > Husqvarna 701 SM + Aprilia SRV 850 > Husqvarna Norden 901
Awatar użytkownika
arrasq
Posty: 770
Rejestracja: 06 lut 2009, 15:04
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Logo koszulkowe bylo bardzo fajne z tym ze nie wiem jak to wyjdzie jako naklejka...
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Ja bym obstawiał 4 i 5 tylko z naszym logo- oczywiście jako naklejki na puszkę :-)
Profil Jadzi jest tak charakterystyczny że nie można jej z innym moto pomylić ;-)
Z tym że ja proponuję pełne malowane naklejki na np. białej folii.
To samo myślę o naklejkach z logo.
Te wycinane to problem z przyklejaniem i z trwałością.
Naklejki z logo tak jak było poprzednio- prostokątne a na puszkę może owalne :?:
Beret możesz przesłać Barteq-owi plik z logo ;-)
Działajcie dalej mi się podoba taki pomysł :mrgreen:
Awatar użytkownika
BarteQ
Posty: 335
Rejestracja: 20 gru 2009, 21:18
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

wojtek tylko własnie z 5 i 6 byl by problem z wycieciem w małym rozmiarze (czyt szerokosc okolo 15 cm) bo tam w okolicach kół jest duzo malych elementow a to własnie wpływa na to jak naklejka bedzie sie trzymac,

Nie ma problemu z przyklejaniem ;? Ja sie tym bawie od kilku lat i z trwałością również nie, oklejałem wiele motorów naklejkami z plotera i wszystko było tak jak powinno być ;) sam producent daje gwarancje na folie (klej i kolor) 5 lat,
Yamaha DT 125 X > Husqvarna SM 125 RR > Yamaha XT 660 X > Aprilia Dorsoduro 750 > Suzuki DRZ 400 SM > KTM 690 SM > KTM 690 SMC > Husqvarna 701 SM + Aprilia SRV 850 > Husqvarna Norden 901
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Nie jestem przekonany do wycinanych :-/
Ale 4 chyba można bez problemu :?:
Co do wielkości to myślałem raczej o minimum 20-30cm szerokości/ 15-20 wysokości ?
ODPOWIEDZ