XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

Transport motocykli i samochodów

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3301
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Witajcie,
W ramach drobnej rekomendacji, chciałbym Wam przestawić usługi transportowe mojego kolegi.
Jeśli ktoś szuka zaufanego człowieka który przewiezie bezpiecznie motocykl lub samochód to podaję namiary:

Sebastian
GG 1019125
mail dukesebo@wp.pl
telefon 660-133-616

Do dyspozycji, bus lub laweta, wszystko przy zachowaniu należytej ostrożności przy załaduku, rozładunku pojazdu, odpowiednie (bezpieczne) umocowanie pojazdu, dyspozycyjność.
Przy kontakcie można się powołać na forum xt660.pl. Ceny konkurencyjne.
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
Roman
Posty: 19
Rejestracja: 07 sty 2009, 22:21
Lokalizacja: Częstochowa

Chciałbym pokazać sprawdzoną konstrukcje moich braci do przewożenia motocykli. Na załączonym zdjęciu moja brunetka zapakowana po kupnie. Motocykl przednim kołem wjeżdża w stałą obręcz i zamykany jest od tyłu obręczą ruchomą. Konstrukcja sprawdzona, prosta i niezawodna - żadnego upadku ani przycierki motocykla.

Obrazek
Awatar użytkownika
berserkers
Posty: 965
Rejestracja: 25 mar 2009, 12:22
Lokalizacja: Szczecin/ Bezrzecze

Ja przy transporcie moto zawsze korzystałem z firmy CAT : http://www.groupecat.pl/

Transport na specjalnej palecie, na drugi dzień u odbiorcy.

Koszt 350zł ( w całej Polsce )


Transport oczywiście ubezpieczony.
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Ja zawsze wciskam kolek pod przednia zwieche zeby nie byla pod cisnieniem. ;-)
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
arrasq
Posty: 770
Rejestracja: 06 lut 2009, 15:04
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

podobnie jak mr berserkers, korzystalem z CATa i pelne zadowolenie. moto cale, zdrowe i do celu za rozsadne pieniadze...
impet
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2016, 18:31
Lokalizacja: Czermin

Ze swojej strony polecam, także jeżeli chodzi o transport motorów samochody ciężarowe i zestawy drogowe firmy IMPET z Czermina. Transport Mołdawia , Rumunia, Grecja, Niemcy, Czechy, Bułgaria, Ukraina, Czechy, Macedonia i inne kraje, transporty w obydwu kierunkach w relacji z Polską.
ODPOWIEDZ