XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

Rozmyślania przed sezonem

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!

Co Teraz???

Wymienić DRZ na Banknoty.
1
7%
Wymienić DRZ na 660R
2
13%
Wymienić DRZ na 660Z
12
80%
 
Liczba głosów: 15
Awatar użytkownika
Dobry Chłopak
Posty: 115
Rejestracja: 08 wrz 2015, 19:11
Lokalizacja: Pruszków

W wyniku różnych zawirowań politycznych i gospodarczych. Stałem się posiadaczem całkiem fajnego DRZ400SM. Ale... to chyba nie to... No i moja prawie żona nie zabierze się z tyłu ;) Poza tym cały czas mnie ciągnie zgubić się czasem gdzieś w krzakach.

Dlatego piszę żeby szanowni koledzy utwierdzili mnie w przekonaniu powrotu do XT ;-)
Poza tym zawsze chciałem zrobić ankietę.
krzsiekjab
Posty: 216
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:19
Lokalizacja: Dęblin

Co do plecaka no nie wypowiem się . Ale do drz można wsadzić enduro opony kolega właśnie tak zrobił i cieszy się :p
Awatar użytkownika
Herflick
Posty: 1676
Rejestracja: 19 lip 2009, 20:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Motocykl w moim mniemaniu to urządzenie jednoosobowe, DRZ po krzakach w butach enduro jest bardzo dobrym pomysłem. Na pewno lepszym niż XT, szczególnie przy podnoszeniu.
Jako motocykl środka - XT najlepszy.
Jestem "nieumi" i o tym wiem, o tym wiem, że jestem "nieumiem"
Awatar użytkownika
Dobry Chłopak
Posty: 115
Rejestracja: 08 wrz 2015, 19:11
Lokalizacja: Pruszków

Herflick, co do wagi masz rację. Trochę Tenerki się podnosiło 😉 ale właśnie trochę brakuje tego "środka" bo DRZ bliżej do skrajności to zbyt dużo powiedziane, ale jakiegoś tam boku.
Awatar użytkownika
Herflick
Posty: 1676
Rejestracja: 19 lip 2009, 20:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Dlatego mam XT i Husqvarne TXC 310. Nie da się znaleźć motocykla ... triplowego :) ograniczyli nas do duali. Ale zaufaj mi, XTek potrafi bardzo dużo. Jeśli nie masz miejsca czy kieszeni czy potrzeby posiadania dwóch motocykli szedłbym w Yamaszkę.
Jestem "nieumi" i o tym wiem, o tym wiem, że jestem "nieumiem"
Awatar użytkownika
Dobry Chłopak
Posty: 115
Rejestracja: 08 wrz 2015, 19:11
Lokalizacja: Pruszków

DRZ pojechała do nowego właściciela, teraz szukam XTR :-)
ODPOWIEDZ