GSXR 750 k6

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
sevi
Posty: 78
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:12
Lokalizacja: Ostrów Maz.

Witam.
Zna ktos to moto ? Tzn widzial na zywo dotykal jezdzil itp.

http://motoallegro.pl/item927632416_suz ... _2006.html

Najprawdopodobniej jade w sobote z kolega ogladac i troche info by sie przydalo na jego temat.
Awatar użytkownika
berserkers
Posty: 965
Rejestracja: 25 mar 2009, 12:22
Lokalizacja: Szczecin/ Bezrzecze

Jak z USA to sprawdz dobrze rame, czesto są sprowadzane z ubezpieczalni po wypadku.. Warto sciagnąć owiewki i zobaczyc co sie pod nimi kryje..
Awatar użytkownika
sevi
Posty: 78
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:12
Lokalizacja: Ostrów Maz.

berserkers pisze:Jak z USA to sprawdz dobrze rame, czesto są sprowadzane z ubezpieczalni po wypadku.. Warto sciagnąć owiewki i zobaczyc co sie pod nimi kryje..
Jest z USA i jest po crashu ale nie wiem jak duzym. Nie da sie kupic takiego moto bezwypadkowewego ponizej ceny 20.000zl i ja to bardzo dobrze wiem.
Zreszta moj klega raczej nie zaplacilby 27.000 tylko dlatego zeby byl w idealnym stanie.
Fakt faktem identycznego doszczetnie zniszczyl w tym sezonie (guma przy 180km/h nie wyszla). Teraz chce kupic takiego samego :)
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Niestety nie znam tej oferty.
Zawsze mi się podobały te siedemsetpięćdziesiątki :)
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
mkocot
Posty: 107
Rejestracja: 06 cze 2009, 21:24
Lokalizacja: LUBLIN

Z gikserow to latalem 600 K1 i 1000 K6, wsrod znajomych mielismy takie samo odczucie ze sa szybsze niz cbr. Jak to w plastiku do sprawdzenia rama, lagi. Silnik ciezko zajechac, jak idzie na gume i prosto jedzie to brać. W życiu nie latalem na 700 czy 750. Nie jestem pewien, ale chyba ten gosc kiedys sprzedawal xtxa.
Awatar użytkownika
sevi
Posty: 78
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:12
Lokalizacja: Ostrów Maz.

Mialem z 6 gixow wiec mniej wiecej wiem co i jak z nimi jest. Bylem u kolesia w sobote ze znajomymi i lipa generalnie. Moto niby w calosci ale sprzedawca zapomnial poinformowac ze lewy ogranicznik wylamany, exup trzeszczy, przeskakuje na zebatkach i pali sie kontorlka FI, opona tylna kompletnie lysa (plutno odrywa sie na srodku od opony), przednia opona lepsza ale tez do wywalenia. Lancuch wogole nie naciagniety i zardzwialy jakby na dzeszczu bez smaru ze dwa tyg. lezal, dolne mocowanie chlodnicy wygiete. Reszta czyli rama wahacz tarcze klocki lagi sa ok. Przez gg dawal foty ze gsxr mial tylko wymieniany ogon, ze delikatne pekniecia na czaszcze i delikatne rysy na boczkach. Oglosznie znalezlismy na forum Stuntpoland.com.pl chlopak zarzekal sie ze jak jest cos wiecej niz mowi to zwraca za podroz wiec pomyslelismy ze w miare uczciwy. Niestety okazalo sie inaczej i kasy za droge nie oddal. Zaproponowalismy ostatecznie 17500zl ("opusc na te wady o ktorych zapomniales powiedziec wczesniej i wezmiemy") bo kolega igielki nie szukal, wiedzial ze moto po crashu i ostatecznie pomyslal ze moze z tym jezdzic. Nie chcial opuscic wrocil i kolega opisal wszystko na forum Stuntpoland.com.pl tak zeby nikt juz w ciemno nie jechal.
Jelsi komus nie przeszkadzaja w/w wady to moze negocjowac cene i brac. Ale swoja droga sprzedawac moto za prawie 20k zl i nawet lancucha nie posmarowac i naciagnac? Dziwny typ jak dla mnie zamiast powiedziec "cos w stylu sluchaj nie znam sie robilem w moto to i to przyjedz sam ocenisz stan" to wali kolege z forum w bambusa ehhh...
Aha w Carfax czysty bo przed wyjazdem sprawdzalismy.
P.S Moze znacie kogos kto chce sprzedac gsxr 750 k6, 1000rr, r1 (po 2004), gsxr 1000 k5,k6, jakas kawe zx10r w normalnym stanie bez rzezby w rozsadnych piniadzach? Wiem ze igielek nie ma, ale.....
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

sevi pisze:forum Stuntpoland.com.pl
Trochę z innej beczki, radzę nie wchodzić na stronę bo jest zainfekowana wirusem.
ODPOWIEDZ