Ograniczenia mocy !

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
sapmar4
Posty: 39
Rejestracja: 17 sty 2009, 0:26
Lokalizacja: Opatów
Kontakt:

Do czego to doszło, chcą nam ukrócić fun z jazdy!

OGRANICZENIE MOCY
Awatar użytkownika
Beret
Posty: 279
Rejestracja: 29 lis 2008, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

trzeba będzie sprowadzać motocykle z poza unii:D
Super Fakin Motard!
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Boże co za pomysł......
h e d o n i z m
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Poroniony pomysł, nie ma szans powodzenia.
To tak jakby włochom chcieli zabrać makaron :)
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
starostek
Posty: 477
Rejestracja: 02 gru 2008, 20:47
Lokalizacja: Konin/Poznań
Kontakt:

prawko kat. A od 24 lat jestem w stanie zrozumieć.. ale to ? wydaje mi się, że na planach się skończy.. poza tym moim zdaniem, większość osób decydujących się na moto z taką mocą jest świadoma tego co czyni..

[ Dodano: 2010-03-12, 12:02 ]
bezmózg na skuterze jest bardziej niebezpieczny niż doświadczony motocyklista na litrowym przecinaku.. taka oczywista oczywistość;)
Czasami na drodze spotykam wielu wariatów, którzy jadą bardzo niebezpiecznie... Aż ciężko ich wyprzedzić
http://starostek.fotosik.pl/zdjecia
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Nie przejmujcie się moja Huska (60KM) ma w dowodzie wpisane na życzenie: homologowane przez serwis 16KM :mrgreen:
We Francji tak samo do tego podchodzą, przy sprzedaży chip blokujący a w domu pełna moc. ;-)

starostek napisał/a:
bezmózg na skuterze jest bardziej niebezpieczny niż doświadczony motocyklista na litrowym przecinaku.. taka oczywista oczywistość;)


Podzielam twój pogląd całkowicie, choć mój Łukasz lata na 50-ce to jak nieraz widzę go jak lata przede mną w mieście to włos na głowie się jeży, a pikawa chce mi wyskoczyć na zewnątrz. Do miasta może lecieć tylko ze mną, przynajmniej tak długo, aż zobaczę, że już sobie radzi.
Awatar użytkownika
BerS
Posty: 115
Rejestracja: 09 wrz 2009, 23:51
Lokalizacja: Lubin/Dublin
Kontakt:

Dokładnie, wprowadzać to sobie oni mogą blokady, ale zaraz po wyjeździe z salonu, nowy właściciel na pewno sam albo poszuka serwisu, który ściągnie mu blokadę

Uwaga: Bers, używaj polskie znaki ;-)
Ostatnio zmieniony 12 mar 2010, 16:14 przez BerS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

starostek pisze:większość osób decydujących się na moto z taką mocą jest świadoma tego co czyni..
Wątpię :-P
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
sapmar4
Posty: 39
Rejestracja: 17 sty 2009, 0:26
Lokalizacja: Opatów
Kontakt:

tak czy siak to oni chyba mają tam straszne nudy skoro takie pierdoły im do głowy przychodzą, a tyle jest rzeczy którymi trzeba sie zająć to oni na fantazjowaniu kończą
Awatar użytkownika
BarteQ
Posty: 335
Rejestracja: 20 gru 2009, 21:18
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

nawet jak wprowadzą to bedzie tak jak z 50tkami niby każdy do 45km/h a faktycznie takich jest może z 10 %, 90 % odblokowane albo po tuningu lub też 125/50...
Yamaha DT 125 X > Husqvarna SM 125 RR > Yamaha XT 660 X > Aprilia Dorsoduro 750 > Suzuki DRZ 400 SM > KTM 690 SM > KTM 690 SMC > Husqvarna 701 SM + Aprilia SRV 850 > Husqvarna Norden 901
Awatar użytkownika
starostek
Posty: 477
Rejestracja: 02 gru 2008, 20:47
Lokalizacja: Konin/Poznań
Kontakt:

bonzocis pisze:Wątpię :-P
napisałem, że raczej mają pojęcia na temat motocykli i są świadomi własnych umiejętności.. ta pozostała wątpliwa reszta, często tak szybko kończy przygodę jak szybko zaczęła..
Czasami na drodze spotykam wielu wariatów, którzy jadą bardzo niebezpiecznie... Aż ciężko ich wyprzedzić
http://starostek.fotosik.pl/zdjecia
ODPOWIEDZ