Jakie buty?

Trasy, przygotowania, wspomnienia
hobelik
Posty: 478
Rejestracja: 27 kwie 2010, 10:03
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

A jak się spisują te W2 ?? I jak z nieprzemakalnością?? Powoli mam dość moich FLY pancernych :D
DR 750 ---> XT660R ---> XT660R ---> APRILIA SHIVER 750 ---> WR450
Informatyk Śląsk
Awatar użytkownika
sistermoto
Posty: 183
Rejestracja: 08 lip 2010, 19:51
Lokalizacja: DPL/DW/ONA

kupiłam GAERNE FastBack wersja produkowana dla Japońców:

Obrazek

dzisiaj kupione i już po szlifie jedynie klamry są porysowane... nogi całe zero siniaków, odgnieceń itd. ...

wygodne (porównywalnie do GAERNE G-Force), kupiłam je dzisiaj i od razu założyłam, na wypad w Góry Sowie, ściągnęłam po 10 godzinach, i nie odczuwam żadnego dyskomfortu, jakbym chodziła w zwykłych butach, nic nie boli, nie czuć ciężaru. Poza tym mają dobrą przyczepność w błotku, można swobodnie ruszać nogą. Gdybym miała wybrać SIDI Crosffire albo te z pewnością wybrałabym ten model, ponieważ nie są, aż tak sztywne jak Crossfire. Alpinestars TECH-3 odpadają są cholernie sztywne(możliwe, że się wyrabiają po paru dniach)
Jak z wodą? dam znać jak będzie padało lub gdzieś się wgramolę w wodę.
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

wyglądają kozacko :D i widzę, że ty jak testujesz to już ostro :D motocykl o ile dobrze pamiętam krótko po zakupie też już leżał od razu :D
Awatar użytkownika
sistermoto
Posty: 183
Rejestracja: 08 lip 2010, 19:51
Lokalizacja: DPL/DW/ONA

leżał i leży... to szkoła Pancia :mrgreen: : "siostra więcej gazu !!!!" no i będąc pilnym uczniem dodaję więcej gazu niestety równocześnie dodając brak umiejętności i podejście: "co ja nie zrobię ?? " wychodzi łaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAA GLEBA aaa :!: ciekawi mnie jak buty zniosą deszcz, albo jak się zachowują przy minusowych temperaturach i zatrzymaniu na światłach (czy np przez okucia metalowe nie będą się ślizgały) Mogę dodać, że cofa się w nich ciężko....
Awatar użytkownika
Łasica
Posty: 783
Rejestracja: 19 lis 2009, 11:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

ja z Gaerne G-Force też jestem zadowolny, oczywiście nie chodzi się jak w zwykłych butach enduro czy adidaskach, ale jak na crossowe z tych co mierzyłem to jedne z wygodniejszych i zmiana biegów nie jest problematyczna po podniesieniu conieco dźwigni sprzęgła :-) też jestem ciekawy jak z przemakalnością.
Obrazek ::BIKEPICS:: | XT660X -> BMW F800GS
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Gaerne sa nie zniszczalne jak buty to od wlochow!!!! (to im wyszlo!!)
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
Kudłaty
Posty: 254
Rejestracja: 29 gru 2010, 13:16
Lokalizacja: Wrocław

Hejo,

Sister - cofam:) co napisałem odnośnie proponowanych Ci butów enduro - biorąc pod uwagę Twoje extremalne jazdy:) - dobrze, że GAERNE FastBack.

Hobelik - W2 są zaje... wygodne i do teraz mi nie przemokły - membrana daje radę:).

Pozdr
"Głupcy są genialni w niedorzecznościach. Żaden mędrzec nie przewidzi swym rozumem, co ich głupota wymyśli." ;)
Awatar użytkownika
sistermoto
Posty: 183
Rejestracja: 08 lip 2010, 19:51
Lokalizacja: DPL/DW/ONA

buty przetestowane, po godzinnej jeździe w deszczu- przemoczone, w sumie to przemokły już po 10 minutach...mimo wszystko bardzo fajnie się w nich jeździ nawet jak są w środku mokre, dalej jest stabilnie, nic się nie ślizga i nie ociera :mrgreen:
Awatar użytkownika
Bober
Posty: 495
Rejestracja: 02 wrz 2010, 19:21
Lokalizacja: DWR
Kontakt:

a była prawidłowa impregnacja? :->
moje przemokły, jak myjka ciśnieniową na nodze myłem z błota :-)
Kando
Awatar użytkownika
sistermoto
Posty: 183
Rejestracja: 08 lip 2010, 19:51
Lokalizacja: DPL/DW/ONA

nie było wogóle i obawiam się że nie będzie dopóki nie zrobi się bezdeszczowo, odkąd je kupiłam praktycznie ich z nóg nie ściągam... tyle co w pracy i na moment na uczelni, czasem do snu... impregnat mam, ale niestety nie mam kiedy ich zaimpregnować :mrgreen: ale wiesz Bober mokre buty to taki fajny klimat ;-) ENDURO pełną rurą :lol: jak dzwoniłam do Pancia - też mówi, że ich nie ściąga, nie opłaca się :mrgreen:
Awatar użytkownika
ceem
Posty: 216
Rejestracja: 02 kwie 2010, 13:45
Lokalizacja: Poznań

ło matko... :DDDDDDDD
to ja nie sie nie przyznaję, że zdejmuję swoje i do snu i do pracy ;)))
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3619
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Proponuje jeden domek na zlocie dla tych którzy ściągają buty tylko do snu ;) :twisted:
h e d o n i z m
Awatar użytkownika
sistermoto
Posty: 183
Rejestracja: 08 lip 2010, 19:51
Lokalizacja: DPL/DW/ONA

toż to przecie zamówiłam pokój jednoosobowy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


P.S. OBLECHY Z WAS
Awatar użytkownika
crazyrider12
Posty: 1459
Rejestracja: 04 mar 2010, 7:49
Lokalizacja: Krk/Siemianowice Śl

Pancio coś się nie chwali Sidi crossfire więc ja zrobie testa na Pałuku i się podzielę wrażeniami :mrgreen: Cykl mieszany=trasa+off
Z Krakowa mam trochę trasy do przelecenia wiec test Ok :mrgreen:
...bo każda okazja jest dobra by zjechać z utartej ścieżki i poszukać własnej ;)
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3619
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

P.S. OBLECHY Z WAS
Z nas? :-P :twisted:
h e d o n i z m
ODPOWIEDZ