XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

Jakie buty?

Trasy, przygotowania, wspomnienia
Awatar użytkownika
Milo
Posty: 101
Rejestracja: 11 lis 2008, 21:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Ja na moto jeżdżę zazwyczaj w wyższych gorskich butach, już od długiego czasu mam zamiar kupić cos na moto bardziej w klasycznym stylu ale kasa, kasa,kasa ... Mam buty enduro Forma i jak na takie wycieranie asfaltowe czy "taplanie się w brudzie" oczywiście na ile wersja XTX pozwala są OK.
Od jakiegoś czasu myślę nad takim obuwiem:

Alpinestars Octane
Obrazek

Alpinestars S-MX
Obrazek

Wyglądowo raczej upieram się przy tych drugich ...
Awatar użytkownika
Silent_BoB
Posty: 280
Rejestracja: 07 lut 2009, 10:43
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Elo,
Na misto super
do ludzi stawaj przodem...bo zawsze znajdzie się ktoś kto chce cię wydymać...
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3175
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Mam do Was pytanie, macie jakieś doświadczenia z butami alpinestars vector?
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
mkocot
Posty: 107
Rejestracja: 06 cze 2009, 21:24
Lokalizacja: LUBLIN

Niestety akurat w tym modelu nie latalem, ale moze komus sie przyda informacja o tym obuwiu, latam od poczatku sezonu i sa super no i cena rewelacyjna, to moja aukcja:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=713915417
Awatar użytkownika
boe
Posty: 13
Rejestracja: 07 sie 2009, 14:56
Lokalizacja: Kraków

czesc,
Widze ze temat butow jest, a ja wlasnie sie rozgladam za czyms dla siebie:)
Chce sobie kupic cos przede wszystkim na miasto no ale i z asfaltu tez bede zjezdzal.

Myslalem o SMX5, no ale trzeba sie dobrze zastanowic zanim wydam taka kase :)
Bylem dzis jeszcze w Yamaha Krakow i mieli buty Raytek T-Spark za 510 a widze ze na allegro po 340, ale to juz inna sprawa :P . Chodzi o to ze w ogole nie wiem co to za firma, zabezpieczenia ma wiec... ?

Mam jeszcze jeden problem, kurde nie ma numerow na mnie (46) tak zebym spokojnie przymierzyl i zadecydowal. Ja nie wiem czy w tym Krakowie to sklepow dobrych nie ma czy co... ;)
Awatar użytkownika
berserkers
Posty: 965
Rejestracja: 25 mar 2009, 12:22
Lokalizacja: Szczecin/ Bezrzecze

boe, a może alpinestars tech 3?? SMX-5 mam 46 - odezwij sie na PW to moze Ci pomoge.
Awatar użytkownika
starostek
Posty: 477
Rejestracja: 02 gru 2008, 20:47
Lokalizacja: Konin/Poznań
Kontakt:

zetknął się ktoś z was butami RAPTOR FORMA ? ostatnimi czasy chodzą mi takie po głowie i się poważnie zastanawiam nad zakupem

przykładowo: http://www.allegro.pl/item730261290_for ... rmoto.html
Czasami na drodze spotykam wielu wariatów, którzy jadą bardzo niebezpiecznie... Aż ciężko ich wyprzedzić
http://starostek.fotosik.pl/zdjecia
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Forma to prawie to samo co FLY. Prawie niczym się nie różnią, ale jak swoje kupowałem to koleś mi doradził Fly-a Viper.
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3301
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

starostek pisze:zetknął się ktoś z was butami RAPTOR FORMA ?
Cześć, buty formy ma Beret. Jeśli chodzi o model RAPTOR to też brałem go pod uwagę w momencie wyboru butów. Zrezygnowałem z zakupu tych bucików jak je wziąłem do ręki. Według mnie są za miękkie, (cienki plastik). Za to wygląd mają fajny i wymienne elementy podeszwy co na pewno zwraca na nie uwagę potencjalnych kupujących. :lol:

BTW ja mam buty firmy FOX, model F3 ale za to na "cholewce" jest napis Forma, także domniemam że Forma robi dla Fox'a te buty.

EDIT : Chyba Łukasz nie przejrzałeś dokładnie tego tematu bo na pierwszej stronie Flaw pisze że ma Raptory :-P
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
starostek
Posty: 477
Rejestracja: 02 gru 2008, 20:47
Lokalizacja: Konin/Poznań
Kontakt:

przyznaje bez bicia.. nie przeglądałem pierwszej strony.. moja ftopa..
dzięki za naprowadzenie.. FOXy zdecydowanie lepiej wyglądają, ale są już w przedziale cenowym 800-900zł a RAPTORy zdecydowanie taniej idzie wyhaczyć.. więc raczej będę się decydować na takie..
Czasami na drodze spotykam wielu wariatów, którzy jadą bardzo niebezpiecznie... Aż ciężko ich wyprzedzić
http://starostek.fotosik.pl/zdjecia
mkocot
Posty: 107
Rejestracja: 06 cze 2009, 21:24
Lokalizacja: LUBLIN

Gdybys byl zainteresowany FLY moge zalatwic taniej
Awatar użytkownika
tomo203
Posty: 39
Rejestracja: 23 lip 2009, 7:17
Lokalizacja: płock

Dziś zakupiłem na motoweteranbazar buty Alpinestars SMX-5, buty są super wykonane, solidne, lekkie, mysle ze warte swojej ceny (750zł w wersji wentylowanej wanted), jutro pierwsze tesy :)

Obrazek
Awatar użytkownika
berserkers
Posty: 965
Rejestracja: 25 mar 2009, 12:22
Lokalizacja: Szczecin/ Bezrzecze

Dobre buty, ja też takie kupilem dla mojego plecaczka i jest mega zadowolona:)
rafal iksinski
Posty: 4
Rejestracja: 04 wrz 2009, 11:44
Lokalizacja: irlandia
Kontakt:

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=730245302 Witam serdecznie jesli chodzi o buty to ten koles ma fajne sam kupile i polecam jego aukcje
fan xtx660x
Awatar użytkownika
berserkers
Posty: 965
Rejestracja: 25 mar 2009, 12:22
Lokalizacja: Szczecin/ Bezrzecze

Jak chcecie buty to piszcie na PW to zrobie Wam lepsze ceny niż na allegro:)
ODPOWIEDZ