Jakie buty?

Trasy, przygotowania, wspomnienia
Awatar użytkownika
kazuya1000
Posty: 199
Rejestracja: 21 sty 2009, 22:40
Lokalizacja: gorzow wlkp
Kontakt:

na XTX-a tylko krótkie ja już sezon jeżdżę w sidi streetburner i na prawdę
gorąco je polecam
Awatar użytkownika
Milo
Posty: 101
Rejestracja: 11 lis 2008, 21:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Takie nowe buty wypatrzył mój znajomy, całkiem fajnie się prezentują. Jutro jedziemy je zobaczyć na żywo i przymierzyć. Zapowiadają się fajnie ...

FORMA ONE ADVENTURE :

Obrazek

Jakby co to ma je sprzedawca na Allegro - Auto-Bosch, sprawdzony sprzedawca! Facet zna się na rzeczy i dobrze doradzi, nie robi problemów z wymianą czy choćby pozawracaniem głowy :-)

[center]buty FORMA ONE ADVENTURE na Allegro[/center]
Awatar użytkownika
arrasq
Posty: 770
Rejestracja: 06 lut 2009, 15:04
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

ciekawe... daj info po ogledzinach bucikow...
Awatar użytkownika
piecia
Posty: 81
Rejestracja: 19 sie 2009, 20:53
Lokalizacja: Campinas /Odolanów
Kontakt:

Witam
Postanowiłem podzielić się opinią na temat butów FLY racing viper:
Jak rozpakowałem buty z pudełka i porównałem z moimi starymi pierwsza myśl jak mi się nasunęła to że do tej pory jeździłem w tzw. filcakach:) Po założeniu na nogę czułem się jak na lekkim rauszu ale to nic jak próbowałem wsiąść na Jadzię to prawie glebę zaliczyłem:)
i tu pojawił się kolejny problem jak zmieniać biegi zmieniłem położenie dźwigni i rura na motor.
Przejechałem w prawdzie tylko 50 km różnym terenem i na tą chwilę zero czucia hamulca tylnego to samo przy zmianie biegów w dół/góra , nie znalazłem odpowiedniego położenia nogi na podnóżku wiec...wszystko to sprawia że na dzień dzisiejszy niepewnie czuję się na jadwidze.

Mam pytanie do tych co mają typowo buty cross jak długo trwało przyzwyczajenie się do mopla po zmianie obuwia?
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

też tak miałem :) rozchodzą się, a i do biegów się przyzwyczaisz.
kogut_ktm
Posty: 10
Rejestracja: 18 mar 2010, 10:20
Lokalizacja: Gliszcz

piecia,
Miałem dokładnie to samo , po jakimś czasie but się robi bardziej miękki i zaczniesz coś czuć . Biegi najlepiej zmieniać rantem podeszwy , można się do tego przyzwyczaić . Niestety wielkim minusem tych butów jest fakt , że bardzo szybko przepuszczają wodę . Przy tej porze roku i ilości błota i kałuż , przemakają mi po 15 minutach :-/
No i po jednym sezonie przetarły się już blaszki na czubach .
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Mi przemakają dopiero jak woda naleje się górą albo po postoju w rzeczce. ;-)
Latam w nich po rzeczkach, bagnach itp. Najlepiej się sprawdzały jak z góry były zakryte spodniami (latałem w narciarskich spodniach z podwójną nogawką).
Teraz muszę coś opatentować- jakąś opaskę z kordury/ortalionu :?:
Zmiana biegów -podeszwą, dźwignia na maxa w górę.
Blaszki do kupienia, klamry i paski też.
Reszta to kwestia przyzwyczajenia, albo bezpieczny i sztywny albo wygodny miękki but :-/
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Wojtekfir pisze:Teraz muszę coś opatentować- jakąś opaskę z kordury/ortalionu :?:
Wojtek a może coś w stylu ochraniaczy przeciwśnieżnych?
http://images.google.pl/images?q=ochran ... =pl&tab=wi
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Ja jak Tata smigam w Viperkach i tez jestem zadowolony. Za ta cene i tak jakosci i komfortu jest za duzo :mrgreen:
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Flaw pisze:Wojtek a może coś w stylu ochraniaczy przeciwśnieżnych?
Coś w tym stylu Flaw- widzę, że jesteś akurat na bieżąco :lol:
Awatar użytkownika
arrasq
Posty: 770
Rejestracja: 06 lut 2009, 15:04
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Wojtek, w Makro ostatnio rzucili promocje na tego typu ochraniacze i cena juz od trzydziestukilku zł a mieli kilka różnych modeli więc powinieneś coś wybrać. z tego co wiem to promocja dotyczy całej sieci marketów
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Arrasq, akurat też to widziałem przed chwilą. Właśnie o to mi chodzi, wstąpię i sprawdzę jak to wygląda i czy pasuje na but ;-)
Awatar użytkownika
toudi
Posty: 697
Rejestracja: 10 gru 2008, 8:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Z plecaczkiem w świat...
już bez Yadwigi...
ale z DoctoR BIGiem
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

http://www.raceboots.pl/ - może się komuś przydać. Wyglądają na solidnie zrobione, no i prawdziwa skóra bez ściemy ;-)
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
martyna
Posty: 51
Rejestracja: 10 mar 2010, 12:54
Lokalizacja: wroclaw

Od paru dni jestem szczęsliwym posiadaniem pikolaków alpinestara tech 3.Na samym początku były małe problemy z biegami tzn kwestia przestawienia się ze szmaciakow na takie laczki.Jak narazie jestem bardzo zadowolony ;-)
ODPOWIEDZ