XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

Jednodniowe wycieczki

Trasy, przygotowania, wspomnienia
Awatar użytkownika
Bober
Posty: 495
Rejestracja: 02 wrz 2010, 19:21
Lokalizacja: DWR
Kontakt:

Cel : Lotnisko radziecki Krzywa, spokojnie DK 94 do Krzywej,
później zerknięcie na mapę.
Później 2 km pięknej szutrówki, 100 nie schodzi z licznika, Dojeżdżamy na lotnisko , mnóstwo dróg betonowych, bunkry niektóre zagospodarowane, inne zdewastowane . Super :!:
Zaczyna padać, przeczekujemy deszcz w bunkrze powrót bokami na Złotoryję, Jawor, Strzegom i Kąty. Dopiero pod kątami deszcz mnie łapie
~ 250 km zrobione ;-)

Przygotowania
Obrazek Obrazek
Obrazek
Kando
Awatar użytkownika
czarnuch
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2010, 9:57
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

Bober Kanalio, czemu nie sprzedałeś się ,że gdzieś jedziecie - chętnie bym się dołączył na taki wypadzik!!
Doświadczenie przychodzi z wiekiem...najczęściej jest to wieko od trumny ;-)
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3175
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Fajna miejscówka ;-)
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
Bober
Posty: 495
Rejestracja: 02 wrz 2010, 19:21
Lokalizacja: DWR
Kontakt:

Czarnuch następnym razem dam znać , to urodziło się w głowie ok. 14 , a 5 min później siedziałem na motungu :mrgreen:
Kando
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 254
Rejestracja: 19 wrz 2009, 21:37
Lokalizacja: PL

Bracia i Siostry! Jeżeli ktoś z Was lubi zakręty, asfalt z dziurami i las. To zachęcam do odwiedzenia okolic Lądka Zdrój i Stronia Śląskiego. Na mapie ten teren jest opisany jako "Masyw Śnieżnika". Miałem przyjemność tam śmigać w ostatnią niedzielę. Pychota. Można spędzić tam cały tydzień rozkoszy na winklach. Jeżeli ktoś się znudzi, to można odwiedzić Czechy dla odmiany.
Awatar użytkownika
Kudłaty
Posty: 254
Rejestracja: 29 gru 2010, 13:16
Lokalizacja: Wrocław

Hej,

obudziłem się dziś rano - wsiadłem na motóra i poleciałem - 300km (w 70% off), a gdzie - tam gdzie Grzegorz pisał:) - Wrocław - Sobótka - Lądek Zdrój - gdzieś w Czechach - Ziębice - Wrocław. Świetne górki i pagórki:). A tu parę fotek:
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
"Głupcy są genialni w niedorzecznościach. Żaden mędrzec nie przewidzi swym rozumem, co ich głupota wymyśli." ;)
Awatar użytkownika
uziel2
Posty: 540
Rejestracja: 22 lut 2010, 13:01
Lokalizacja: Iwonicz
Kontakt:

Mistrzostwo świata , Offem delektować się na takim dystansie. Mniam Mniam
...nie umiem jeździć... ale lubię !!!
Awatar użytkownika
Kudłaty
Posty: 254
Rejestracja: 29 gru 2010, 13:16
Lokalizacja: Wrocław

No Udziel było smacznie, ale i tak mi tęskno do Twoich terenów:).
"Głupcy są genialni w niedorzecznościach. Żaden mędrzec nie przewidzi swym rozumem, co ich głupota wymyśli." ;)
Awatar użytkownika
Bober
Posty: 495
Rejestracja: 02 wrz 2010, 19:21
Lokalizacja: DWR
Kontakt:

No nie! To we Wrocku są większe kanalie niż w Kątach :-P ,
a na serio taki trip ehhhh, Superowy, Miód!
tylko czemu sam ? no chyba , że lubisz latać sam to luz :) jak nawigowałeś? następnym razem daj znać :-)
Kando
Awatar użytkownika
crazyrider12
Posty: 1459
Rejestracja: 04 mar 2010, 7:49
Lokalizacja: Krk/Siemianowice Śl

Zazdroszczę trip'a :)
...bo każda okazja jest dobra by zjechać z utartej ścieżki i poszukać własnej ;)
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Aż chce się wracać ;-)
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
Kudłaty
Posty: 254
Rejestracja: 29 gru 2010, 13:16
Lokalizacja: Wrocław

Pancio no to wracaj:),

Bober, lubię sam:)(ale czasem), a nawigowałem - Garmin Zumo 220 -> Azymut:)
"Głupcy są genialni w niedorzecznościach. Żaden mędrzec nie przewidzi swym rozumem, co ich głupota wymyśli." ;)
Awatar użytkownika
uziel2
Posty: 540
Rejestracja: 22 lut 2010, 13:01
Lokalizacja: Iwonicz
Kontakt:

Ja dzis KOSZYCE. . . . . wypad na zawody Matołków z pod znaków trial. Boże ile mozna by się nauczyć od tych ludzi. Ja na XTR tooooo jak słoń na wybiegu w zooooooooooo.... Kilka fot poniżej....................


http://www.etmp.pl/index.php?p=Galleries&id=400

[ Dodano: 2012-07-01, 22:12 ]
Kudłaty zapraszam do nas na Podkarpackie zadupie................ Jak Bóg da w piatek wypad silną grupa 4x4 na Ukraiune . Ja na XTR będe chciał dumnie reprezentować brać motocyklową offem na połoninki ,.,................ mniam......... nie moge się doczekać..........................
...nie umiem jeździć... ale lubię !!!
Awatar użytkownika
Kudłaty
Posty: 254
Rejestracja: 29 gru 2010, 13:16
Lokalizacja: Wrocław

Fajne foty z tego trialu.

A kto wie - może za jakiś czas Was odwiedzę:).
"Głupcy są genialni w niedorzecznościach. Żaden mędrzec nie przewidzi swym rozumem, co ich głupota wymyśli." ;)
Awatar użytkownika
mroova
Posty: 339
Rejestracja: 29 kwie 2011, 16:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

W piątek zakładam nowe gumy (TKC 80) i od razu mam ochotę je wypróbować. :twisted:

Są jacyś chętni na przelot lekkim terenem gdzieś w pobliżu Warszawy?
Myślałem o trasce w okolicach Warki z przewodnika offroad Skody: http://moto-nawigator.pl/route/details/216
GPSa się jeszcze nie dorobiłem, więc chyba będę korzystał z przewodnika jako kieszonkowego roadbooka. :mrgreen:
ODPOWIEDZ