Skradziono!!!

pytania, ciekawe materiały o rodzinie XT - zdjęcia, filmy, artykuły itp.
lukasyzy
Posty: 3
Rejestracja: 08 sty 2014, 21:45
Lokalizacja: Wolin

PILNE!!!!! W NOCY Z DNIA 5 NA 6 W TROSZYNIE(koło WOLINA) SKRADZIONO MOTOCYKL!!!WSZYSCY, KTÓRZY POSIADAJĄ JAKIEŚ INFORMACJE O SPRAWCY BĄDŹ MIEJSCU PRZECHOWYWANIA PROSZENI SĄ O INF. NAGRODA 4.000 ZŁ DLA OSOBY, KTÓRA POMOŻE W ODZYSKANIU SKRADZIONEGO MIENIA!!!!!Mój e-mail sandra0129@buziaczek.pl
PILNE!!!!! W NOCY Z DNIA 5 NA 6 W TROSZYNIE SKRADZIONO MOTOCYKL!!!WSZYSCY, KTÓRZY POSIADAJĄ JAKIEŚ INFORMACJE O SPRAWCY BĄDŹ MIEJSCU PRZECHOWYWANIA PROSZENI SĄ O INF. NAGRODA 4.000 ZŁ DLA OSOBY, KTÓRA POMOŻE W ODZYSKANIU SKRADZIONEGO MIENIA!!!!!
Awatar użytkownika
Herflick
Posty: 1676
Rejestracja: 19 lip 2009, 20:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Rozumiem, że chcesz to ogłosić całemu światu i przykro mi, że tak się stało ale wystarczy w jednym temacie, a nie sześciu zaśmiecając forum.

Powodzenia w poszukiwaniach.
Jestem "nieumi" i o tym wiem, o tym wiem, że jestem "nieumiem"
lukasyzy
Posty: 3
Rejestracja: 08 sty 2014, 21:45
Lokalizacja: Wolin

Poprostu chcę znaleśc Swój motocykl,tez bys wszędzie udostępniał aby uzyskać jaką kolwiek pomoc w odzyskaniu motoru.
Pozdrawiam.
PILNE!!!!! W NOCY Z DNIA 5 NA 6 W TROSZYNIE SKRADZIONO MOTOCYKL!!!WSZYSCY, KTÓRZY POSIADAJĄ JAKIEŚ INFORMACJE O SPRAWCY BĄDŹ MIEJSCU PRZECHOWYWANIA PROSZENI SĄ O INF. NAGRODA 4.000 ZŁ DLA OSOBY, KTÓRA POMOŻE W ODZYSKANIU SKRADZIONEGO MIENIA!!!!!
Awatar użytkownika
Rodman
Posty: 580
Rejestracja: 17 gru 2008, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

lukasyzy pisze:Poprostu chcę znaleśc Swój motocykl,tez bys wszędzie udostępniał aby uzyskać jaką kolwiek pomoc w odzyskaniu motoru.
Pozdrawiam.
to idź w jakość a nie w ilość informacji :!:

myślę, że przydałoby się więcej konkretów nt. samego konia (kolor, stan, numer VIN, blacha, jakieś szczegóły odróżniające go od setek innych Yadwig z całego świata)
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Herflick pisze:ale wystarczy w jednym temacie, a nie sześciu zaśmiecając forum.
Oj Herflicku tam kto inny podał to ogłoszenie tyle, że o tym samym moto :-/
Gość jest zrozpaczony a Ty go jeszcze dołujesz :-|

A Lukasyzy podaj lepiej więcej szczegółów motocykla, jakieś dodatki, przeróbki- coś co go wyróżnia od innych ;-)
VIN też by nie zaszkodził :-/
Łatwiej będzie go znaleźć np. na Allegro albo fizycznie :-)
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Sorry Panie Herflicku nie wiedziałem, że Lukasyzy był tak zrozpaczony, że napisał jeszcze 6 takich postów :shock:

Tak jak Ci wszyscy piszą Lukasyzy- opisz w jednym, ale dokładnie swój motocykl ;-)
Awatar użytkownika
Bober
Posty: 495
Rejestracja: 02 wrz 2010, 19:21
Lokalizacja: DWR
Kontakt:

Wrzuć zdjęcia !
Kando
lukasyzy
Posty: 3
Rejestracja: 08 sty 2014, 21:45
Lokalizacja: Wolin

http://www.ikamien.pl/artykuly/9340/?fb ... map=%5B%5D
Tak wygląda Motocykl! Oto dane motoru:
nr.rej ZKA M285 nr vin. VG5DM011000002153 rok prod. 2004 i znaki szczególne wgnieciony zbiornik paliwa z lewej strony, pęknięta owiewka zbiornika z prawej strony przy zatrzasku łączącym z owiewką spod siedzenia pęknięcie jest niemal niewidoczne nowy pokrowiec siedzenia, nie oryginalna zębatka przednia, opony nowe mitas C-02, lekkie zarysowanie osłon tłumików, stopka kierowcy lekko podspawana od spodu spaw niemal nie do odrużnienia od oryginału ktoś kto nie wie że w tym miejscu nie powinno go być nie jest w stanie tego zauważyć.
PILNE!!!!! W NOCY Z DNIA 5 NA 6 W TROSZYNIE SKRADZIONO MOTOCYKL!!!WSZYSCY, KTÓRZY POSIADAJĄ JAKIEŚ INFORMACJE O SPRAWCY BĄDŹ MIEJSCU PRZECHOWYWANIA PROSZENI SĄ O INF. NAGRODA 4.000 ZŁ DLA OSOBY, KTÓRA POMOŻE W ODZYSKANIU SKRADZIONEGO MIENIA!!!!!
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Teraz już coś wiemy i może akurat gdzieś ktoś twoją R-kę trafi :-/

I nie przejmuj się tymi kretyńskimi wpisami z tej twojej strony, hołota się wszędzie znajdzie tak już jest :-?

Powodzenia w poszukiwaniach.
ODPOWIEDZ