Wygoda kanapy

pytania, ciekawe materiały o rodzinie XT - zdjęcia, filmy, artykuły itp.
Szorstki
Posty: 11
Rejestracja: 25 lip 2013, 21:35
Lokalizacja: Wrocław / Łomża

Mocno zastanawiam się nad zmianą kanapy w XTZ. Niby mówi się, że wygodna, ale poza miękkością jest po prostu strasznie wąska i po 150km siedzenie na kości ogonowej i tak daje o sobie znać, jakkolwiek miękko by nie było :P

Co prawda po tych 150 już się nie pogarsza i można tak jechać, ale jak czasami przesiądę się na Kawę ER6 z customową kanapą, to aż nie chce się wracać na Tenerę - szeroko, co prawda bardziej twardo, ale właśnie w sam raz, jak na krześle :) A XT'ki z tym wąskim siedzeniem jak dla mnie są może i w klimacie enduro, ale to się zwyczajnie nie sprawdza w praktyce :P

Nie dokucza Wam to siedzenie? :)
flly
Posty: 13
Rejestracja: 25 kwie 2012, 16:57
Lokalizacja: W-wa

Mi głównie przeszkadzała, bo była za niska. Teraz mam: wyższą, twardszą gąbkę, inny kształt (gąbka inaczej zachowuje się pod obciążeniem). Kosztowało to niewiele (relatywnie), a pozycja i komfort poprawiły się znacząco.
Awatar użytkownika
czarnuch
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2010, 9:57
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

Szorstki pisze:Nie dokucza Wam to siedzenie? :)
W życiu trzeba mieć twardą DUPĘ :!:

raczek coś o tym wie :mrgreen:
Doświadczenie przychodzi z wiekiem...najczęściej jest to wieko od trumny ;-)
Awatar użytkownika
MarqSz
Posty: 366
Rejestracja: 20 paź 2011, 7:25
Lokalizacja: Poznań

Ja żeby komfortowo i bezpiecznie zaliczyć 300-400km muszę robić przerwy. Najlepiej wychodzi 5-7 minut co godzinę. Tak więc ból d... jest dobrym sygnalizatorem, że pora rozglądać się za miejscem do zatrzymania się.
No ale jak chcesz luksusów, to w Mariomoto zrobią Ci kanapę z żelem itd.
Tylko motocyklista wie, dlaczego pies wystawia łeb przez okno z samochodu...
ODPOWIEDZ