porozmawiam o xt660z przed zakupem

pytania, ciekawe materiały o rodzinie XT - zdjęcia, filmy, artykuły itp.
Awatar użytkownika
crazyrider12
Posty: 1459
Rejestracja: 04 mar 2010, 7:49
Lokalizacja: Krk/Siemianowice Śl

Pancio-post już poprawiony, a tabliczki znamionowe sprawdzone -ITALY ;)
...bo każda okazja jest dobra by zjechać z utartej ścieżki i poszukać własnej ;)
geni
Posty: 38
Rejestracja: 29 sie 2014, 9:49
Lokalizacja: O-ka

Ok, to znaczy, że zapomniał posmarować afrykański emigrant z włoskim paszportem. ;)
Awatar użytkownika
mroova
Posty: 339
Rejestracja: 29 kwie 2011, 16:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

U mnie łożysko główki ramy padło przy ok 10kkm przebiegu. Gdzieś tu czytałem o problemach przy podobnym przebiegu. O krótszej żywotności nie słyszałem.

Ja bym jeszcze polecał wyrzucenie tego paskudnego i ciężkiego wydechu. Ale to kwestia gustu :-P
Terefere
Awatar użytkownika
maciek400
Posty: 76
Rejestracja: 29 maja 2010, 22:08
Lokalizacja: Piękny wschód

U mnie w xtr łożysko główki ramy siadło przy 3000km, w sumie nie było na nim smaru. Chyba na sucho było złożone w fabryce.
Awatar użytkownika
tuareg
Posty: 36
Rejestracja: 22 mar 2015, 22:36
Lokalizacja: Roermond/Opolskie
Kontakt:

Fuczak pisze:
tuareg pisze:Cześć Fuczak :-) Po zgrubnym ogarnięciu tematu który mi podesłałeś powiem tak...bardzo cenna informacja dla mnie bo jestem tokarzem i jeśli coś w przyszłości takiego będzie mi się działo to powinienem sobie z tym poradzić zwłaszcza że znam już pomysl i mase danych dzieki Tobie i wszystkim którzy się do tego tematu dołożyli :-)

Zalecam przeróbkę zanim się coś zacznie dziać, póki gniazda nie są rozkalibrowane.
No dobra ale mówimy o nowym motorze na z tego co wiem 2 letniej gwarancji więc kiedy mam przetaczać to koło?...od razu?
Awatar użytkownika
Fuczak
Posty: 445
Rejestracja: 07 wrz 2008, 21:45
Lokalizacja: Siemianowice Śl

Ja w swoim będę to robić po około 1,5 roku, czyli po rocznym przeglądzie oraz w miarę nie wielkim przebiegu. Myślę, że nie zrobię więcej niż 10K na rok.
Awatar użytkownika
tuareg
Posty: 36
Rejestracja: 22 mar 2015, 22:36
Lokalizacja: Roermond/Opolskie
Kontakt:

Ostatnio zmieniony 06 lip 2015, 16:38 przez tuareg, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Fuczak
Posty: 445
Rejestracja: 07 wrz 2008, 21:45
Lokalizacja: Siemianowice Śl

chyba link nie działa jak powinien
ODPOWIEDZ