Uwaga. Włączyliśmy możliwość przeglądania forum przez mobilną appkę TAPATALK. Prosimy o testowanie :) Link dla Android: https://play.google.com/store/apps/deta ... vity&hl=pl a dla iOS tu: https://apps.apple.com/us/app/tapatalk- ... d307880732

xt660x a jazda po polu

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
delirium

skoro się xt660z nadaje to xtx tym bardziej :)

Obrazek
pawels@wp.pl

delirium pisze: 21 lis 2020, 17:10 skoro się xt660z nadaje to xtx tym bardziej :)

Obrazek
Raczej powinno być odwrotnie "jak xtx się nadaje, to xtz tym bardziej"
Ogólnie i tak najważniejsze oponki, a przy xtx to niestety wybór kiepski. Wymienione wcześniej Heidenau K73 wg mnie są zbyt kiepskie na pole. Chyba, że ubite. Na piasku potrafią pojechać za każdą koleiną.
Już lepiej odpuścić tył. Mam pirelli mt60 rs i ogólnie (poza błotem) nie miałem z nią większych problemów. Daje radę nawet w sypkim piachu, ale bez podjazdów. Z małej, ale stabilnej prędkości, da się przejechać krótką piaskową wanienkę dla crossów. Nie da rady w jakikolwiek piaskowy podjazd i na błocie jak na lodzie
delirium

pawels@wp.pl pisze: 22 lis 2020, 7:46
Raczej powinno być odwrotnie "jak xtx się nadaje, to xtz tym bardziej"
Ogólnie i tak najważniejsze oponki, a przy xtx to niestety wybór kiepski. Wymienione wcześniej Heidenau K73 wg mnie są zbyt kiepskie na pole. Chyba, że ubite. Na piasku potrafią pojechać za każdą koleiną.
Już lepiej odpuścić tył. Mam pirelli mt60 rs i ogólnie (poza błotem) nie miałem z nią większych problemów. Daje radę nawet w sypkim piachu, ale bez podjazdów. Z małej, ale stabilnej prędkości, da się przejechać krótką piaskową wanienkę dla crossów. Nie da rady w jakikolwiek piaskowy podjazd i na błocie jak na lodzie

nie, nie powinno być odwrotnie, nie chodziło się na lekcje logiki w szkole LOL
xt660z jest dużo cięższa a co do opon wybór jest bardzo dobry, tylko nieco gorszy z powodu tylniego 17 calowego koła.
ODPOWIEDZ