Spray do naprawy opon

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
ptorun1
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2012, 22:16
Lokalizacja: KATOWICE

Witam czy ktoś może używał do naprawy opony dętkowej sprayu typu np.motul tyre repair.Pisze że do dętkowych sie nadaje ale słyszałem różne opinie.Ewentualnie czy można moto położyć na ziemi na czas wymiany lub jakieś inne patenty coby samemu sobie poradzić na trasie bez centralki?
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Ja używałem. Raz na trasie ze zlotu naszego forum tyle że to był samochodowy zestaw z kompresorem Continental i dojechałem 400km do domu. Drugi raz w terenie w DRZ, był to najtańszy jaki był spray ze stacji benzynowej, w tym wypadku musiałem użyć dwóch sztuk. Ale widziałem chyba z firmy holts że robią większe opakowania więc jeśli już to polecam większe opakowanie bo to od razu pompuje koło.
Co do motocykla nie musisz kłaść, wystarczy na bocznej stopce wpuścić to badziewie w koło i zaraz po tym przejechać żeby ułożyło się w kole.
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
ptorun1
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2012, 22:16
Lokalizacja: KATOWICE

bonzo pisze:Ja używałem. Raz na trasie ze zlotu naszego forum tyle że to był samochodowy zestaw z kompresorem Continental i dojechałem 400km do domu. Drugi raz w terenie w DRZ, był to najtańszy jaki był spray ze stacji benzynowej, w tym wypadku musiałem użyć dwóch sztuk. Ale widziałem chyba z firmy holts że robią większe opakowania więc jeśli już to polecam większe opakowanie bo to od razu pompuje koło.
Co do motocykla nie musisz kłaść, wystarczy na bocznej stopce wpuścić to badziewie w koło i zaraz po tym przejechać żeby ułożyło się w kole.
Dzieki za info.Co do położenia moto to chodziło mi o wymianę dętki jak by ten spray nie zadziałał.pozdro
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 254
Rejestracja: 19 wrz 2009, 21:37
Lokalizacja: PL

Witaj. Ja też używałem tego wynalazku. Za pierwszym razem dało radę i jeździłem z tym prawie kwartał. Drugi raz miałem gorzej, Była zbyt duża dziura i tyle. Ale mimo to wożę ze sobą ten wynalazek mimo, że wierzę moim Maxxis'om.
ODPOWIEDZ