Plecak Alpinestars Tech Aero

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
rafiii
Posty: 51
Rejestracja: 20 sie 2012, 19:18
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Witam,

Ostatnio skusiłem się na zakup plecaka Alpinestars Tech Aero ze względu na bardzo atrakcyjną ceną (300zł) a sklepowa cena w inter motors to 598.99zł. Dopiero po zakupie zacząłem szukać informacji na temat podróbek tego plecaka i doczytałem, że niby podróbka nie ma kieszonki na ochraniacz pleców - mój takowej nie posiada...

Zamieszczam foty plecaka może ktoś pomoże stwierdzić czy to replika..

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Jeśli to nie odpowiedni dział, to proszę o przeniesienie

Pozdrawiam
marider
Posty: 339
Rejestracja: 22 paź 2012, 13:40
Lokalizacja: Bialystok

Też myślę żeby go sobie sprawić. Tu masz trochę info https://www.youtube.com/watch?v=Que-i4lzc70
Awatar użytkownika
rafiii
Posty: 51
Rejestracja: 20 sie 2012, 19:18
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

marider pisze:Też myślę żeby go sobie sprawić. Tu masz trochę info https://www.youtube.com/watch?v=Que-i4lzc70
Widziałem ten filmik... Właśnie mój egzemplarz trochę się różni od tego z filmiku, nie ma kieszonki na żółwia , mniejsze odblaski i logo. Tak właśnie myślę czy nie kupiłem podróby, chyba że mój to jakichś starszy model...
Awatar użytkownika
Łasica
Posty: 783
Rejestracja: 19 lis 2009, 11:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

a czy to ważne...? i tak nikt nie rozpozna, jeśli trwałością i jakością wykonania się nie różni zbyt wiele od oryginału to się cieszyć :)
Obrazek ::BIKEPICS:: | XT660X -> BMW F800GS
kregiel
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2013, 0:59
Lokalizacja: Łódź

Witam, Też zastanawiam się nad zakupem tego plecaczka. Jak go oceniasz ? Pojeździłeś już z min trochę ? Jest spoko wykonany ? Czy "widać", że daleko mu do oryginału ? ( rzepy nie trzymają ? materiał "papierowy" ? suwaki na "słowo honoru" ? ). Z perspektywy czasu nabyłbyś go jeszcze raz ?
Ogólnie pomysły z tymi odpinanymi kieszonkami, transportem dodatkowego kasku i w ogóle bardzo fajne... Jeżeli jest w miarę spoko to po co placić 2x tyle za "prawdziwą" gwiazdę ? :)
marider
Posty: 339
Rejestracja: 22 paź 2012, 13:40
Lokalizacja: Bialystok

Mam taki plecak /oryginalny/. Jedyna rzecz przydatna tak naprawdę to mocowanie kasku tą siatką i pokrowiec przeciwdeszczowy, wkurza kieszonka na piersi bez możliwości regulacji wysokości na klacie (ten rzep to jakaś parodia, otwiera się jakby na odwrót), jeśli chodzi o wielkość to plecak mały jest nawet po powiększeniu litrażu i nie mieści w kieszonce laptopa 15.6. A, i ma krótki pasek biodrowy do regulacji zapięcia, pokrowiec przeciwdeszczowy koliduje też z pasem biodrowym po naciągnięciu. Podsumowując nie wiem czy kupiłbym go ponownie..
ODPOWIEDZ