xt660r v xt660x porównanie, opinie na temat tych modeli

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
wojtalek
Posty: 2
Rejestracja: 07 lis 2014, 21:14
Lokalizacja: Śląsk

Witam jestem nowy na forum i jeszcze nie doczytałem wszystkiego pewnie i dlatego moje pytanie. jak by ktos napisał konkretnie opinie i różnicę miedzy xt660r a xt660x
oczywiscie jedno jest super moto a drugie enduro ale jakie sa różnice techniczne..

jestem na etapie kupna moto, troche juz motorków miałem przez gs 1200 czy varadero czy klr 650 teraz poszukuje xt i sie zastanawiam czy wersja r czy x lub tez moze xtz 660
oczywiscie zalezy do czego ma służyć zapytacie.. otóż najlepiej uniwersalne moto raczej wiecej offu z dojazdem asfaltowym i ogólne śmiganie jak kazdy z nas..
każda sugestia na temat tych modeli bedzie dobra i myslę ze pomocna..
raczej skłaniam sie ku wersji xt660r ale poczytam waszych opinie wady zalezy tych modeli
Arturros
Posty: 109
Rejestracja: 10 maja 2013, 14:26
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

wojtalek pisze:otóż najlepiej uniwersalne moto raczej wiecej offu z dojazdem asfaltowym
No to na X-a w ogóle nie patrz. Do rozważenia jedynie R czy Z ;)
Obrazek | Obrazek
Awatar użytkownika
Kapłan
Posty: 31
Rejestracja: 04 paź 2014, 23:12
Lokalizacja: Ełk

Dokladnie jesli wiecej offa to tylko R jak kupisz X to bedziesz uziemiony na czarnym
Awatar użytkownika
MarqSz
Posty: 366
Rejestracja: 20 paź 2011, 7:25
Lokalizacja: Poznań

Kapłan, nie przesadzaj. "Uziemione na czarnym" to mogą być ścigacze czy choppery. XTX oczywiście nie jest maszyną terenową, ale jak supermoto, nie tylko po asfalcie jeździ. Szuter ogarnia się spokojnie, lekki teren nie jest problemem. Owszem, przednie koło jest szersze i mniejsze niż XTR ale popatrz na maszynę Bajrosa. To XTX. Mój X na MT60 Corsa w terenie lepiej pomykał niż kolegi duży GS.

A tak poważnie, wojtalek jeśli myślisz o poważnej jeździe po terenie i nie interesują Cię przeloty powyżej 200-300 km to pomyśl o czymś lżejszym od XTX/XTR. Poszperaj po forum, bo temat "jakie moto" wałkowany był w kilku miejscach.
Tylko motocyklista wie, dlaczego pies wystawia łeb przez okno z samochodu...
Awatar użytkownika
Kapłan
Posty: 31
Rejestracja: 04 paź 2014, 23:12
Lokalizacja: Ełk

MarqSz zgadzam sie z toba bo sam latam swojim X po szutrach ale jak troche popada albo masz wjechac pod gore gdzie jest piach to juz tak ciekawie nie jest i zwykla szosowa opona daje ciala
wojtalek
Posty: 2
Rejestracja: 07 lis 2014, 21:14
Lokalizacja: Śląsk

wiec skłaniam sie ku wersji XTR ale ostanio znalazlem dość ciekawą xtz :P
http://otomoto.pl/yamaha-tenere-660-201 ... 84591.html

co o niej sadzicie?
ODPOWIEDZ