SuperTenere

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
RadziX
Posty: 132
Rejestracja: 20 wrz 2009, 10:18
Lokalizacja: Warszawa

Hej.
Wczoraj byłem w UHMABIKE na Modlińskiej w Warszawie. Stoi tam Super Tenera. Zgrzany na nią byłem mimo ceny 59900, ale pomarzyć zawsze można. I tak obejrzałem na żywo, usiadłem na niej i tak jakoś ochłonąłem. Pomijając kosmiczną cene to tak szczerze żadna rewelacja. Zwykła Tenera jest wyższa ( co mi pasuje bo mam 196cm wzrostu). Na ST ciężko będzie polatać w terenie bo jest dużo cięższa. Reflektor dużo bardziej mi się podoba w mniejszej Tenerze. Mniejsza Tenera wg mnie jest zgrabniejsza. To tak jeśli chodzi o wygląd bo sprawy techniczne to oczywiście wiadomo która jest lepsza ;)
Także zostaje pezy mojej :)
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

no na st to na pewno nie polatasz w terenie z ta waga. To bardziej turystyk którym można wjechać na sztury. Przewaga jest taka że na autostradzie tamto będzie szybsze i wygodniejsze
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
RadziX
Posty: 132
Rejestracja: 20 wrz 2009, 10:18
Lokalizacja: Warszawa

Fakt. Można to uznać za małe "ograniczenie". Napewno na autostradzie będzie lepsze i "stabilniejsze". Jak jechałem swoją tak ze 120 km/h to nie fajne były podmuchy wiatru ;).
Wychodzi że mniejsza Tenera jest bardziej uniwersalna, tak mi się wydaje :) Nadaje się na teren i na turystyke, co sprawdziłem i tu i tu ;)
ODPOWIEDZ