xt 660z przy średnim wzroście

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
sebol
Posty: 10
Rejestracja: 25 wrz 2011, 15:04
Lokalizacja: Stargard

Witam! Mam 175 cm wzrostu i jestem zainteresowany kupnem xtz, tyle że jest dość wysoka i ciężka. Czy jest ktoś podobnego wzrostu kto jeździ tenerką? Ostatnio jeździłem suzuki dr 350, która miała wyższe zawieszenie, podłoża dotykałem palcami, ale ważyła 130 kg. Proszę o poradę użytkowników. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Stirlitz
Posty: 5
Rejestracja: 24 sie 2011, 17:14
Lokalizacja: Mazury

Cześć
Jeżeli mówisz o nowej Tenerce XT660Z to ja mam metr siedemdziesiąt i sobie na niej radzę. Nie baw się w jakieś kity obniżająca tylko ewentualnie daj do obniżenia/przerobienia kanapę.
Спасибо за внимание. До свидания.
sebol
Posty: 10
Rejestracja: 25 wrz 2011, 15:04
Lokalizacja: Stargard

Czytałem europejską stronę yamahy i jest dostępna yamaszka XTZ 660A z ABS. W danych technicznych znalazłem, że siedzenie jest niżej o 3 cm , ale przy tym obniżono skoki zawieszeń: przednie z 210 mm na 160mm, a tylne z 200mm na 150mm. Dla mnie obniżenie siedzenia jest dobre, ale zmniejszenie skoku zawieszeń już nie.
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Witaj Stirlitz- po pierwsze cieszę się, że w końcu się odezwałeś, ale zapraszam najpierw do powitalni ;-) To tu Przywitaj się :-D
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

W Polsce też jest dostępna wersja z ABS. ;-)
Zawieszenie jednak normalnie 210 i 200mm- może jakaś pomyłka :?:
Choć w końcu sami właściciele Tenerek twierdzą, że to turystyk, więc może zrobili wersję bardziej szosową. ;-)
ODPOWIEDZ