ogloszenie

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
hoksan
Posty: 4
Rejestracja: 06 sty 2012, 14:45
Lokalizacja: Warszawa

znalazlem forum tt i ttr ale nie moge sie tam zarejestrowac (chyba maja jakis blad na stronie) wiec was poprosze o wsparcie... wracajac do tematu kupna ttr chcial bym was porosic o rade znalazlem na allegro ttr cena dosc wysoka i ten teoretycznie minimalny przebieg...hmm... dzwonilem do czlowieka i mowi ze moto ma juz od 5 lat i zrobil na nim tylko okolo 1000 km bo ma chory kregoslup i jezdzil od czasu do czasu... ma zdjet eliczniki i lampe przednia ...w sumie nie wiem w jakim celu...ja jestem z warszawy a moto w dabrowie gorniczej wiec przejazdzka na ogledziny bedzie dosc wyczerpujaca :/

http://moto.allegro.pl/ya...2179629859.html
Awatar użytkownika
MarqSz
Posty: 366
Rejestracja: 20 paź 2011, 7:25
Lokalizacja: Poznań

No fajny masz ten link. Masz problemy z pliterkami?
Tylko motocyklista wie, dlaczego pies wystawia łeb przez okno z samochodu...
hoksan
Posty: 4
Rejestracja: 06 sty 2012, 14:45
Lokalizacja: Warszawa

blyskotliwie wyjątkowo...gratuluje Panu
Awatar użytkownika
MarqSz
Posty: 366
Rejestracja: 20 paź 2011, 7:25
Lokalizacja: Poznań

Wybacz kolego, masz jakiś problem chyba. Zwracam Ci grzecznie uwagę że link jest kiepski, a Ty zaraz personalne wycieczki. A pisząc "pół po polsku" pokazujesz swój stosunek do czytelników forum.
Tylko motocyklista wie, dlaczego pies wystawia łeb przez okno z samochodu...
Awatar użytkownika
BarteQ
Posty: 335
Rejestracja: 20 gru 2009, 21:18
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

lepiej kup sobie XT niz ttr za 12 500 zł, według mnie dużo za drogo, za ta kwote można mieć nowszego ewolucyjnie supermotardziaka albo właśnie w miare nowego XT 660.
Yamaha DT 125 X > Husqvarna SM 125 RR > Yamaha XT 660 X > Aprilia Dorsoduro 750 > Suzuki DRZ 400 SM > KTM 690 SM > KTM 690 SMC > Husqvarna 701 SM + Aprilia SRV 850 > Husqvarna Norden 901
Awatar użytkownika
czarnuch
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2010, 9:57
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

Jestem tego samego zdania!
Doświadczenie przychodzi z wiekiem...najczęściej jest to wieko od trumny ;-)
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

To chyba ten link Hoksan :?:
http://allegro.pl/yamaha-ttr-600-superm ... 29859.html

Cena faktycznie powala- zwłaszcza, że motocykl deczko rozebrany i już nie produkowany.

Powiem tak: TTR to fajne moto, ale jako enduro nie SM. :-/

Co do literówki to mamy taki regulamin i lubimy czytać zrozumiałe teksty- czytając twój post nie dość, że bez polskich znaków to jeszcze bez jakiejkolwiek interpunkcji ;-)
Link faktycznie też nie działa, ale sam znalazłem na allegro.
hoksan
Posty: 4
Rejestracja: 06 sty 2012, 14:45
Lokalizacja: Warszawa

sorka ,nie wiedziałem że link nie działa... było napisać ze link nie działa to bym coś zrobił... i będę się starał pisać tak jak potrzeba ...

Wracając do linku to właśnie cena wysoka ... plastiki przednie pozdejmowane jak by po jakimś lekkim lub mocniejszym dzwonku... no są koła i końcówka wydechu które mogą podnieść cenę motocykla ale czy aż tak..? i ten przebieg w sumie nie do sprawdzenia....
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

W starszych motocyklach tak bym nie zwracał uwagi na deklarowany przebieg. :-/
Po pierwsze to mechaniczne liczniki, które łatwo skasować a po drugie lepiej zwracać uwagę na stan silnika i zawiechy- to Ci pokaże faktyczny przebieg ;-)

Tak jak pisałem powyżej TTR-ka to raczej enduro, więc skoro chcesz wydać takie pieniądze to nie lepiej nowoczesny XT660X :?:
Są produkowane od 2004 roku, praktycznie bezawaryjne no może ciut ciężkawe, ale to jednak silnik o wiele mocniejszy, chłodzony wodą, na wtrysku i z zawieszeniem SM w oryginale. :-D
hoksan
Posty: 4
Rejestracja: 06 sty 2012, 14:45
Lokalizacja: Warszawa

a czy to nie jest generalnie ten sam silnik...?
Awatar użytkownika
crazyrider12
Posty: 1459
Rejestracja: 04 mar 2010, 7:49
Lokalizacja: Krk/Siemianowice Śl

Generalnie silnik w TTR jest inny niż w XT 660 produkowanym od 2004 roku. Silnik w TTR o ile dobrze kojarzę pochodzi od starszego modelu XTka.
...bo każda okazja jest dobra by zjechać z utartej ścieżki i poszukać własnej ;)
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

600 to silnik chłodzony powietrzem i faktycznie o wiele słabszy.
Zasilany gaźnikiem a 660 na wtrysku.
660 jest na nim wzorowana, ale o wiele nowocześniejsza.
Awatar użytkownika
Łasica
Posty: 783
Rejestracja: 19 lis 2009, 11:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

halo, nie ten dział :mrgreen:
Obrazek ::BIKEPICS:: | XT660X -> BMW F800GS
Awatar użytkownika
SayTen
Posty: 347
Rejestracja: 02 mar 2011, 22:16
Lokalizacja: Warszawa

660x ma skrócone i utwardzone przednie zawieszenie pomagające zdaje się na stabilność.
Lepszy hamulec z przodu, więc to nie tylko koła.

A co do przebiegów- moja luba kupiła w zeszłym roku ninję z 2008 z przebiegiem 200km..
Cena była 15% poniżej średniej na alledrogo/otomotur, bo właściciel faktycznie chciał się jej pozbyć z powodów różnych.
ODPOWIEDZ