przelotowy wydech w xt660. Czy szkodzi???

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
mariuniu666
Posty: 5
Rejestracja: 03 mar 2012, 18:14
Lokalizacja: byczen

Pewno draze temat ktory juz byl za co przepraszam. Chcialem porady osob ktore zmienily wydechy na przeloty lub ktorzy wiedza. Mam dylemat z z przelotem w yadzi. Wlasnie planuje zmienic tlumiki oryginalne na przeloty. Nie wiem tylko czy moge je zmienic i po prostu sie bawic czy czekaja mnie jakies regulacje itp??? czy to szkodzi i czy motor zeslabnie??? dziekuje i pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
wit
Posty: 901
Rejestracja: 17 cze 2009, 18:48
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Awatar użytkownika
PG
Posty: 257
Rejestracja: 07 sie 2010, 17:37
Lokalizacja: KRK

Awatar użytkownika
Bober
Posty: 495
Rejestracja: 02 wrz 2010, 19:21
Lokalizacja: DWR
Kontakt:

Zaszkodzi kontaktom z sąsiadami :twisted:
Kando
Awatar użytkownika
mariuniu666
Posty: 5
Rejestracja: 03 mar 2012, 18:14
Lokalizacja: byczen

no to teraz troche dygam :-/ sam nie wiem co myslec :( tlumiki juz mam a teraz nie wiem co bedzie jak je zamontuje :-? chyba najlepiej bedzie jak zaloze , pozniej sie przejade i dopiero zdam relacje. Ewentualnie wtedy jesli bedzie problem siegne po porady. Mam nadzieje ze nic sie nie stanie ale bede przezorny i nie oleje tego.

hehe sasiadom napewno zaszkodzi ale juz sie troche przyzwyczaili. Wczesniej mialem CRF 450 na full przelocie. Fajnie to wygladalo. Wyjazd w plener z kolegami a po powrocie przed domem na drodze policja zatrzymuje. I tak prawie zawsze po wyjezdzie. Czasem sie trafiaja tacy sasiedzi czego nie zycze innym. Ale do nich tez da sie przyzwyczaic :mrgreen: brakuje mi tego dlatego po troche te wydechy :mrgreen: :-P
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Dobra zamykam temat
Zablokowany