wydech MONTII w XTX

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
mariuniu666
Posty: 5
Rejestracja: 03 mar 2012, 18:14
Lokalizacja: byczen

Siema!!! :-D
Moze ktos sie przymierza lub przymierzal do kupna wydechow przelotowych firmy MONTII. Sa dosyc tanie bo koszt jednego to 399zl, Troche malo i obawia sie moze ktos ze to lipny, tani szajs. Musze sie jednak wypowiedziec na ich temat by ktos kto moze bylby kiedys zainteresowany kupnem ich jak ja przed kupnem ze sa tanie i pewno lipne. Oczywiscie nie robie zadnej reklamy. Powiem tak ze pojechalem do wroclawia osobiscie je ogladnac. Sa napawde solidne, bardzo ladne,dobrze spawane i lekkie(o polowe lzejsze od oryginalnych) albo jeszcze wiecej!!! zaryzykowalem i kupilem tlumiki o ksztalcie owalnym. Na wstepnie za kupno 2-och sztuk w sklepie spuscili mi cene o 100zl i zaplacilem tylko 700zl. Do swojego xtxa kupilem 50-cio centymetrowe tlumiki z otworem przelotowym na 5,5cm. Przedwczoraj zalozylem przeloty i jak motor odpalilem to nie dowierzalem ze to tlumiki za 700zl :shock:
Bas masakryczny az na ciele odczowac. Bardzo gleboki. Nie wyje. Jest glosno ale tez bez przesady. gdy dodaje gazu pieknie basowo warczy, a gdy puszcam gaz swietnie zaczyna pierdziec i strzelac. Zadnej roznicy miedzy drogimi firmowymi tlumikami. POLECAM!!! Motor swietnie wkreca na obroty. Mocy szczerze to raczej nie zyskal na przelocie a jak tak to tak tylko delikatnie. Ale dzwiek masakra. Jak tylko bede miec czas to nagram filmik pracy silnika na przelotach i wrzuce na forum.
Sory za dlugi list ale moze komus sie przyda kto sie przymierza a ma lęk do tanich tlumikow.

Tutaj link

http://allegro.pl/tlumik-motocyklowy-sp ... 77550.html

POZDRO :-D :-D
Awatar użytkownika
czarnuch
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2010, 9:57
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

Mówisz,że tunning na GRUBO ;-) :mrgreen:
Doświadczenie przychodzi z wiekiem...najczęściej jest to wieko od trumny ;-)
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

Montii faktycznie są tanie i ładnie brzmią, mają jednak jedną wadę :D drą się jak papier ;)
Już po kilku miesiącach będziesz miał na nich ładne ryski a jak wyglebisz to nie będzie czego ratować ;) także życzę Ci bez upadkowego korzystania z nich :)
Awatar użytkownika
mariuniu666
Posty: 5
Rejestracja: 03 mar 2012, 18:14
Lokalizacja: byczen

Kumpel z mojej miejscowosci w dr 650re ma montii od 2 lat i nic sie nie dzieje. Gleb to mial chyba 1000 i nic. Jedyne co mu sie stalo to od strony kolektora wydech zrobil sie fioletowy od temperatury i nic po za tym. A kumpel non stop jezdzi po piachach i blocie. On mi doradzil te wydechy i jak na razie jestem zadowolony. A nawet jak cos to fortuny nie wydalem :-P a tym sie nie martwie i nie mysle nawet jak sie wyglebie ze wydech pojdzie. Pojdzie to pojdzie :-P taki sport :mrgreen: a tak na marginesie polowa motocykli w polsce jezdzi na takich tlumikach za 400zl. z przyczepiona tabliczka YOSHIMURA kupiona na allegro za 30zl. Wiem bo kumpel zrobil tak w tym montii i jak jedzie na zlot to wszysy to kupuja ze yoshimura i sie podniecaja a on sie hichra z boku :mrgreen:
Polskie panstwo biedne i trzeba sobie jakos w zyciu radzic :mrgreen: :-P

Pozdrowki :mrgreen:
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

mariuniu666, Wrzuć fotki jak się prezentują monti w Twoim iXie.
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
mariuniu666
Posty: 5
Rejestracja: 03 mar 2012, 18:14
Lokalizacja: byczen

Probowalem wrzucic zdjecia ale lipa :-? Wyswietla mi sie ze za duzy rozmiar,a maksymalny to 1kb :-/ Nie wiem dlaczego ale moze cos zle robie???
Awatar użytkownika
PG
Posty: 257
Rejestracja: 07 sie 2010, 17:37
Lokalizacja: KRK

mariuniu666 pisze:Probowalem wrzucic zdjecia ale lipa :-? Wyswietla mi sie ze za duzy rozmiar,a maksymalny to 1kb :-/ Nie wiem dlaczego ale moze cos zle robie???
wstaw np tu. http://imageshack.us/
Kozi
Posty: 29
Rejestracja: 21 maja 2012, 14:31
Lokalizacja: Kaczyce
Kontakt:

mariuniu666 ... dzięki serdeczne za wyczerpującą wypowiedz na temat MONTII , ja też niestety nie mam kasy na 2 końcówy akrapa więc zarzucam MONTII ... pozdro
Awatar użytkownika
Sopi
Posty: 7
Rejestracja: 25 kwie 2009, 16:22
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

mariuniu666 bardzo bym prosił o jakąkolwiek fotkę jak to wygląda na Xksie. Jeśli by wyglądało w miarę to też bym się zdecydował. P.S. jakiś dobry filmik z dźwiękiem też by się przydał, jeśli masz oczywiście możliwości nagrać/zrobić fotki/film. Pozdro
Awatar użytkownika
Szpadyzor
Posty: 21
Rejestracja: 13 lis 2011, 22:37
Lokalizacja: Gdańsk

A te wydechy kupiles juz przypasowane do XTeka, czy musiales sie bawic w spawanie i wgl?
Kozi
Posty: 29
Rejestracja: 21 maja 2012, 14:31
Lokalizacja: Kaczyce
Kontakt:

chyba się nie doczekamy na odp kolegi bo ostatnio widziany na forum pół roku temu
ODPOWIEDZ