Smar do łańcucha XTX/R

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
starostek
Posty: 477
Rejestracja: 02 gru 2008, 20:47
Lokalizacja: Konin/Poznań
Kontakt:

Napiszcie co polecacie i czego używacie.. Ja stosowałem MOTULA, ale widzę, że jest trochę przereklamowany (znaczy jest dobry, ale nie da się ukryć, że kosztuje swoje) Teraz przerzuciłem się na smar BEL-RAY'a i jestem z niego zadowolony jak z motula przy czym za taka samą cenę mam go sporo więcej
przykładowo: BEL-RAY - allegro

W sumie to mam jeszcze jedno pytanie związane z tym tematem; na jazdę w terenie jest smar off-road'owy na asfalt też jest odpowiedni, a jak to wygląda przy jeździe terenowo-asfaltowej? stosować off-road'owy czy jak zostanie przy tym co mam teraz to nic się nie stanie?
Czasami na drodze spotykam wielu wariatów, którzy jadą bardzo niebezpiecznie... Aż ciężko ich wyprzedzić
http://starostek.fotosik.pl/zdjecia
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Ja używam castrolowskiego smarowidła jest tańszy i też dobry
h e d o n i z m
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Ja stosuje i polecam Hipol lub Gear ER-5 nadają się do jazdy terenowej asfaltowej i terenowo-asfaltowej ;-) Chociaż brat teraz testuje Pilar ( olej do łańcuchów pił spalinowych ) no i może coś z tego będzie :mrgreen:
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
berserkers
Posty: 965
Rejestracja: 25 mar 2009, 12:22
Lokalizacja: Szczecin/ Bezrzecze

Ja tez uzywam Castrola i daje rade. Za 30 zł mam 400ml wiec cena tez przystepna.
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Ja używam motula offroad. Wojtekfir również bo użyczył mi na zlocie (dziękuję). Jak dobrze poszukasz to jest w cenie bel-ray'a do którego dałeś link. Za tyle można go kupić: http://www.moto.allegro.pl/item69757625 ... cucha.html
Z tego co rozmawiałem z Wojtkiem to kupował go w cenie ok 36zł to jak poprosisz da Ci namiar gdzie się zaopatruje.
Niestety aukcja jest do drogowego, bardziej bym Ci polecił tego offroad podobno ma łapać mniej kurzu tak jest napisane na opakowaniu

[ Dodano: 2009-07-31, 15:36 ]
pancio pisze:Pilar ( olej do łańcuchów pił spalinowych )
Ha ha też dobry pomysł. Dostępny wszędzie i cena za 1L ok 7-8zł
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
berserkers
Posty: 965
Rejestracja: 25 mar 2009, 12:22
Lokalizacja: Szczecin/ Bezrzecze

Za 38 zł + przesyłka jest u mnie w sklepie:) Jak cos to zapraszam na PW lub gg
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Bersekers masz jakąś witrynę internetową twojego sklepu?
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
berserkers
Posty: 965
Rejestracja: 25 mar 2009, 12:22
Lokalizacja: Szczecin/ Bezrzecze

www.westbikes.pl ale jest ciagle uzupełniana i jeszcze nie mozna z niej zamawiac. Ale zapraszam do ogledzin i piszcie co byscie chcieli w sklepie internetowym:)
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

berserkers pisze:www.westbikes.pl ale jest ciagle uzupełniana i jeszcze nie mozna z niej zamawiac
Musisz popracować nad stroną bo na razie to zobaczyłem tylko taki komunikat: "Sklep jest wylaczony z powodow administracyjnych. Zapraszamy wkrotce !"
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
berserkers
Posty: 965
Rejestracja: 25 mar 2009, 12:22
Lokalizacja: Szczecin/ Bezrzecze

Takie info pojawia sie jak cos przy niej robie i jak wyłączam strone, jak chcesz to teraz mozesz zerknac:)
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

http://westbikes.pl/product_info.php?products_id=4
Nie wiem co to ale cena jest zajebiaszcza! Jak wygram w totka to kupię sobie parę sztuk :twisted:
P.S. Nie mogę się smaru doszukać :-/
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
berserkers
Posty: 965
Rejestracja: 25 mar 2009, 12:22
Lokalizacja: Szczecin/ Bezrzecze

bonzocis, tak pisałem strona nie jest jeszcze gotowa, na bieżąco dodaje nowe produkty ale robie wszystko sam wiec troche zajdzie. Planowo sklep bedzie działał gdzies za miesiac.
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Ok będę patrzył co jakiś czas jak Ci idzie. Powodzenia Berserkers
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
arrasq
Posty: 770
Rejestracja: 06 lut 2009, 15:04
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

pancio pisze:Ja stosuje i polecam Hipol
dokladnie jak Pancio pisze... hipol 6 jest the best :D bardzo dobry i dlugo sie trzyma...
Awatar użytkownika
laif
Posty: 393
Rejestracja: 24 mar 2009, 18:15
Lokalizacja: Turek
Kontakt:

Pytanie troche nie do tego modelu, gdzie w niedziele kupie smar do lancucha (szosowy do kawy zx6r)? Jak cos prowsze o szybkie podpowiedzi na 607 835 951. Obecnie jestem w Ustroniu i smigam w strone Hannoweru.
"Biere każde auto z boku"
... droga nie prowadzi mnie do domu, ona jest moim domem....
XT 660 X 05rED Obrazek
ODPOWIEDZ