Co powiecie o tym moto.

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
kobial1
Posty: 23
Rejestracja: 04 sie 2009, 23:37
Lokalizacja: Katowice

Witam serdecznie wszystkich :)

Chciałbym abyście zobaczyli okiem na ten motorek i wypowiedzieli się jak widzi wam się poniższa maszyna i czy warto XT660X

Serdecznie dziekuję z odpowedzi :-D
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

ze zdjęć nie ma się do czego przyczepić, kolektory nie przepalone, opony oryginalne. Posprawdzaj go jeszcze na miejscu i jak cena ci pasuje to kupuj :)
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Ten rok za tą cenę cacy!! Ale gdzieś już widziałem to moto z tego co pamiętam było lane.
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
kobial1
Posty: 23
Rejestracja: 04 sie 2009, 23:37
Lokalizacja: Katowice

No właśnie bo dzisiaj na allegro znalazłem w tej samej cenie, rok ten sam ale przebieg 11tyś i dziwne było dla mnie, że po takiej cenie róznica w km bardzo wielka.

Po drugie takie pytanie z jakim przebiegiem najlepij kupić aby na dzień dobry jak najmniej wsadzić w maszyne :)

[ Dodano: 2009-08-07, 02:46 ]
A co sądzicie o tym motocyklu xt z 2004 i powiedzcie mi co sprawdzać przy supernmoto podczas zakupu. Może w sobotę obejrzę tą maszynę bo będe w pobliżu:)
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Ten drugi to z Tarnowa :) Nie spotkałem u mnie w mieście jeszcze żadnego XT prócz mojego. Do tej ceny musisz doliczyć ok 500zł na rejestrację bo to sprowadzony.
kobial1 pisze:Po drugie takie pytanie z jakim przebiegiem najlepij kupić aby na dzień dobry jak najmniej wsadzić w maszyne
Najlepiej to chyba po pierwszej wymianie oleju po 1000km :-D
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
berserkers
Posty: 965
Rejestracja: 25 mar 2009, 12:22
Lokalizacja: Szczecin/ Bezrzecze

Ten z 2007 roku wyglada cacy:) i cena bardzo dobra, a zawsze mozna coś urwać:)
mkocot
Posty: 107
Rejestracja: 06 cze 2009, 21:24
Lokalizacja: LUBLIN

Ten 2007 calkiem fajny, widac ze lezal na lewa strone, ale raczej nie mocno. Przynajmniej po obtarciach mozna stwierdzic jak mocny byl szlif. Obtarty odwaznik kierownicy, wygieta klamka sprzegla no i nie wielka rysa na oslonie tlumika. Jak dla mnie to pozytyw ze nie tuszuja takich dupereli, na zywo napewno zobaczy wszystko. I wydaje mi sie ze jak za taka kase to warto jak juz bylo wspomniane napewno cos bys urwal.

PS. sprawdz czy kiera prosta, i kolektory pod silnikiem nie pogiete.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

kobial1 pisze:jak widzi wam się poniższa maszyna i czy warto XT660X
Jestem podobnego zdania co koledzy Raczek i Pancio, czyli po zdjęciach nie ma się do czego przyczepić i cena jak na ten rocznik i przebieg jest atrakcyjna. Sprzęt stoi w Warszawie więc mogę podjechać tam dziś po pracy i obejrzeć dokładnie...
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
laif
Posty: 393
Rejestracja: 24 mar 2009, 18:15
Lokalizacja: Turek
Kontakt:

kobial1 pisze:A co sądzicie o tym motocyklu xt z 2004
W tym moto może wystąpić podobny Problem:), wiec jeśli się zdecydujesz na ten egzemplarz to zwróć na uwagę na ten detal!
Osobiście brałbym tego młodszego!
"Biere każde auto z boku"
... droga nie prowadzi mnie do domu, ona jest moim domem....
XT 660 X 05rED Obrazek
kobial1
Posty: 23
Rejestracja: 04 sie 2009, 23:37
Lokalizacja: Katowice

Bajros pisze: Sprzęt stoi w Warszawie więc mogę podjechać tam dziś po pracy i obejrzeć dokładnie...
Byłbym wdzięczny jakby Ci się chciało go obejrzeć i zdać relację z przeglądu motorku :)

Z góry dziekuję :)
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

kobial1 pisze:zdać relację z przeglądu motorku
Byłem obejrzałem, pojeździłem i pogadałem z Łukaszem który sprzedaje to moto.
W sprzęcie sprawdziłem : lagi (czy szczelne, nie porysowane), tarcze i klocki, opony (są seryjne, tył niebawem do wymiany będzie), stan linki sprzęgła i dźwigni zmiany biegów, luzy na zębatce napędzanej, stan łańcucha (oryginalny did520), wszystkie przełączniki na kierownicy działają bez zarzutów tak samo jak czujnik w bocznej stopce. W trybie diagnostycznym błąd nr 30 świadczący bodajże o wywrotce motocykla (czujnik położenia? Więcej masz w temacie o manualu). Pod siedzeniem wszystko jak należy, zestaw kluczy jest, guma prowadżąca powietrze również. Wszystko powyższe bez zastrzeżenia według mnie.

Silnik pracuje równo, nie słyszałem żadnych niepokojących odgłosów, skrzynia również, biegi wchodzą jak w masełko czyli standard w xt660 8-) Żadnych niepokojących drgań na kierownicy, nic nie ściąga (jechałem bez trzymanki). Hamulce również bez zarzutu, przednie zawieszenie okej, tylne nawet lepiej niż okej (twarde).

Ogólny stan wizualny jest w porządku, silnik bardzo dobrze utrzymany, nic nie zaśniedziałe i nic nie pordzewiałe, na plastikach znajduje się trochę rys i śladów (nic nie połamane (mam drobne podejrzenie, że jedna z bocznych owiewek mogła być wymieniona, końcówki kierownicy leciutko przytarte tak samo jak końcówki klamek, przedni reflektor bez zarzutu. Dwie rzeczy których się dopatrzyłem to : lekko ruszony ogranicznik skrętu z jednej strony ale niegroźnie ( z tego co widziałem na zlocie sporo przętów to dotyka) a druga to że zapewne podczas drobnej wywrotki przytarł się zbiorniczek płynu wyrównawczego i został zaspawany plastikiem (zalany) ale ledwo widać.

Podsumowując sprzęt jak najbardziej polecam, rocznik 2007, przebieg 5400km sprzęt pochodzi z Francji, do zapłacenia 14000 więc WARTO! Jedna rzecz którą kazał mi przekazać sprzedający : moto jest zarejestrowane w Warszawie 3 tygodnie temu (ma jeszcze miękki dowód), sprzedał go ktoś z rodziny do tego MotoFly, za niespełna dwa tygodnie będzie twardy dowód. Motocykl stoi u nich 5 dzień (od poniedziałku) i jak na razie nikt nie dzwonił (po za mną). Myślę, że jak ktoś szuka xtx, przyjedzie i go obejrzy to weźmie - tyle.

kobial1 Także jeśli chcesz coś jeszcze się dowiedzieć, dzwoń do Łukasza (numer ze stronki tej firmy www.motosky.pl zaczynający się na 502...) Jeśli do mnie masz jakieś pytania to zajrzyj do wątku "kontakt" i zadzwoń do mnie... Przez weekend raczej nie będzie mnie na forum.

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 28 sty 2010, 21:39 przez Bajros, łącznie zmieniany 1 raz.
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

no można powiedzieć ,ze masz już sprawę rozjaśnioną :) Dobra robota Bajros :)
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

No nieźle Bajros :-D Jak matka, która chce przygarnąć więcej XT pod skrzydła :lol:
Kobial1 powinien Ci postawić przynajmniej skrzynkę piwa :-P
Awatar użytkownika
berserkers
Posty: 965
Rejestracja: 25 mar 2009, 12:22
Lokalizacja: Szczecin/ Bezrzecze

Bajros, oby wiecej takich forumowiczow jak Ty! Dobra robota
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Kurczę pełen profesjonalizm. Chylę czoła przed Bajrosem!
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
ODPOWIEDZ