LS2 MX455 - opinie

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
Kapłan
Posty: 31
Rejestracja: 04 paź 2014, 23:12
Lokalizacja: Ełk

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A ... =HAQE2ECfb

Ktoś może jeździł w tym kasku? Jak komfort, szyba daszek ? Szczególne wady?
Arturros
Posty: 109
Rejestracja: 10 maja 2013, 14:26
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Ciężki, ale z blendą musi ważyć :-? Jakby ktoś go macał, to niech sprawdzi czy wizjer ma więcej niż dwa skrajne położenia. Szczególnie czy ma możliwość lekkiego uchyłu do mikrowentylacji na wypadek lipnej pogody (parowanie wizjera). Większość tanich duali ma jedynie możliwość pełnego zamknięcia lub otwarcia.
Obrazek | Obrazek
mskrzypo
Posty: 86
Rejestracja: 29 lip 2013, 10:09
Lokalizacja: Chocianów

Ja mam taki tylko firmy NOX. Zauważyłem, że wiele firm robi ten kask. Troche głośny. Szybka uchylna jest w wielu miejscach. Daszek nie ruchomy, ale dobrze jest dobrana długość. Trochę uszy bolą jak się sciąga kask, dlatego jeżdżę w kominiarce :) Pompowanie policzków jest zbędne jak dla mnie.
Awatar użytkownika
arkadius0
Posty: 771
Rejestracja: 27 kwie 2010, 23:43
Lokalizacja: Białystok

Słaba wentylacja i szybko paruje przy kiepskiej aurze. Głośny i ciężki.
To taki kompromis. Też się nad czymś takim rozglądałem, ale wybrałem crossowy z goglami i jestem zadowolony.
Uszy mnie nie bolą i też nie muszę pompować policzków :-P
Obrazek
- gmole silnika wg SW-Motech / HOLAN - nieaktualne
- gmole owiewek wg. TOURATECHa - nieaktualne
- stelaże pod kufry na zamówienie - nieaktualne
Awatar użytkownika
Neno
Posty: 756
Rejestracja: 06 lis 2011, 7:05
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Czyli tak jak Ci pisałem :P
Zapraszam po MX456 i będzie Pan zadowolony.
Awatar użytkownika
Kapłan
Posty: 31
Rejestracja: 04 paź 2014, 23:12
Lokalizacja: Ełk

Zdecydowałem sie Ernest
mod
Posty: 45
Rejestracja: 25 mar 2014, 9:18
Lokalizacja: internet

Mam 456 od Neno:) jest Ok latam już 2 rok może więcej .
Miałem tez na jeden dzień 455 od kolegi pożyczyłem . Na głowie wagi nie czuć . Blenda p/słoneczna działa dość fajnie ( pierwszy kask miałem na głowie z blendą wiec nie mogę się do niczego odnieść/porównać )
Szybka działa sprawie i ma możliwości otwarcia na 2-3 wysokościach ( ale jakaś taka chybotliwa - brak porównania do tego typu kasków, może przez wielkość tej szybki takie małe chybotanie jest normalne)
O ile pamiętam brak ustawienia daszku. Kask jest w miarę cichy i ne wieje :) testowałem go parę dni temu w ciepłej pogodzie . Ja go kupie bo mnie się podoba :) cena około 330-350 zł dostępny od ręki tylko kolor chyba czarny widziałem . Dla tych co mają MX 456 to rozmarówka kasków 455 i 456 jest taka sama wiec jak coś można z netu zamawiać i nie martwić sie ze za duży czy za mały
Awatar użytkownika
Neno
Posty: 756
Rejestracja: 06 lis 2011, 7:05
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

mod pisze: Ja go kupie bo mnie się podoba :) cena około 330-350 zł dostępny od ręki tylko kolor chyba czarny widziałem . Dla tych co mają MX 456 to rozmarówka kasków 455 i 456 jest taka sama wiec jak coś można z netu zamawiać i nie martwić sie ze za duży czy za mały
Dokładnie, zdaje się, że są tylko w czarnym macie.
W razie czego zapraszam! ;)
ODPOWIEDZ