zgubiony ostatni kluczyk

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
mod
Posty: 45
Rejestracja: 25 mar 2014, 9:18
Lokalizacja: internet

Witam jak w temacie .
Zgubiłem ostatni kluczyk i co teraz ?
jakieś rady, pomysły, przybliżone koszty ?
Jak to wymienić naprawić ? można samemu

Najlepiej okolice 3miasta fachowcy od wymiany i od immobilizera .
Awatar użytkownika
astro
Posty: 226
Rejestracja: 23 cze 2014, 14:47
Lokalizacja: Poznań

Mam takiego magika, ale niestety w Poznaniu. Dorobił mi kluczyk bez klucza "matki". Czaruje tak, że potrafi dorobić nawet kluczyk mając tylko stacyjkę.

Proponuję byś popytał w komisach, tam powinni mieć namiary do firm, które świadczą takie usługi. Pewnie nie będzie to tanie, ale bardziej opłacalne niż wymiana stacyjki.
mod
Posty: 45
Rejestracja: 25 mar 2014, 9:18
Lokalizacja: internet

a co z immobilizerem ? też koduje kluczyk ?
Masz jakiś namiar ? zadzwonię zapytam się co jemu jest potrzebne . Może wystarczy wysłać stacyjkę :D
lukasz2511
Posty: 158
Rejestracja: 26 maja 2013, 10:45
Lokalizacja: Poznań (Nojewo)
Kontakt:

Daj namiar na tego fachowca w Poznaniu. Bym sobie dorobil od razu do samochodu i do iksa. Mam tylko po jednym. Już od yamahy raz zgubilem. Szczescie miałem ze mi sasiad przyniosl
mod
Posty: 45
Rejestracja: 25 mar 2014, 9:18
Lokalizacja: internet

dorobić z istniejącego klucza nie ma problemu wszedzie to zrobią ( nawet zakodują po immobilajzer cena 250 zł kopia klucza w Gdyni nie trzeba mieć czerwonego :P) . Ale sztuka dorobić klucz do stacyjki nie mając klucza " wzorcowego" .
emilsoft
Posty: 5
Rejestracja: 02 mar 2014, 15:42
Lokalizacja: SJZ

W Jastrzębiu tez jest magik który dorabia kluczyk do stacyjki z zakodowaniem koszt chyba około 350zł
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Za 35€ w yamaszce 8-) po numerze VIN
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
lukasz2511
Posty: 158
Rejestracja: 26 maja 2013, 10:45
Lokalizacja: Poznań (Nojewo)
Kontakt:

pancio pisze:Za 35€ w yamaszce 8-) po numerze VIN

Ogromny szacunek dla Yamahy. Będę przy okazji w salonie to na pewno zapytam by potwierdzić tą informacje
Awatar użytkownika
astro
Posty: 226
Rejestracja: 23 cze 2014, 14:47
Lokalizacja: Poznań

Dla zainteresowanych podaję namiar do magika w Poznaniu

KluczSystem - Andrzej Marciniak
60-147 Poznań
ul. Ściegiennego 75
tel.: 61 / 8 619 435

http://kluczsystem.w.interia.pl/
mod
Posty: 45
Rejestracja: 25 mar 2014, 9:18
Lokalizacja: internet

lukasz2511 pisze:
pancio pisze:Za 35€ w yamaszce 8-) po numerze VIN

Ogromny szacunek dla Yamahy. Będę przy okazji w salonie to na pewno zapytam by potwierdzić tą informacje
to daj zanć szczegółowo jak wygląda sprawa.
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Szczegółowo?? Idziesz mówisz ze potrzebujesz kluczyk, podajesz numer identyfikacyjny pojazdu. W ciagu 3 dni odbierasz kluczyk płacisz 35€ i robisz z nim co chcesz ;-)
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
ZIBI
Posty: 437
Rejestracja: 23 lip 2012, 8:40
Lokalizacja: OSTROWIEC ŚW./W-WA

pancio pisze:Szczegółowo?? Idziesz mówisz ze potrzebujesz kluczyk, podajesz numer identyfikacyjny pojazdu. W ciagu 3 dni odbierasz kluczyk płacisz 35€ i robisz z nim co chcesz ;-)
Czerwony serwisowy też można dorobić ?
A 35€ to nie za mało jak w Realu co dorabiają klucze bierze ok. 250-300 zł, to każdy wolał by iść do serwisu zamówić.
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Tyle płaciłem oryginalny z Yamahy w http://www.motorrad-lambert.de w Polsce powinny byc zbliżone ceny jak i na części.
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
ZIBI
Posty: 437
Rejestracja: 23 lip 2012, 8:40
Lokalizacja: OSTROWIEC ŚW./W-WA

mod i jak rozwiązałeś problem ?

Ja dziś z ciekawości dzwoniłem do SALON FIRMOWY YAMAHA POLand POSITION Warszawa ul. Połczyńska 120c
i pan poinformował mnie iż nie ma możliwości dorobienia w Polsce kluczyka do yamahy po nr. vin mimo moich informacji które dał pancio że w Niemczech jest taka możliwość za 35 euro, powiedział iż u nich może mają inne bazy danych i nie jest wykluczona taka możliwość.
Natomiast na pytanie czy istnieje możliwość dorobienia czerwonego serwisowego przy posiadaniu czarnego odpowiedział iż mogą to zrobić koszt ok. 250 zł.

A tu namiar w Warszawie dla tych co nie mają żadnych kluczyków.
http://allegro.pl/kluczyk-yamaha-fz8-fa ... 98306.html
mod
Posty: 45
Rejestracja: 25 mar 2014, 9:18
Lokalizacja: internet

w Gdyni w tesco jest gość co dorabia klucze i ten też dorobił ( nie mam czerwonego ) Koszt 250zł i 5 min czekania. Jakiś banała sprawa tylko same surowe klucze ponoć są drogie.

Już wiadomo,że rozwiązałem mój problem po 2 czy 3 ch dniach szukania klucza w mieszkaniu ,w kieszeniach lodówce ,pralce, garażu ,śmieciach nawet w popiele w piecu CO. w pracy, u pasa w budzie po prostu wszędzie .... klucz się znalazł . Moja kochana żona przez przypadek zabrała do torebki a torebkę zostawiła przez przypadek w pracy :) którą to jak powiedziała przeszukała dokładnie i klucza nie widziała :)

( Każdy sąd by mnie w tej sytuacji ułaskawił gdyby sędzią był facet i motocyklista oraz wiedział jak ja szukałem tego klucza i jej "ojej, zobacz ,jest ! :)" <- tak powiedzał mój kolega :)
ODPOWIEDZ