Tani akumulator do xt 660 x 2004 r

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
macko90
Posty: 3
Rejestracja: 12 mar 2016, 20:30
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Witam tak jak w temacie proszę o porade jakis tani( do około 120 zl) akumulator zelowy do xt 660 x . Jeśli ktos zakupił na allegro czy jakeijs stronie i moze poleciac to bede wdzieczny za link dzieki z góry
Awatar użytkownika
gatewayfl
Posty: 81
Rejestracja: 05 paź 2015, 21:45
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

To "mój" krótki temat z aku: klik
Analizy i chęć zakupu czegoś naj.. na szczęście przegrały z rozsądkiem i nie cudowałem.
Zakupiłem firmy "4RIDE" w zasadzie jeden z tańszych jesli nie najtańszy a sprawdzony przez moich znajomych w serwisie moto, działa nic mu się nie dzieje tylko to do teresy nie wiem czy psauje też do X (ale to akurat nie problem, wybór jest spory i dopasowanie to nie problem)
Tak czy inaczej śmiało mogę go polecić jako tani i sprawdzony. Mnie "po znajomości" kosztował 105pln.
Dodam jeszcze że tej firmy aku miałem w sc33, 954, sc57 i żaden mi nie padł przez okres 2-3 letniego użytkowania.
Pozdrawiam
wuj
Posty: 21
Rejestracja: 18 sie 2015, 14:00
Lokalizacja: podlasie

Kupiłem przez allegro po miesiącu padł, dodatkowe koszta: przesyłka + 2 tygodnie przestoju dodam, że temat "pilotowałem" gdybym pozostawił to pewnie trwało by to z miesiąc.
Dziś przy zakupie najtańszego poszedł bym do najbliższego motoryzacyjnego i zamówił.
Awatar użytkownika
gatewayfl
Posty: 81
Rejestracja: 05 paź 2015, 21:45
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

wuj pisze:Kupiłem przez allegro po miesiącu padł,...
Tej firmy, którą wymieniłem wyżej?
wuj
Posty: 21
Rejestracja: 18 sie 2015, 14:00
Lokalizacja: podlasie

Nie.
Odniosłem się do pytania autora.
Jak szukamy czegoś najtańszego to należy pamiętać o ewentualnej reklamacji.
U mnie było wszystko OK, pare wywrotek i próba odpalenia na kable motoru kumpla, a na drugi dzień lipa, zwrot na mój koszt ~30zł - okazało się że padła cela. Wymienili na nowy i latam, ale jak ktoś rozważa najtańszy zakup to sumując wszystko lepiej kupić w sklepie na miejscu niż zawracać głowę i szukać 10zł oszczędności.
ODPOWIEDZ