Do posiadaczy zbroi FOX Titan sport

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
aXon
Posty: 187
Rejestracja: 18 lut 2012, 23:14
Lokalizacja: Białystok

Cze.
Mam pytanko, bo na paru forach przeczytałem, że zbroja foxa jest na tyle długa, że obciera się żółwiem jak nie o siodło to o kask.
Prawda to to czy nie prawda dajcie znać bo na dniach chcę takową zamówić z internetów (nie mam gdzie przymierzyć)

I jak już przymiarka to jaką macie lub jaki rozmiar będzie pasować na mnie, żebym sto razy nie wysyłał i zamieniał.. (182cm wzrost, klata 98cm, 66kg) Rozmiar eM chyba będzie okej?

(Może akurat jesteście przy wyborze rynsztunku i może polecicie coś innego lub macie namiar na jakąś promo cene na Foxa?)

Zdrówko!
aX
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3619
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

aXon, dogadaj się ze sprzedawcą, żeby wysłał Ci dwa rozmiary bo musisz przymierzyć. Fakt, jest to zamrażanie kasy, ale oszczędzasz na czasie i przesyłce.
Ja tak właśnie zrobiłem ze spodniami, zamówiłem trzy pary w różnych rozmiarach i dzisiaj odsyłam niepasujące.
h e d o n i z m
Awatar użytkownika
aXon
Posty: 187
Rejestracja: 18 lut 2012, 23:14
Lokalizacja: Białystok

yhy. Zrobie tak. No może nie aż tak ;) - wezmę po prostu eMke. Jak coś to odeślę i zamienię. W motoakcesoria pl tak zrobiłem z butami. Fajnie bo za darmo przysyłają więc płacę tylko w jedną stronę (do nich)

Ale głównie chodzi mi o tą długość bo kurcze się waham z deka. Ciekawe czy ktoś będzie miał odwagę i się przyzna, że mu coś tam wadzi przy upie ;) Bo wiadomo - każdy swoje chwali heee ;]

Pozdro660
aKS
Awatar użytkownika
aXon
Posty: 187
Rejestracja: 18 lut 2012, 23:14
Lokalizacja: Białystok

Kurcze no.. ludziska - dajcie znać z tą długością żółwia pliss..

aX
Awatar użytkownika
Fuczak
Posty: 445
Rejestracja: 07 wrz 2008, 21:45
Lokalizacja: Siemianowice Śl

Cześć, mam ten model i jutro Ci pomierzę. Od razu piszę, że nigdy mi nic nie obcierało.
Awatar użytkownika
aXon
Posty: 187
Rejestracja: 18 lut 2012, 23:14
Lokalizacja: Białystok

Dzięki Fuczak. Już kiedyś gadaliśmy o tym i pisałeś, że wszystko wporzo u Ciebie.
Dziwne, że coś nikt inny się nie odzywa. Czyżby nikt nie jeździł w Foxie? Wydawało mi się, że to dosyć popularna i całkiem fajna zbroja.
Awatar użytkownika
Fuczak
Posty: 445
Rejestracja: 07 wrz 2008, 21:45
Lokalizacja: Siemianowice Śl

Moja zbroja to rozmiar XL, długość żółwia 62/63cm.
Awatar użytkownika
aXon
Posty: 187
Rejestracja: 18 lut 2012, 23:14
Lokalizacja: Białystok

Dzięki Fuczak za info.
Ja będę zamawiać eMke także pewnie mniejszy żUff będzie.
Awatar użytkownika
Fuczak
Posty: 445
Rejestracja: 07 wrz 2008, 21:45
Lokalizacja: Siemianowice Śl

nie wiem, zapytałbym w sklepie
Awatar użytkownika
Czosnek
Posty: 96
Rejestracja: 11 sty 2017, 10:57
Lokalizacja: Wrocław

Dzisiaj kupiłem tą właśnie zbroję. Gdyby ktoś kiedyś borykał się z takim problemem, to podpowiem, że dł. żółwia w rozmiarze XL to równe 60cm, a mając równe 2M ( pasuje idealnie), żółw nie obija mi się o kanapę, czy kask.
ps. zastanawiam się dla jakich wielkoludów jest XXL ;o
Był xtr, jest xtz 750
Awatar użytkownika
aXon
Posty: 187
Rejestracja: 18 lut 2012, 23:14
Lokalizacja: Białystok

thx Czosnek
Awatar użytkownika
Kruleusz
Posty: 69
Rejestracja: 26 mar 2016, 12:15
Lokalizacja: Zbąszyń

siemanko...teraz dopiero doczytałem..wraz z narzeczoną posiadamy dwie takie same zbroje Fox'a i przez rok nie zauważyłem jakiś specjalnych wad..jak dla mnie jest bardzo wygodna..
daro22
Posty: 26
Rejestracja: 05 sty 2016, 20:47
Lokalizacja: Poznań

Mi też nic nie ociera.
Awatar użytkownika
aXon
Posty: 187
Rejestracja: 18 lut 2012, 23:14
Lokalizacja: Białystok

Dzięki wszystkim za info i opinie! Zbroja Fox titan zamówiona :)
ODPOWIEDZ