XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

Wymiana przedniej żarówki

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
OlekBartek
Posty: 56
Rejestracja: 27 lip 2015, 11:21
Lokalizacja: Włocławek

Które śruby należy odkręcić aby najłatwiej i najprościej wymienić żarówkę w przednim reflektorze?
marider
Posty: 339
Rejestracja: 22 paź 2012, 13:40
Lokalizacja: Bialystok

Te od przedniej owiewki? :D
Awatar użytkownika
aXon
Posty: 187
Rejestracja: 18 lut 2012, 23:14
Lokalizacja: Białystok

o też myślę nad zmianą żarówki.. tylko nie wiem czy te 130% światła w reklamach philipsa czy osrama to nie jakaś zachodnia propaganda tylko ;)
Awatar użytkownika
maciokrk
Posty: 516
Rejestracja: 14 kwie 2013, 19:49
Lokalizacja: Kraków

Ja używam tej już od dłuższego czasu i uważam że jest bezkonkurencyjna w stosunku cena/jakość. Wiele też zależy od samego stanu lampy.

Obrazek
Awatar użytkownika
aXon
Posty: 187
Rejestracja: 18 lut 2012, 23:14
Lokalizacja: Białystok

OlekBartek pisze:Które śruby należy odkręcić aby najłatwiej i najprościej wymienić żarówkę w przednim reflektorze?
prosz
tutorialik dosyć fajny: https://www.youtube.com/watch?v=7BAHGWdNeCY


Co do żarówek to zastanawiam się nad x-tream vision ale są jeszcze żółte lub niebieskie:stronka philipsa . Te żółte wydają się całkiem fajne bo na tle wszystkich samochodowych -> głównie białych lub niebieskawych będą się wyróżniać. Tylko, że w naszym kraju jest sporo latarni, które mają żółtą barwę więc o pomyłkę z latarnią czy witryną sklepową nie trudno...

Sprawdzał ktoś kiedyś te "mocno żółte" -> CityVision Moto ?
Awatar użytkownika
Pyra
Posty: 103
Rejestracja: 18 paź 2016, 8:09
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

tak naprawdę można wymienić żarówkę bez rozkręcania czegokolwiek ;-)
Awatar użytkownika
aXon
Posty: 187
Rejestracja: 18 lut 2012, 23:14
Lokalizacja: Białystok

Zmieniłem na tego philipsa x-treme vision moto +130%. Jest różnica i to nawet spora.

Co do odkręcania lampy to rzeczywiście - wystarczy z każdej strony po jednej śrubie odkręcić i wszystko. (tą śrubę pod kierunkowskazami)
KomaR88
Posty: 4
Rejestracja: 19 kwie 2021, 14:26

Witam Panowie,
odświeżę trochę temat.

Planuję wymienić przednią żarówkę na coś może LED-owego.
czy z Waszych (na pewno dłuższych niż moje) doświadczeń możecie polecić jakiś produkt?

Pzdr!
ODPOWIEDZ