XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

Pociekły lagi wiec co zrobić więcej?

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
Mateusz93
Posty: 458
Rejestracja: 02 mar 2015, 17:30
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

Aaa! Czyli odkręcamy pneumatem (właściwie kluczem udarowym), a do dokrecenia tego musimy zablokować ten długi element. Patrząc z góry na "to długie", są tam jakieś otwory bądź wystające piny żeby to złapać rurą z dorobionymi uszami?
Chcę się za to zabrać w sobotę i robię wywiad gdzie mogę potencjalnie trafić na jakieś problemy.
Awatar użytkownika
Lotek
Posty: 474
Rejestracja: 19 lut 2014, 12:29
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Mateusz poczytaj ten wątek viewtopic.php?p=55576#55576
lepiej niech pada jak ma być błoto
Awatar użytkownika
KrisWrp
Posty: 600
Rejestracja: 01 lis 2017, 11:38
Lokalizacja: Będzin

bandzior pisze:No i dlatego mówię, nie będę pisał który to a jak zrobię sam to wiem jak jest zrobione i pretensje mogę mieć tylko do siebie Obrazek. Z rurką z casto niezly pomysł, chyba skorzystam.

Niestety na razie panewki tylko ASO za kupę kasy albo JMP, nic innego nie znalazłem.
A żeby nie było pustego gadania w poście, podaję wymiary panewek jakie mi wyszły, dajcie znać czy do R takie kupowaliście (i gdzie kupowaliście Obrazek):
Ślizgowe: 43,70x20x1,00 teflon na zewnątrz
Prowadzące: 43x12x2 teflon do wewnątrz.
Ogarnąłeś coś z tymi panewkami? Będę zamawiał w poniedziałek alw tą jena w serwisie faktycznie 240zl

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
KrisWrp
Posty: 600
Rejestracja: 01 lis 2017, 11:38
Lokalizacja: Będzin

Ja ogarnąłem komplet panewek prowadzące i ślizgowe plus spinki, oring i podklaska pod śrubę za 100zl z AB wiadomo nie jest to jakaś mega marka ale nie miałem innej opcji. Może jak by szukać więcej to by się coś znalazło.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

bandzior
Posty: 37
Rejestracja: 29 cze 2016, 10:13
Lokalizacja: Łódź

KrisWrp pisze: 08 sty 2021, 22:51 Ogarnąłeś coś z tymi panewkami? Będę zamawiał w poniedziałek alw tą jena w serwisie faktycznie 240zl

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Hej,
No ja na wiosnę musiałem kupić kolejny zestaw bo jak wiadomo w drodze na zlot wleciałem do rowu i jedna laga się wykrzywiła. Kupiłem finalnie ten niby oryginalny zestaw z OTR, ale na moje oko nie różnił się niczym od JMP. Akurat Euro było tanie to wyszło chyba coś koło 4 stówek za komplet panewki + uszczelki + te miedziane podkładki na obie lagi.
No i lagi bo jedna krzywa... ale to już inna kwota :)
ODPOWIEDZ