W czym jeździcie, czyli jaki strój na xt660X

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
Makro99
Posty: 95
Rejestracja: 12 kwie 2018, 21:02
Lokalizacja: Brzesko

Mój strój składa sie z

kask: HJC IC-17 czarny mat- zrobione 7 tys km po tym czasie moge powiedzieć jak za tą cene spoko opcja nawet wygłusza, wentylacja dobra i jest blenda przeciw słoneczna :)

kurtka: Rainers nie pamiętam modelu kupiona w MM motocykle na promocji z 500 na 380 zł nie ma już jej dostępnej.. na lato przewiewna na chłodne dni jest podpinka

spodnie: FLY RACING KINETIC NOIZ KOLOR CZARNY/FLUORESCENCYJNY/ŻÓŁTY fajne, wygodne przewiewne :) na zimnę dni trzeba dwie pary kalesonów hehe

buty: RST Tractech evo 3 kupione na promce za 600 ziko. Polecam wygodne i przewiewne :)

rękawice: ADRENALINE OPIUM 2.0 KOLOR CZARNY dają rade nawet przy przy okolicach zera stopni ale nie na dłuższą jazdę :D
"Zakładasz przeloty i cieszysz się dźwiękiem, wyższą mocą w dolnym zakresie obrotów i mniejszą prędkością maksymalną i olewasz wpływ na zawory i inne pierdoły jednym słowem cieszysz się życiem" by Bonzo
Awatar użytkownika
KrisWrp
Posty: 601
Rejestracja: 01 lis 2017, 11:38
Lokalizacja: Będzin

Ja latam głównie po mieście więc spodnie motocyklowe jeans mottowear kurtka zależy tekstylna RST od dziś testuje softshel Icon team merc ( pierwsze wrażenia super ) buty wysokie i niskie motocyklowe Icon i Adrenaline zależy od pogody . Kaski dwa stary Airoh s4 mega zadowolony od tego sezonu używam Shark Vancore puki co super się w nim jeździ chociaż muszę do gogli się przyzwyczaić ale już jest git. Na tor kombinezon skóra FLM dwuczęściowy-zadowolony z niego
Awatar użytkownika
maciokrk
Posty: 516
Rejestracja: 14 kwie 2013, 19:49
Lokalizacja: Kraków

KrisWrp pisze: Icon team merc
Wypowiesz się coś więcej na temat tego softshella? Jak wrażenia? Da się w tym jeździć w chłodniejsze wieczory w miare względnym komforcie?
Loud pipes, saves lives.
Awatar użytkownika
KrisWrp
Posty: 601
Rejestracja: 01 lis 2017, 11:38
Lokalizacja: Będzin

Jasne dziś ją zakupiłem pośmigam trochę i napewno napiszę co i jak .
Awatar użytkownika
med86
Posty: 74
Rejestracja: 06 mar 2017, 22:20
Lokalizacja: LU/PO

Kombi dwuczęsciowy BUSE, rękawice TSchula 212 bodajże, buty Fox comp 5, kask integral Sharka i obecnie poluje na Foxa V1.

Jak jest zimno to wrzucam bluze na kombi.
"Jeśli nic nie poszło źle, jasne jest, że nie rozumiesz sytuacji" Zasady MR
Czarnywro
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2019, 15:43
Lokalizacja: Wrocław

Ja jeżdżę generalnie po mieście choć mam zamiar wybierać m się na jakieś w pobliskie góry i zdecydowałem się na taki zestaw:

- kask Shoei Hornet Adv czarny mat
- kurtka Dainese Hawker D-dry (jest wypinany softshell zamiast podpinki i bardzo fajna wypinana membrana) tekstylna na cały sezon
- spodnie 4sr Cool grey (jeansy)
- rękawice Richa turbo
- buty chce kupić Shima Rebel Vented ale dopiero będą dostępne pod koniec miesiąca

Zestaw nie za tani ale sprawdza się dobrze ;-)
ODPOWIEDZ