Yamaha XT660 forum Strona Główna Yamaha XT660 forum
Polish XT riders

FAQFAQ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  FAQRegulamin  RejestracjaPowitalnia  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
U-Bag Red Mamut w Łodzi do przymiarek
Autor Wiadomość
Neo
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-29, 15:39   U-Bag Red Mamut w Łodzi do przymiarek

Gdyby ktoś z Łodzi lub okolic miał ochotę sprawdzić jak najnowszy produkt Red Mamuta przypasuje się do jego motocykla, to zapraszam do kontaktu. Możemy się gdzieś spotkać, podjadę, przy ładnej pogodzie może być nawet gdzieś dalej niż bliżej.

Nabyłem niedawno ten zestaw, nie miałem jeszcze kiedy przetestować ale prezentuje się zacnie i raczej nie spodziewam się negatywnych wrażeń z użytkowania. Z resztą postaram się go jakoś szerzej opisać gdy nawinę z nim garść kilometrów.

http://przezswiat.eu/prod...ag-red-mamut-2/

Mój post nie jest taki całkiem bez podtekstu - w planach/marzeniach mam zakup XT660Z, będę prosił o możliwość przymiarki swoich czterech liter do ewentualnych zainteresowanych Red Mamutem. Chodzi mi o sprawdzenie czy aby na pewno pozycja za kierownicą będzie dla mnie optymalna i co musiałbym zmienić jeśli okaże się to konieczne. Nie chcę jeździć, tylko zrobić przymiarkę na siedząco/stojąco. Taka transakcja wymienna, bezgotówkowa z chętnymi osobami :)

Bajros 
Paweł

Motocykl: XT660X/R '05
Wysłany: 2019-05-29, 19:45   

Dobra "oferta" :)
Ja ostatnio przy okazji trasy na zlot testowałem sakwy Red Mamut i rzeczywiście jest to kompletny produkt, w użytkowaniu mega wygodny. Będę chciał się przymierzyć także do Ubaga. Ale to za jakiś czas. W okolicy Łodzi masz Lotka z Teresą, więc może się skusi 8-)

pawulon182 

Motocykl: xt 660 z tenere
Wysłany: 2019-05-30, 11:52   

No problemo, daj znać to udostępnię Ci moją Tereske do przymiarki. Jak coś dzwoń 608 zero65 900. Najbliższy wekend niedziela, później różnie bo tyra :)

Neo
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-01, 09:36   

Dzięki za odzew, weekend mam częściowo pracujący więc będę trzymał rękę na pulsie i pewnie któregoś dnia da się spotkać.

Odpowiedz do tematu