XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

ktoś może próbował mousses na przodzie?

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
delirium
Posty: 536
Rejestracja: 23 sty 2015, 20:50
Lokalizacja: Krakow

Miałem ostatnio dwie przygody z dętkami na przodzie i pomyślałem że może by spróbować coś innego. Gość na KTM 690 Enduro jeździ ostatnio z powodzeniem tak ale to dużo lżejszy motur.

https://www.youtube.com/watch?v=MbXFi9HlXWY
Ostatnio zmieniony 15 sie 2019, 8:21 przez delirium, łącznie zmieniany 1 raz.
Tomaszem
Posty: 23
Rejestracja: 27 wrz 2017, 21:04
Lokalizacja: Jelenia Góra

6890 to jakiś model z LEGO?
bandzior
Posty: 37
Rejestracja: 29 cze 2016, 10:13
Lokalizacja: Łódź

Hej,

Ja do mojej Rki wlałem teraz taki środek OKO XT. Podobno mniejsze dziury zalepia i można jechać dalej. Poszukaj sobie Okogroup w necie. Dopiero co to zalałem, także wrażeniami ze złapanej gumy się nie podzielę, ale:
- wlewa się to do dętki zanim złapiesz gumę, podobno też uszczelnia mikropory
- po zalaniu przejechałem się powoli zgodnie z instrukcją, potem rura i 130 i nie było czuć żeby jakieś koła telepało z braku wyważenia, w każdym razie nie bardziej niż zwykle na mitaskach :)
- wydaje mi się że tylna opona była trochę chłodniejsza niż zwykle po przejażdżce, ale pirometrem nie mierzyłem.

Na razie jest ok pod względem samej jazdy, jak znajdę gwoździa w kole to dam znać.
motomaciej
Posty: 25
Rejestracja: 30 cze 2019, 22:40
Lokalizacja: Piła

Nie dostaniesz tak twardego mousse zeby to w Zce mialo sens. Twarde mousse beda odpowiadac cisnieniu 1,1bar. Na upartego w teren mozna ale nalezy pamietac ze wazy on okolo 1kg i wymaga regualrnego smarowania.
ODPOWIEDZ