Zestaw tekstylny Alpinestar

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Kupiłem dobrze znany na rynku komplet Sand 2 (produkowany od paru ładnych lat, więc nic super nowego technologicznie)link - Rev'it Sand 2
Kilka osób z forum korzysta z tego co wiem. Wcześniej miałem Modekę Discovery + spodnie Finn ale się złachały :)
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Bajros, pewnie wziąłeś w czerwieni - ładny ciuszek ;)
h e d o n i z m
Awatar użytkownika
aXon
Posty: 187
Rejestracja: 18 lut 2012, 23:14
Lokalizacja: Białystok

Dzięks Bajros za odp. - mierzyłem właśnie tego sanda 2 i właśnie jak dla mnie troszku za długi na dupie ale jakościowo jest super i opinie w necie bardzo pozytywne - obyś nie styrał za szybko ;)
Awatar użytkownika
Pawko
Posty: 42
Rejestracja: 18 mar 2014, 11:48
Lokalizacja: Biłgoraj, Rzeszów
Kontakt:

Flaw pisze:Bajros, mi się spodobały spodnie klim dakar (in the boot). Trafiłeś może na podobne spodnie enduro podczas twoich poszukiwań? Teoretycznie każde spodnie można wcisnąć w buty, ale to już nie to...
Panie kolego od tygodnia jestem posiadaczem spodni Klim Dakar ITB. Kupiłem bo jeździłem w spodniach wpuszczonych w buciory i zawsze coś tam jednak uwiera, gira się bardziej poci etc. Pierwsze wrażenie Klimów: bardzo solidne, gruba cordura, wielkie zamki wentylacyjne, skóra od wewnątrznej strony nogawy, fajnie kieszenie na pierdoły z dwóch stron no i naprawdę nie czujesz, że masz je na dupsku bo jest w cholere tych rozciągliwych partii materiału. Na duży plus jest to, że jako chyba jedyne tego typu spodnie na rynku mają wewnętrzne kieszenie na protektory kolan i bioder. Seria dakar już od paru ładnych lat zbiera super opinie od użytkowników. Jakby trzeba było więcej info to smiało :)
ODPOWIEDZ