XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

Nowe opony do XTX

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
arbuz
Posty: 51
Rejestracja: 05 sie 2009, 22:05
Lokalizacja: B-B

Cześć, trochę mnie tu nie było...ale powracam do jazdy i na forum. Proszę o poradę...skończyły mi się opony w XTX są to continentale, jakie opony polecacie w zamian i jak to wygląda cenowo?
Pozdrawiam Wszytkich!
"Nigdy nie żałuj tego co zrobiłeś, bo w pewnym momencie działo się to, czego na prawdę chciałeś"
Awatar użytkownika
Kruleusz
Posty: 69
Rejestracja: 26 mar 2016, 12:15
Lokalizacja: Zbąszyń

też się podpinam pod temat..miałbym tylną do wymiany.. robi się powoli slick :)
Awatar użytkownika
Mateusz93
Posty: 458
Rejestracja: 02 mar 2015, 17:30
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

Nie potrafię doradzić, bo nie siedzę w szosowych, ale mamy temat o oponach, powielanie go jest niewskazane.

nawet ostatni post podpowiada:
http://xt660.pl/viewtopic.php?p=92046#92046

pozdro,
Mateusz
arbuz
Posty: 51
Rejestracja: 05 sie 2009, 22:05
Lokalizacja: B-B

Ok, tylko większość linków z tego postu jest już nie aktywna, poza tym myślałem żeby napisać o oponach tylko do XTX na asfalt....Pozdr!
"Nigdy nie żałuj tego co zrobiłeś, bo w pewnym momencie działo się to, czego na prawdę chciałeś"
Awatar użytkownika
qcyk
Posty: 122
Rejestracja: 13 cze 2012, 16:31
Lokalizacja: Kraków

Ja zjeździłem na xtx 2 albo 3 komplety avon distanza. Głównie asfalt, czasem jakiś szuter. Oprócz tego jeździłem na Dunlopach roadsmart chyba oraz Michelin piloty. Do tego motka najbardziej jakoś mi pasowały avony. Całkiem pewnie spisywały się również w deszczu. Z pełnym bagażem i w trasie. Objechały ze mną trip do Górskiego Karabachu. Minusem jest na pewno przebieg możliwy do zrobienia, po 8000km nadawały się do zmiany.
Na torze w Radomiu i Jastrzębiu też całkiem nieźle sobie dawały radę.
miczdemo
Posty: 7
Rejestracja: 12 sie 2017, 10:50
Lokalizacja: Londyn

Ja polecam Heidenau K73, miałem w fmx, dobre na asfalt, dobre na teren, wyśmienite na niskie temperatury i mokrą nawierzchnie. Nie prawda że szybko się zużywają, zrobiłem na nich 8kkm i były wciąż do jazdy.
RS125 -> R1 -> FMX450 -> 954RR -> XT660X
Awatar użytkownika
Goral
Posty: 489
Rejestracja: 14 sie 2014, 16:10
Lokalizacja: Bielsko/Żywiec

A ja na szosę polecam micheline pilot road 2. zrobiłem na nich z 15 tyś i nadal były jak nowe (nie paliłem laczka), na suchym trzymają jak wściekłe a na mokrym też się nigdy nie bałem w zakrętach na nich.

arbuz, czy jeździsz niebieskim xtx?
Awatar użytkownika
Rodman
Posty: 580
Rejestracja: 17 gru 2008, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

Asfalt to Pirelli Angel ST, gdybyś się na takowe zdecydował, mógłbym mieć komplet nowych (nieużywanych z tego roku) na sprzedaż.
marider
Posty: 339
Rejestracja: 22 paź 2012, 13:40
Lokalizacja: Bialystok

Do DRZta założylem Pirelli Scorpion Trail 2. Całkiem nieźle sobie radzą na czarnym i w lekkim terenie więc polecam.
ODPOWIEDZ