XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

Xtx polecana od forumowicza

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
mz12345
Posty: 8
Rejestracja: 09 lip 2017, 22:19
Lokalizacja: Szczecin

Witam xt ma przejechane podobno 11 tys km mam daleko po nią więc chciałbym się dowiedzieć opinii bardziej obeznanych. Ogólnie motor mi się podoba ale znalazłem dwa elementy które widać na zdjęciach pierwsze to siedzenie jest taki biały ślad jakby przedarte a drugi to nie wiem czy ten błotnik tylni nie jest jakiś skracany. Proszę o odpowiedz i pozdrawiam.
https://m.fotosik.pl/u/mz12345/album/2464634
Awatar użytkownika
TexaS
Posty: 214
Rejestracja: 11 sie 2014, 23:49
Lokalizacja: Lubelskie

Chopie to zaczyna się robić śmieszne...
Wypytujesz nie od dziś, a chyba jeszcze nie byłeś nic oglądać? Zgadza się?

Biały ślad na kanapie rzeczywiście wpływa negatywnie na całokształt, mimo że go w ogóle nie widzę. :roll:
Błotnik był skracany, bo pewnie był "szczał" w tyłek. :twisted:

Podejrzenia dziwne, ale każdy ma swoje. Jeśli tylko to, boli ten egzemplarz to nie, ma się nad czym zastanawiać.
Na XTX'ach przyjmuje się raczej pozycję siedzącą to i kanapa może się lekko przetrzeć. Błotnik skrócony ze względów wizualnych - tak tylko głośno myślę.

Nie lepiej zapytać właściciela co jest z tym siedzeniem i błotnikiem?

Pamiętaj o stronie mechanicznej.

Daleko tzn. ile?
mz12345
Posty: 8
Rejestracja: 09 lip 2017, 22:19
Lokalizacja: Szczecin

TexaS, masz racje nie byłem nic oglądać bo albo za długo się zastanawiałem albo poprostu już sprzęt był zarezerwowany a poza tym mam zamiar kupić xt do końca roku więc nie będę się śpieszył. Danym egzemntkarzem jestem bardzo zaintersowany bo poleca ją forumowicz. Mam do niej 700 km więc wole się spytać. Dzięki za odpowiedz będę dzwonił do właściela i się dowiem co i jak
rysiu_89
Posty: 105
Rejestracja: 29 mar 2012, 22:14
Lokalizacja: wlkp

TexaS, zauważyłem to samo. Kolega co 2 dni wkleja zapytanie o inny motocykl, a z tego co widzę ani pojęcia za dużego ani nie zadzwoni do sprzedających ani nic nie obejrzy żeby chociaż mieć jakikolwiek punkt odniesienia. Co do XT ze zdjęć to powiedz temu sprzedającemu, żeby takie zdjęcia mokrego motocykla sobie w "coś tam" wsadził bo wielkie NIC na nich wydać poza tym że to xt i że go świeżo opierdzielił myjką ciśnieniową. No i ogólnie wersja full bieda a pamiętaj, że akcesoria swoje kosztują.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
TexaS
Posty: 214
Rejestracja: 11 sie 2014, 23:49
Lokalizacja: Lubelskie

rysiu_89, Ze zdjęciami dobrze prawisz.

Ciężko z takich cokolwiek wywnioskować.
marider
Posty: 339
Rejestracja: 22 paź 2012, 13:40
Lokalizacja: Bialystok

To ja dałem info na forum że jest fajny XT do kupienia jeśli ktoś szuka zadbanego egzemplarza bo kolega nie ma czasu na jazdę, dom/rodzina/praca itd. Półtora miesiąca zawracasz tyłek na forum, pytałem kumpla w poniedziałek czy byłeś już na oględzinach i czy Yamahę sprzedał, to usłyszałem tylko że jesteś jakiś niezdecydowany i obawy jakbyś kupował "okazję" za 100 tys zl od handlarza a nie od motocyklisty :-) Jeśli szukasz "nowego" motocykla, to polecam wizytę w salonie gdzie tanio nie będzie albo jedź po coś do Niemiec, masz bliżej, i drożej :) Po Twoich postach widać żeś żółtodziób.

Co do mycia przekażę choć jak wół widać że deszcz padał i zdjęcia w tej galerii nie są z tego samego dnia. Co za spostrzegawczość hehe, pytaj dalej forumowych "speców" czy warto i debatuj nad każdą śrubką aż ktoś tego XTka kupi i zostaniesz z jakimś zakatowanym truchłem z Allegro :mrgreen: Przyjedź chłopie do Białegostoku nawet PKP i sprzęt obejrzyj to wrócisz na kołach, a jak Ci się XT nie spodoba (w co wątpię), to za 15-16 tysi sprzedam Ci mojego DRZta z końca 2008 roku z przebiegiem 11 tys km i gwarantuję że lepszego egzemplarza w Polsce NIE znajdziesz. Znam się na motocyklach bardzo dobrze i jak mówię że warto, to tak jest, tym bardziej że sam go oglądałem i to nie na zdjęciach ale na żywo, byle czego nie polecam.

Aha, kumpel jechał po tego XTka ponad 2000km w 1 stronę, w ciemno, tyle że w UK ludzie mają inną mentalność niż Polacy i było warto. W takim stanie jak jest, to poważnie sam bym go zabrał w ciemno ale wcześniej kupiłem sobie DRZta i WRkę (oba też kupione w UK), to po kiego mi 3cie supermoto w garażu, zwłaszcza takie które miałem już kilka lat temu.

rysiu - ta "full bieda" ma wszystkie dokumenty i znaną pełną historię łącznie z przeglądami od wyjazdu z salonu. Twój XT miał cokolwiek? Dodatki były marne ;) Ja wiem, to Polska, ma być tanio, po serwisie, po wymianach i najlepiej na wypasie :mrgreen: Pomarzyć dobra rzecz, powodzenia.
rysiu_89
Posty: 105
Rejestracja: 29 mar 2012, 22:14
Lokalizacja: wlkp

marider pisze:rysiu - ta "full bieda" ma wszystkie dokumenty i znaną pełną historię łącznie z przeglądami od wyjazdu z salonu. Twój XT miał cokolwiek? Dodatki były marne ;) Ja wiem, to Polska, ma być tanio, po serwisie, po wymianach i najlepiej na wypasie :mrgreen: Pomarzyć dobra rzecz, powodzenia.
o co teraz bijesz piane? Jest ubogi w dodatki? No jest. Więc?
Nie widziałeś mojego moto nawet na foto więc G wiesz. Ja nie szukam moto więc mi oczy tu nie musisz mydlić. Mój XT sprzedany tydzień temu, zresztą już nie pierwszy z serii XT.
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2017, 21:47 przez rysiu_89, łącznie zmieniany 1 raz.
pawel
Posty: 248
Rejestracja: 21 paź 2015, 7:04
Lokalizacja: Kraków

Wyczuwam nadchodzącą burzę.. trochę na luz proszę.
ODPOWIEDZ