Kilka pytań o XTX

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
maciokrk
Posty: 516
Rejestracja: 14 kwie 2013, 19:49
Lokalizacja: Kraków

Panowie szybkie kilka pytań w związku z nabyciem XTX'a i próbą doprowadzenia wszystkiego do należytego porządku.
Pierwsze pytanie to do czego służą te trzy wtyczki pod siedzeniem, jedna to chyba jakieś złącze diagnostyczne, druga alarm a trzecia? Drugie pytanie do czego służy ta rolka na zdjęciu? Trzecie pytanie jak sprawdzić czy motocykl kwalifikuje się do akcji serwisowej TPS-a, czy może to potwierdzić dealer Yamahy?
Obrazek
Obrazek
krzsiekjab
Posty: 218
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:19
Lokalizacja: Dęblin

Co do kabli nie pamiętam gdzieś czytałem to koledzy pomogą. A pod siedzeniem kojarzę u siebie 2 wtyczki to wiem że do alarmu a 3 to nie widzę nawet na zdj u Ciebie :)
Rolka no to dla łańcucha ogranicznik to każdym moto jest.
Tps masz tutaj
http://xt660.pl/viewtopic.php?t=1459&highlight=tps
Awatar użytkownika
maciokrk
Posty: 516
Rejestracja: 14 kwie 2013, 19:49
Lokalizacja: Kraków

krzsiekjab pisze:Co do kabli nie pamiętam gdzieś czytałem to koledzy pomogą. A pod siedzeniem kojarzę u siebie 2 wtyczki to wiem że do alarmu a 3 to nie widzę nawet na zdj u Ciebie
jedna jest obok akumulatora, dwie pozostałe wyżej.
krzsiekjab pisze:Rolka no to dla łańcucha ogranicznik to każdym moto jest.
ale ta rolka jest z 20 cm nad łańcuchem, łancuch jej nawet nie dotyka, to nie jest ta pod łańcuchem.
krzsiekjab pisze:Tps masz tutaj
no właśnie znalazłem jescze taką stronę https://www.yamaha-motor.eu/pl/services ... index.aspx i nie wiem czy ona jest wiarygodna. Bo moje moto jest 2006 ale nie łapie sie na akcje serwisową.
Loud pipes, saves lives.
Awatar użytkownika
TexaS
Posty: 214
Rejestracja: 11 sie 2014, 23:49
Lokalizacja: Lubelskie

maciokrk pisze:ale ta rolka jest z 20 cm nad łańcuchem, łancuch jej nawet nie dotyka, to nie jest ta pod łańcuchem.
Chodzi o ogranicznik podczas podbicia (kiedy zawieszenie pracuje).
wojtekz
Posty: 6
Rejestracja: 28 wrz 2015, 22:24
Lokalizacja: Rzeszów

Kostka obok akumulatora to miejsce na bezpiecznik.
Była wr426r i yz250f a jest xt660r
Awatar użytkownika
maciokrk
Posty: 516
Rejestracja: 14 kwie 2013, 19:49
Lokalizacja: Kraków

A jeszcze mam jedno pytanie, czy w każdym XT jest czujnik ciśnienia zewnętrznego i gdzie on ewentualnie się znajduje?
Loud pipes, saves lives.
krzsiekjab
Posty: 218
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:19
Lokalizacja: Dęblin

Chyba nie ma gdzieś był temat.
ODPOWIEDZ