XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

jakie jest Wasze zdanie, co sprawdzić ?

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
pav
Posty: 11
Rejestracja: 17 paź 2015, 11:43
Lokalizacja: Szczecin

https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-xt ... 74fa619dd5

jade oblukać jutro, zrobię diagnostykę z zegarów, sprawdzę napinacz, przebieg raczej realny, rocznik nie zgadza się z VINem i kolorystyką ale to może być kwestia daty pierwszej rejestracji chyba

ze wstępnej miłej zresztą rozmowy wynika ze nie ma żadnych tablic - podobno w Holandii zabierają, prawda ci to ?

na co jeszcze patrzeć, please

AVE!
jachu1111
Posty: 51
Rejestracja: 21 sie 2017, 21:23
Lokalizacja: Szubin

Powiem Tobie , że pewnie ze do Domku z powrotem przyjedziesz bez moto . Jak by była igła to już by jej nie było stoi na Olx jak ja swojego X szukalem wiec od października . I niestety pieszony Włocławek sami handlarze
Awatar użytkownika
maciokrk
Posty: 516
Rejestracja: 14 kwie 2013, 19:49
Lokalizacja: Kraków

Ona już chwilę wisi, bo ja szukałem sprzęta dla siebie i on już był a to było w listopadzie. I jakoś dziwnie to wygląda. Zwróć uwagę na ograniczniki na kierownicy czy nie zlamane są. Cena dosyć spora jak na taki przebieg.
Loud pipes, saves lives.
pav
Posty: 11
Rejestracja: 17 paź 2015, 11:43
Lokalizacja: Szczecin

ja na razie odpuszczam, nie sprzęt tylko temat zakupu, logistyka mnie pokonała - po pomiarach garażu wyszło że nie ma miejsca na trzeci motong ;-(
a tego sprawdzałem na carfax.nl - pis gonił te 15 euro, podzielę się z Wami:-)

jeden właściciel od kwietnia 2011 ( firma samochodowa - handlarz ? )
sprzedany w styczniu 2017 do inna firma samochodowa ( to by się zgadzało )
brak zdarzeń
nie figuruje na liście kradzionych
brak przebiegu w bazie ( niestety to motong )

AVE!
ODPOWIEDZ