XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

Chinskie klamki sprzegla i przedniego hamulca

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Bart76
Posty: 28
Rejestracja: 18 lis 2017, 15:59
Lokalizacja: Stare Babice

Ali, "szkoda sensu" na buractwo - tego nawet za kasę koleżka nie wyleczy :lol:
Awatar użytkownika
Tommy
Posty: 111
Rejestracja: 12 cze 2017, 22:25
Lokalizacja: Krosno

ja także u friendów zakupiłem i o dziwo były nawet posmarowane jakimś czymś ;) co do użytku to jakoś problemu nie widzę.
marider
Posty: 339
Rejestracja: 22 paź 2012, 13:40
Lokalizacja: Bialystok

Alibaba pisze:Chińszczyzna wcale nie musi być gorsza od wyrobów z marką , teraz nawet te markowe rzeczy robią Chińczycy i nie wiesz do końca czy ASV nie robi tych klamek tam gdzie my kupiliśmy o 100% taniej .
Dla mnie liczy się wygoda ,przyjemność z jazdy i bezpieczeństwo a nie szpan. A biedatech wcale nie musi być gorszy ale na pewno tańszy i daje ogromną radochę :mrgreen:
Spoko, każdy kupuje co mu się podoba, pogadamy jak Ci te chińskie tanie klameczki z gównolitu zostaną w ręku przy ostrym heblowaniu, zblokują pompę albo odpadną same z siebie :mrgreen: Nieraz już widziałem takie akcje i uwierz, temat jest znany (zapytaj np. przedstawiciela Pazzo Racing na EU o badaniach jakie robili w laboratorium porównując ori i podróbę). Rozumiem, teraz jest moda na AliExpress a Chińczycy wszystko skopiują, tylko cena nie idzie w parze z jakością zupełnie.
ODPOWIEDZ