XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

Ingerencja w wydech XT660Z co o tym sądzicie?

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
gajowy
Posty: 470
Rejestracja: 27 maja 2014, 23:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

:) Bezpieczniej to będzie jak jeździ się w kamizelce i jeszcze lepiej białym albo żółtym kasku albo zastosuje się jakieś oznakowanie widoczne-odblaskowe http://3.bp.blogspot.com/-0mjTyd3lTCg/V ... C05636.JPG ale to inny temat -tzw temat rzeka...
CZARO
Posty: 65
Rejestracja: 31 sty 2014, 21:36
Lokalizacja: Białytsok

@rek pisze:thembol, no i ok dźwięk super, a napisz czy zauważasz jakieś zmiany charakterystyce oddawania mocy, tzn. nic się nie zmieniło ciągnie tak jak ciągnęła ;) czy też trzeba trochę więcej kręcić aby chciała jechać itp.
No i jak już trochę polatasz to daj znać czy spalenie się zmieniło czy nie.

ponawiam pytanie.....
romet ogar205 , yamaha fazer1000 , kawasaki z400 cafe racer ,yamaha majesty400 , suzuki burgman650 executive , suzuki DL650 V-strom , xt660z tenere,honda hornet....
Awatar użytkownika
robas
Posty: 340
Rejestracja: 20 lis 2012, 8:13
Lokalizacja: dolnośląskie

Robił ktoś w teresowym seryjnym tłumiku modyfikacje u Edhaust? Jakieś opinie poproszę ładnie... Jak z dołem i wysokimi prędkościami, jak głośność przy szybszej jeździe itp... Czy jest w normie głośności, ewentualnie jakie konkretnie modyfikacje się wprowadza... Czy z czasem ten dźwięk się zmieni...
Pietia
Posty: 118
Rejestracja: 27 lut 2013, 9:15
Lokalizacja: Katowice

Robas ja mam tłumik przerobiony u Edka, niestety ciężko jest mi porównać z seryjnym ponieważ jak tylko kupiłem Tereskę to od razu przerobiłem tłumik.

Wrażenia dźwiękowe ok, nie za głośno nie za cicho myślę że porównywalnie z tłumikami renomowanych firm.

Ja zastanawiam się czy nie sprzedać mojego przerobionego i zamontować jakiś mały pojedynczy po jednej stronie :)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
turas
Posty: 73
Rejestracja: 27 paź 2015, 10:50
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

No i teraz ja mam dylemat co do wydechu.
Wróciłem właśnie z Chorwacji, Tereska chyba została przedmuchana na autostradach i Magistrali Adriatyckiej i oryginalny tłumik zaczął jakby gwizdać, ćwierkać. Nie podoba mi się to krótko mówiąc. Wcześniej chodził całkiem ładnie, teraz jakby głośniej i wydaje wyżej wspomniane dźwięki.
Oglądając filmiki na Youtube, wydaje mi się jakby wszystkie tak chodziły... Jak to jest u Was?
Za wydechy akcesoryjne trzeba wyłożyć grubo ponad 2 tys, pojedynczy mi się nie podoba a kupić inny używany oryginalny, to też nie wiadomo co będzie...
Ostatnio zmieniony 14 cze 2018, 19:05 przez turas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
thembol
Posty: 155
Rejestracja: 13 lis 2012, 11:27
Lokalizacja: Piła

Na poprzedniej stronie masz moj tutorial obrazkowy co i jak. Świergoczący dzwięk - one tak mają.. Od mojej przeróbki mineło juz spoooro czasu. Nie zauwazylem zadnych negatywnych zmian. Dzwięk nadal jest OK- nie za głośno nie za cicho. W sam raz.
Awatar użytkownika
turas
Posty: 73
Rejestracja: 27 paź 2015, 10:50
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Po tej przeróbce dalej świergocze?
Właśnie tak nie raz na ulicy jak przejechała Tereska, to pomyślałem - jak brzydko ćwierka :-P
No a moja tak nie miała... Się przepaliła ;-) Chyba ktoś wcześniej zamulał i zapchał katalizator.
Chyba się do tego nie przyzwyczaję...
ODPOWIEDZ