XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

Odstająca podnóżka po złożeniu XTX

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
Makro99
Posty: 95
Rejestracja: 12 kwie 2018, 21:02
Lokalizacja: Brzesko

Siemka mam takie pytanie może też kogoś to drażni i się z tym uporał :D po złożeniu bocznej podnóżki odstaje ona na znaczną odległość od wahacza. Może ktoś uporał się z tym jakoś naciął tą podnóżke i zespawał i teraz jest bliżej wahacza, bardziej zgrywa się z linią motocykla a nie tak wystaje brzydko. Żeby zobrazować o co chodzi w ktm wygląda to tak czyli ładnie pięknie podnóżka zgrywa sie z motorkiem :)

Obrazekmaxresdefault by przemekfranczyk, on Flickr
"Zakładasz przeloty i cieszysz się dźwiękiem, wyższą mocą w dolnym zakresie obrotów i mniejszą prędkością maksymalną i olewasz wpływ na zawory i inne pierdoły jednym słowem cieszysz się życiem" by Bonzo
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Wiem o co Ci chodzi Makro99. Mam u siebie przedłużoną oryginalną kosę o 4cm i też kombinuję aby podciąć ogranicznik i zastosować inną sprężynę. Wizualnie to mniej przeszkadza, zwiększona waga nieseryjnej sprawia że przy większych dziurach kosa lata, co już jest niebezpieczne.
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
Makro99
Posty: 95
Rejestracja: 12 kwie 2018, 21:02
Lokalizacja: Brzesko

Ja jak się zdenerwuje to natnę to szlifierką i wygnę i zespawam z powrotem. moto będzie stało trochę pod mniejszym kątem ale ten zabieg by to odstawanie tej podnóżki zniwelował :)
"Zakładasz przeloty i cieszysz się dźwiękiem, wyższą mocą w dolnym zakresie obrotów i mniejszą prędkością maksymalną i olewasz wpływ na zawory i inne pierdoły jednym słowem cieszysz się życiem" by Bonzo
ODPOWIEDZ